Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=3393&start=45

Майки от Кърджали
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
titi79
Пристрастен

Местожителство: Кърджали

МнениеПуснато на: Сря Окт 10, 2007 9:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравеи АНИ.Ееееее май ще потръгне темата ама защо ги няма другите мами????Как е малкия Как сте с яденето,до къде стигнахте.Разкажи нещо ново,при нас наи новото е че бяхме болни с инжекции и днес сме нс контролен да видим.ЧАО за сега. ПИШИ new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
annakaterina
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Окт 10, 2007 10:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес сме на консултация. Те нашите вървят все с 15 дни напред. Като се върнем ще пиша пак.
От вчера ядем попарка Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
annakaterina
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Окт 14, 2007 4:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Калата е наддап само 400гр. Знам че на тая възраст наддават вече по-малко, но нали сме свикнали все по кило...Малко съм разочарована.И на дължина не е пораснал изобщо...Абе Confused

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
titi79
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пон Окт 15, 2007 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет.Не се притеснявай,последните 1-2м.и Евгени наддаваше по толкова,аз като теб се деразнех щото уж си яде ама явно вече растът повече на височина.Да са здравички пък кг. са относителна работа.Ние сме тези дни на консулт. и ще се видим и ние как сме.Чао за сега ще пиша колко сме пораснали,дано е колкото трябва Laughing Целувки на децата new

го^re
annakaterina
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Окт 15, 2007 10:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да бе! Ние вече сме с проходилка! Много му харесва. И то голям кеф тая проходилка седи си и си кротувааааааааааа.

го^re
titi79
Пристрастен

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 10:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Еи какво стана с наща тема.Много бързо се предадохте,не е чесно.Хаиде споделете нещо сигурно има какво ама ......Днес сме на консулт и като се върнем ще пиша.ЧАО за сега 070914

го^re
annakaterina
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 11:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Май сме само двете...Ей сега се нахранихме и мислех да поизлезем, но пак заваля. Sad Вече така ми се стегна душата вкъщи че Crying or Very sad Вие какво правите по цял ден?

го^re
titi79
Пристрастен

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 4:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами седим си в къщи общо взето.Бяхме на консулт. и това ни е излизането днес,а и взехме каката от детска.Вече сме 9кг.и 68см. new

го^re
titi79
Пристрастен

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 9:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Еиииии какво става Rolling Eyes Пишем всякъде другаде само не и в наща тема .Я да я побуууууутна малко.Покраи нас нищо ново а в това хубаво рреме ще сме на вън определено new

го^re
annakaterina
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да бе...Засичам те и аз Very Happy Laughing Razz И ние бяхме навън днес обикаляхме цял следобяд.
Аз ще почвам работа, че парите хич не стигат Confused Тия дни сме в треска да организираме гледането на Калоян и ми е тъмна Индия как ще стане Sad

го^re
titi79
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2007 8:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет.Ами нямате ли баби да помагат.То парите на кои ли стигат...и аз по едно време си мислех за разни варианти....но за сега ще се гледаме.За сега времето много не е за разходки ама ще видим по късно.Чао от нас Wink

го^re
annakaterina
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2007 9:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма кой да ни помогне толкова, колкото имаме нужда...Аз първо отказах, но след Димитровден- и двамата бяхме взели пари същия ден и на другия ден нямаше никой Sad Confused Crying or Very sad та тогава решихме, че няма друг начин.Представяш ли си какво трябваше да преглътна, за да се обадя пак на този човек на когото отказах веднъж и да го питам дали не се е ангажирал вече с някой, защото съм решила друго.
Той се зарадва де. Сега остава да кажа на стария ми шеф- много ще ми е мъчно за там, но парите на новото място са много повече. И другото, че свекито май-май много не и се занимава ама не ме интересува. Като и каже сина и ,че тръгвам на работа какво ще прави да няма да го остави на улицата детето. Само незнам как точно ще става, защото тя живее в Момчилград- той е на 12км де ама...

го^re
titi79
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2007 2:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрасти.Ти жена ли ще наемаш за Калоян?Свеки ще се съгласи,къде ще ходи щом е свободна.Ти нова работа ли ще почваш.А преди какво работеше.Наистина е малко кофти като трябва да се говори с тия шефове ама всеки си гледа интереса в крайна сметка.А мъжа ти какво работи ако не е нахално.Дано се нагласите по скоро.Чакам да пишеш как се справихте ,че знае ли се може и аз да се наложи да спра майчинството... : new

го^re
annakaterina
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ще почвам нова работа. Сега съм в майчинство от частна фирма, в която бях управител уж, но нали знаеш как е - човек за всичко- и тежки кашони вдигах и стока заделях абе всичко. Мъжът ми е полицай. Тяхните заплати са редовни и но лоши на като всички имаме заеми и т.н. та не стигат...Тази работа ще е страхотна възможност за мен и като пари и като реализация, не се попада всеки ден на такова нещо. Та затова реших да рискувам. При вас как стоят нещата?

го^re
titi79
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 4:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аааа ми и нашия тати и той е полицай.Сигурно се познават,а честно казано и ти си ми позната като физиономия Very Happy То нали сме голям град

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com