Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=3921&start=135&sid=e4a94f5560b7f3bb03aa5e2f01e3fc5a

Вече палави деца са МАЙските слънца (2006 г.)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ellena
Начинаещ

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Ное 29, 2007 9:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за топлото посрещане 070914 !

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lyu
Редовен

Местожителство: гр.Шумен

МнениеПуснато на: Чет Ное 29, 2007 11:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, майчета! Very Happy
Добре дошла, Ellena! Надявам се да ти интересно и полезно при нас.
Майчета, кака са бебоците - вече деца. Вчера взех календарите от яслата /предварително ги снима фотограф и си поръчахме различни календари/, та го гледам моя юнак на календарчето и си викам "какви бебета?! направо са си деца, Иско е като момченце на снимката". Кога порастнаха малките човечета?!
Като наближават новогодишните празници, сещате ли се за миналата година по това време, колко малки бяха? Искрен беше на паяка и само ми се моткаше из краката. Ни да седне, ни да легне, ни да тръгне...! За миналата Нова Година го бях пратила при баба му, защото цялата тайфа празнува у нас. Но тази година Пухчо ще е с нас. А вие къде ще отпразнумате празниците?
А какви подаръци сте измислили за малките палавници, може да обменим идеи? Искрен с плюшени играчки не си играе. Още се кефи на всичко, което свири, пепе, дрънка и се движи. Трябва да му купя цял оркестър или подвижен цирк. new Шегувам се. Хайде чао, надявам се всички мами и деца да са здрави.
Целувки на всички! 070914

го^re
elid
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Разлог

МнениеПуснато на: Чет Ное 29, 2007 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен.
Добре дошла на новата мама,дано ти хареса при нас и да си бъбрим(хей мацки пишете по-често де) Wink
Ние сме добре- и малката , и аз. Поне за сега се отърваме от болести, дано и така е занапред.
А иначе е много палава, направо все едно е момче...ама да е жива и здрава.... Laughing
Иначе за празниците ще сме вкъщи с компания, имаме механичка(за домашни нужди) и ще се съберем там.
А за подаръци, ами избрала съм доста. Избрала съм една ходеща кукла, един детски батут, едно конче-люлка, абе.....
Ами това е засега, хаде пишете почесто мами....
Чао и много целувки от нас.

го^re
katia M
Пристрастен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 29, 2007 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами,ние днес с Дани ходихме на лекар защото беше получил някакво обривче-за радост не е нищо сериозно просто много се запарявал от памперса Confused и педито каза че трябва да махаме памперса,ама как ще стане незнам той въобще не седи на гърне Confused
Мамчета да ви питам сега като ни пораснаха децата на колко време ги водите на консултация?
Много new от нас...

го^re
kukumizin
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 11:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ами сега на три месеца

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
elid
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Разлог

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами...
Как сте , а сладурковците как са? Дано няма болнички и всичко е ок.
Катя, нашето педи каза сега на 3 месеца. А водих Мария на 1г и 6м. и сега на 1г. и 9м.
Дано чак тогава се наложи да идем при нея , а не преди това... new
Малката ще я измъчи този последен кучешки, направо ....непрекъснато си търка венеца с нещо и като я попиташ какво те боли тя показва венеца , където трябва да се покаже....
Хайде мами бъдете по активни.....хей теди ти къде се скри....
Много целувки на вас и малките слънца... 070914 070914 070914

го^re
lyu
Редовен

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2007 4:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейтете, майчета! Very Happy
Как сте, как са децата?
В петък сутринта биха на Искрен последната ваксина. Той се държа мъжки и после на яслите е бил жизнен и е нямяло проблеми. Но! Вечерта беше много крив, а от вчера сутринта започна да потдържа висока Т - от 37,9 до 39,3. То не беше "Панадол", "Ефералган" на свещички, мокрих му чорапките с оцет, на главата не дава... Направо се побърках два дни и май още ме чака. Започват да му избиват много зъби наведнъж и комбинирано с ваксината - направо е ужас за детето. Вчера гледам му избил горе кучушки зъб /пети по ред като цяло/ и скоро очаквам още. Но досега не се бях сблъсквала с висока Т. Той никога до сега не е вдигал толкова. На моменти живва и се заиграва, но в останалото време е отпуснат, отнесен, все ме гушка и хленчи. Езичето му все изплезено на една страна долу в дясно, явно там е е следващия.
Много съм подробна! Извинявайте ,но ми е много мъчно да го гледам такъв. А най-лошото е, че утре ми е първия работен ден и не мога да си го гледам, а ще го пратя при баба му.
Дано всички да сте здрави! Чао от нас.

го^re
Ellena
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 1:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,момичета! Как са малките палавници!? Very Happy Ние днес си направихме една дълга разходка с Вики.Времето тук е страхотно-едно слънчице е пекнало.Гледам,че обсъждате Коледните подаръци-ние все още се колебаем между ютия и дъска за гладене(че моята е вечно приватизирана от дребната 070914 Laughing ) и конче-от тези плюшените за яздене .Толкова от мен-отивам да въртя педалите 070914 ,докато Вики спи.
Лек и слънчев ден на всички!

го^re
kukumizin
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2007 3:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,дами за ви попитам давате ли вече на децата мед,яйца цели,гъби,мляко и всичко друго което беше забранено?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
katia M
Пристрастен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 3:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами,как сте?Ние сме добре,Дани яде почти всичко-мед не съм му давала,а яйце и мляко той неиска Confused Иначе съм му правила супа от гъби и я хареса Wink Искам да ви покажа какъв любящ батко ще е Дани,още от сега обича и целува бебчо Wink

Мами пуснете и вие по една снимчица да видиме колко са пораснали нашите дечица Wink

го^re
Ellena
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 4:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Вики яде сямо жълтъка от яйцето.Мед и гъби не съм й давала още,а мляко тя самата не иска. katia M,малкият е голям сладур 070914 !

го^re
Ellena
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето я и Вики Very Happy

го^re
Jessy
Сериозен

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 4:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.Мед и гъби и аз не съм давала и се чудя от кога.Цяло яЙце си хапва от доста веме и десертите ги правя вече с пресно млеко.Понеже децата ни са на една възраст ще ми е приатно да споделите примерното меню на дечицата .Ние за сега сме на кухня .Но в това студено време мисля да си готвя и всяка идея ще ми е от полза .Мерси предварително.За закуска например ние освен попара и млекце с бисквити друго не харесваме SadТа споделете

го^re
Лони
Редовен

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Пет Дек 07, 2007 9:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Ние тук се възстановяваме от тежкия ураган, но иначе сме добре! Гоги е леко сополив, но се надявам с това да се размине. Когато времето е тихо, гледаме да сме навън, че хич не ни се стои вкъщи. Бели правим за 100 и така. Вече сме обзаведени с всички необходими зъби за възрастта, така че смятам няколко месеца да си почина.

Честито на мамите 2 в 1. Леко и спокойно бременеене им пожелавам и много се радвам за тях.

Добре дошли и на новите попълнения!

Относно храненето - при нас е голям проблем /аз и преди съм го споделяла/. Не, че Гоги не си хапва, но яде само определени храни, които на него му харесват. И естествено, ако зависи от него ще яде само солети и кроасани. Но не е случил на майка. Mr. Green Попара отдавна не яде, също и макаронени изделия /кус-кус и тем подобни/, от мляко с бисквити му се гади направо, абе ужас. Правя му сандвич с кашкавал, с кайма, филия с масло и сирене и мляко и бисквити поотделно /така ги яде/. Но държи да се храни сам и това ни отнема по около 1 - 1.5 часа на хранене, за бомбата след това няма да говоря просто.

Гъби още не съм му давала, ама и не вярвам да ги яде. Мед мисля да изчакам до 2 годиники поне, а прясно мляко и яйца не иска и да опита.

А ето и от нас една прясна снимка:

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lyu
Редовен

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 9:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ехо, къде сте всички мами???
Украсихте ли елхата? Купихте ли подаръците? Направихте ли коледните сладки?
Абе въобще "К`во правите?"
Ние бяхме малко грипави, но всички сме добре вече. А вие как сте?
Целувки и весело предколедно настроение! new new 070914

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Следваща
Страница 10 от 12

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com