Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=3455&start=30

За момента след половия акт
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
psihoterapevti
Жител на Mamaibebe

Местожителство: гр.Добрич, по настояще гр.Шумен

МнениеПуснато на: Сря Май 30, 2007 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

След като се мъчехме сумати време бабата на мъжа ми един ден ме дръпна на страни и ми каза, че след секса той не трябвало да бърза да става и да го вади, а аз трябвало да стоя без да ставам дълго време с прегънати крака в коленете, а тя ги вдигала на таблата на легло Laughing бях като гръмната толкова възрастна жена да ми говори такива неща.Следващия месец така и направихме, а то взе че стана Shocked Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe

Местожителство: gr.VARNA

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също съм го правила този номер.Една колежка ми го беше казала.В началото и при нас не се получаваше.На 7-я месец се получи.Сега съм бременна в 13 седмица.След като свърши в мен направо замръзвах нито съм мърдала нито съм ставала.Така заспивах и чак сутринта ставах.Но запомни че психическата нагласа е много важна.

го^re
PeTiU6Ka
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Юни 22, 2007 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък знам че каквото трябва си остава в теб ,ненужното изтича.Как някои жени забременяват от прекъснат полов акт ,тоест и едно сперматозоидче да попадне вътре Laughing
Никога не съм лежала или вдигала краката.Факт е обаче че и двата пъти забременях на задна пражка а нямам обърната матка.Така че и това не е вярно.Божа работа ккто се казва Wink

го^re
diana25
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SLIVEN

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

VDIGANETO NA KRAKATA MNOGO POMAGA ZNAM GO OT OPIT,NO STOI TAKA 20-NA MINUTI

го^re
neylli
Пристрастен

Местожителство: карнобат

МнениеПуснато на: Чет Авг 23, 2007 8:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен няма никаква полза от всичките тия упражнения след секс(лично мое мнение).Винаги аз си ставам и се измивам в банята и стана -забременях.То каквото си трябва си отива на мястото.Даже и не мога да си представя цяла нощ да ми мокри на дупето. Embarassed Моят съвет е да се отпуснете , да си мислите колко прекрасен е светът и да си правите любов непрекъснато new

го^re
Jilina
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Авг 24, 2007 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам дали при нас това имаше значение, но стана от първия месец опити: мисионерската поза с възглавница под дупето и после около 20 - 30 мин. не ставах и около 5мин. си държах краката вдигнати нагоре. УСПЕХ new

го^re
chrisi_82
Начинаещ

Местожителство: Хасково

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2007 3:06 pm    Заглавие: Здравейте! Отговорете с цитат

Здравейте всички!Аз съм новорегистирала се към този сайт.Причините са,че ми предстои брак,правене на бебе и раждане,а тепърва започвам да събирам информация за всичко.Имам огромно желание,но и малко страх.Надявам се ,че ще ми помогнете да се справя с това предизвикателство и с ваша помощ живот и здраве след време да бъда една щастлива мама.
Аз и годеникът ми сега сме на етап бебеправене-изчетох доста литература относно позите и хигиената след изпразването.
Повечето от специалистите съветват за по-лесно забременяване да се използват позите "монахиня" и "задна прашка".Трябва да се лежи определено време.Четох също,че оргазмът при жената по време на акта предизвиква съкращение на стените на матката и спермата се предвижва по-бързо и лесно до шийката на матката.Салфетките биха обсорбирали спермата и биха я замърсили с микровлакна.Четох,че след изпразване не е препоръчително да се измиваш с вода и интимен гел.Това можеш да го направиш на сутринта.
Ако си пушачка-откажи цигарите.Не се препоръчва също алкохол,кафе-били пречка за забременяване.
Мисля,че проблемът не е в теб,а в партньора ти.Защо не си направи спермограма,за да се види дали сперматозиодите му са добри за оплождане и тяхната гъстота в 1мл.грам.
Желая ти успех и стискам палци.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Рос
Редовен

Местожителство: гр. Ямбол

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2007 7:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Chrisi благодаря ти за пожеланията и съветите.Тази седмица най-после ще правим спермограма- дано резултатите да са добри.Много усилия ми костваше да убедя съпруга си да се изследва и чак сега успях. Wink А за салфетките сигурно ще причинят някакво замърсяване.Чела съм също и че преди секс жената и мъжа не трябва да се мият,но на мен ми се струва прекалено нехигиенично Embarassed Сестра ми е забременяла с второто си дете без да лежи и се е измила веднага така че всяко правило си има изключения Very Happy

го^re
malkoto_pile

Местожителство: PLOVDOV

МнениеПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте на всички от мен аз съм новичка тук и ви пиша за първи път
Да ви кажа аз още не правя опити за бебече но вероятно скоро и това ще стане надявам се. Smile Сега да ви кажа и аз какво съм чувала след акта не се става веднага лежи се със възглавничка под таза.Обещавам пак да ви пиша и да ви споделя като започна и аз със опитите. Rolling Eyes

го^re
andjelina_slance
Начинаещ

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Сеп 15, 2007 11:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста плезни нещо прочетох втази тема ! Благодаря ви многооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Страхотни сте и аз вече ще лежа по повече щом трябва, а краката ги двигаме и ние хихихихи

го^re
asya20
Отличник

Местожителство: south afrika- cape town гр.Русе

МнениеПуснато на: Пет Сеп 28, 2007 11:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

както казват момичетата е божа работа,и аз вирих крака и какво ли не и накрая ми писна.......и тогава стана.ако пушиш цигарите много пречат за бебеправенето.

го^re
dangelo
Редовен

Местожителство: Limassol-Cyprus

МнениеПуснато на: Съб Окт 06, 2007 6:53 pm    Заглавие: Re: За момента след половия акт Отговорете с цитат

Рос написа:
Здравейте! Искам да попитам за една важна интимна подробност при бебеправенето.Някой от вас знае ли дали е нужно след половия акт жената за да задържи спермата да си слага салфетки или тоалетна хартия или нещо подобно?Моля ви да споделите вие какво правите за да не изтече спермата.Моля да ме извините за глупавия въпрос но започвам да мисля че слагането на салфетка може да попречи по някакъв начин на зачеването. Вие как мислите? Вече година и шест месеца правим неуспешни опити за бебе Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad new

Едно нещо с сигурност е задължително: Не ставай веднага след акта,остани в леглото колкото може по-дълго дори преспи без да се бършеш и без резки движения за да не изтича навън.Вдигни краката си нависоко за да спомогнеш придвижването на спермата!
Една вечер опитай на лявата страна другата на дясната а на третата по гръб....така няма да има голям шанс да пропуснеш!
Провери температурата си (вагинална) ако е завишена(над 36-36,5) това значи че си в овулация!
Това помня от предишните материали който съм чела!

го^re
grigy
Начинаещ

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Окт 15, 2007 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мисля че каквито и гимнастики да правиш ще помогнат. Вскичко е божа работа. Второто ми дете е изненадка- след белята освен че станах и се измих пих и Постинор дуо който дава над 99,9 % гаранция, но не стана както го бяхме планирали. Ако не мислиш за това а си гледаш кефа има по- голяма вероятност да стане психиката е голяма работа.

го^re
sdyune
Сериозен

Местожителство: kubrat

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз ли4но нищо не съм сллагала,оба4е не сам отивала веднага да се мия ами из4аквах,успех в опититер new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Desi & Gabi
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Пон Дек 10, 2007 11:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От лекар знам, че след секс е добре да се лежи по корем поне 20 минути. Пробвайте!
Успех! new new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com