Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=3664&start=195&sid=e4a94f5560b7f3bb03aa5e2f01e3fc5a

Мартенско детенце сладко-гордост е за мама и за татко!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ikavarmova

Местожителство: пловдив

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 4:47 pm    Заглавие: здр Отговорете с цитат

аз съм ирина кавармова от пловдив и родих дъщеричката си на 25 03 2007 тя се казва Емили

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BoBo4
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 1:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, Ирина! Тази темичка е за бебетата от март 2006г., а връстниците на Емили са в съседната. Ако искаш представи се там.

го^re
BoBo4
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2007 1:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Къде сте, мами? Играете си на джуджетата на Дядо Коледа, а? Готови ли са подаръците?

Ани, как е Емо? Преборихте ле гадната хрема?

Деси, къде си? Хриси избра ли си подарък?

Нифада, как мина конкурсът? До сега стисках палци. Доволна ли си от представянето си?

го^re
deskata_6
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 3:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичета!Аз се изгубих за известно време,но Хриси беше 20 дни с разстройство Shocked И тъкмо се оправи вдигна температура.А сега в момента е с хрема и кашля.Просто не знам какво му стана.
Иначе подаръците са готови.Ние му взехме ферма с животни.Едната му баба му е купила колело,а другата маса с инструменти.Леля му днес му е поръчала надуваемата кола с топки вътре.Бях пуснала и снимка на колата някъде.А от останалите роднини не знам какво ще получи. Laughing Нали това му е първия имен ден и всеки иска да му вземе нещо голямо, а аз разбира се нямам нищо против Laughing Laughing Laughing Вие какво взехте на сладурите?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 2:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Лелее, не ви е лесно, той и имен ден има на КОледаSmile Дано до тогава е напълно оздравял.

Моят конкурс мина много успешно. Свирих страхотно и съм много доволна от себе си и най-вече от това, че не се притесних, бях спокойна и дадох максимума. Естествено, взеха си техния човек, но аз и не искам да работя там. Целта ми беше да заявя на музикалното общество, че съм се завърнала на сцената и го направих.
Сега зорът е за мъжа ми, защото неговият конкурс е понеделник и там вече борбата ще е жестока, защото са 8 души за едно място. Той беше назначен до конкурс на това място три години и сега някакси е идиотско да не успее да си го защити. Много се е шашнал милият. Свекито днес си замина , а нашите взеха Гергана до понеделник.
Ние сме до никъде с подаръците, но неми е и до магазини. Докато не мине понеделник мозъкът ми е на друга вълна.
Благодаря, че ми стискахте палциSmile

го^re
BoBo4
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 3:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей, милото дете! Едно след друго ги лепва тия вируси Хриси. Оправя ли се вече? Деси, разкажи за фермата с животни, че ми стана интересно. Ако може - покажи. Аз уж съм приключила с подаръците, ама има още време, та не се знае... Laughing

Нифада, представям си какъв труд полагаш, за да се явиш на конкурс. Имах съученик барабанист, който свиреше като луд и взимаше две години за една в Музикалната академия, но казваше, че е голям чанч. Свиреше по 8-10 часа дневно. Но най-важното е, че ти си доволна. Успех на Жоро!

Момичета, Алето сега е в активна "Не!" форма и ме е подлудила. Каквото и да предложа, отговорът е категорично "НЕ!". Да яде, да се обличаме, да излизаме, просто всичко. По поровин час се гоним като албански партизани, докато излезем. И никакви преговори не помагат.
А днес сме се возили за пръв път на шейната Laughing .Голям кеф беше.

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хе-хе, това с не-то го правим от много време и нас ни побърква и аз отначало откачах, после започнах да го приемам на шега или да задавам въпроса така, че като каже не, да направя каквото искамSmile Да не те плаша, Бобо, но е дълъг периодSmile

Каква ви е шейничката? Аз искам да купим на Гугито, но все не харесвам подходяща.
Тя днес е играла на двора с кучето ( при нашите) и баща ми и е направил снежен човек с копчета, морков и фуния за шапка, тя го погледала, погледала, пък не се впечатлила хич.
И аз искам да видя фермата за животни, Деска. Вземи я снимай и дай фото тук.
Аз купих на Гугито конструктор в кофичка, на капака има часовник със стрелки. Това е първият подарък за сега.

Бобо, как се казва съученикът ти, кой набор е, ноже и а сме учили заедно, защото и аз съм завършила академията.

го^re
BoBo4
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 17, 2007 4:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето я шейната. Метална рамка и дървена седалка, на която пише "Микро". Много е лека и удобна за носене.

го^re
BoBo4
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 17, 2007 7:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Съученикът ми се казва Димитър Димитров. Ние му викахме Митко Гумата.
Трябва да е учил в Музикалната академия 1990 - 91 - 92 ... не помня точно.

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Пон Дек 17, 2007 8:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има ли леко гърбав нос и брат, на който казват Беси, но не му знам името?

Момичета, реших, че ще споделя с вас тук, защото имам нужда да говоря, а не искам да е тема, която ще четата много хора. Тези конкурси ни разказаха играта. Хайде, за мен се знаеше, че е нагласена работата и колкото и добре да свиря ще вземат другия. Но днес беше конкурса на Жоро, той свири страхотно и се надявахме, че това + факта, че работи там вече три години и се е доказал 1000 пъти, ще даде положителен резултат. Но не. Една малка пикла, която няма дете, мъжът и има работа, така добре си е подкопала нещата, че почти цялата комисия е гласувала за нея. Същите мили колеги на Жоро, които минавах апокрай него и му пожелаваха успех, Хайде, Жорка, с теб сме, после са си дали гласовете за нея. Сега и двамата сме без работа. Но това не ни тревожи толкова, колкото е обидата от предателството. Аз толкова нерви изхабих днес, колкото не помня да съм хабила през последните години взети заедно. И накрая се разревах с глас по пътя като се прибирахме. Той се държа едно известно време, но след като нашите оставиха Гергана и си тръгнаха, и той плака като млако дете от обида.
Сега гледа в телевизора, но според мен не го вижда. Не иска да яде...не знам какво да направя та поне малко да го успокоя.Говорих му, че най-важното е, че сме здрави и че сме заедно и в края на краищата всичко минава и се забравя, че утре ще се появи друга възможност, но той в момента не пиема и не предава. Най-идиотското е, че трябва утре да отиде да си доработи седмицата. Казха му да не коментира нищо с никой и в паузите да излиза във външното кафе, за да не го дразнят с фалшиви съжаления.... Ох, много ми е болно...

го^re
BoBo4
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 17, 2007 10:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нифада, съжалявам, че не се е получило и с конкурса на Жоро.
Предполагам, че е много гадно като се чувстваш измамен и предаден в работата си. Не знам какво да ти кажа... Сигурно му трябва време да си го изживее сам...Като си отърсите от случката, тогава го коментирайте и анализирайте. Или когато той реши, че му се говори. Кофти ситуация!

А що се отнася до съученика ми - да, има леко гърбав месест нос и брат му се казва Благовест. Явно го познаваш.

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Пон Дек 17, 2007 11:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, познавам го. Беше от "вървежните" сладури в академиятаSmile Една моя състудентка имаше някаква връзка с него. Сега мисля, че предава в нов бг университет. Наистина беше от тези дето много свирят ( то така и трябва), но аз бях в класическия отдел, а той в "поп и джаз".

Гугито, милото, усети, че става нещо и беше толкова кротичка тази вечер...дори по едно време като се разплакахме двамата и тя дойде да ни гушка....

го^re
BoBo4
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей, мацки, какво правите?
Ние с Алето се разходихме по студа за последни подаръци. Тя дори заспа в количката под покривалото.
Вече съм готова с всички подаръци. Остава ми да напазарувам разни манджи и... да проверя под елхата дали съм слушала достатъчно Laughing
Зарекла съм се да чакам празниците с радост и да не позволявам на нищо да ми развали настроението.
070914 070914 070914 070914 070914 070914 070914

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Блазя ти, че си готова. Ние днес за пръв път имахме леко повечко настроение и се разходихме с Скай сити. Не купихме почти нищо, но поне се чувстваме по-нормално.
Гугито вече има два подаръка - конструктор и чаша за пиене с дръжка с мечо Пух. Но искам да и купшя още поне едно нещичко, да е по-големичко ...и все не мога да избера. Нашите и купиха шейна. Нещо подобно на вашата е Бобо, но още не е влязла в употреба, че много духаше тези два дни..а и на нас не ни беше до пързаляне...
и аз днес обясних на Жоро, че най-важното е че сме заедно и здрави, и че всичко ще преодолеем. Той най-после е започнал да се свестява от шока и съм довлна, че успях да го измъкна от дупката. Ще бъдем весели на празниците. Нали детето е с нас и всичко е наред.
Ето , вижте ме в момент на лигоч преди малко:

го^re
BoBo4
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Дек 22, 2007 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чудна си се докарала Very Happy . Аз пък имам коледна шапка със спирала и помпон накрая Wink . Обичам празничния маскарад! Подскачам, пея песнички и се правя на куку и пипи. То, ако ние не се погрижим за доброто настроение, няма кой да ни го направи.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Следваща
Страница 14 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com