Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=3329

Що за мъж?
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  

Какъв тип мъж бихте предпочели?
Грижовен и всеотдаен към семейството, но малко мързелив, който не вади много пари
54%
 54%  [ 40 ]
Задоволяващ всички финансови нужди, много работлив, но с право на личен живот
45%
 45%  [ 34 ]
Общо гласове : 74

Автор Съобщение
Adamant
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 10:53 am    Заглавие: Що за мъж? Отговорете с цитат

Как ще гласувате? Искам да поясна, че право на личен живот е събиране по мъжки, да държи парите в себе си, не винаги да сте информирана къде е и с кой е....

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
skarabei
Фен на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не че не вади много пари, просто не чак толкова много. Напоследък стана мързелив. Ама , като изсъскам всичко си идва на мястото!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ianitza
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 11:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз не гласувах, защото не ми допада нито единия, нито другия тип мъже.най си ми допада моя мъж- много е работлив, грижи се добре за нас, винаги знам къде е(ако въобще излиза без мен), парите стоят в къщи на място което и двамата знаем, парички изкарва добре, не вади чак толкова много пари, но достатъчно, за да не мизеруваме.
Това е моя избор и вече 1г откакто съм го направила.

го^re
erowine
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз не си падам по никой от 2та типа-препочитам да е работлив,да изкарва достатъчно,че да сме добре,но и да държи на семейството си и да иска да си прекарваме времето заедно....

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
desixxx
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 1:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

erowine написа:
И аз не си падам по никой от 2та типа-препочитам да е работлив,да изкарва достатъчно,че да сме добре,но и да държи на семейството си и да иска да си прекарваме времето заедно....

И аз така То си е така де.

го^re
genova
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз гласувах за грижовен,мързелив....... ами, че го намързява от време на време вярно е,но всичко останало е ОК.

го^re
mam4eto
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ianitza написа:
Ами аз не гласувах, защото не ми допада нито единия, нито другия тип мъже.най си ми допада моя мъж- много е работлив, грижи се добре за нас, винаги знам къде е(ако въобще излиза без мен), парите стоят в къщи на място което и двамата знаем, парички изкарва добре, не вади чак толкова много пари, но достатъчно, за да не мизеруваме.

Това все едно аз съм го писала new Моят отговор е същия new

го^re
Dessita
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Двете категории не са достатъчни за да се опише възможните типажи мъже. Но може би втория тип е по подходящ за мене, защото всеки има право на личен живот. А за парите по принцип си държим парите в банка и всеки има достъп до тях. Аз също се събирам по женски, но това не пречи да сме всеотдайни един към друг и да не си пренебрегваме семейството. Но не ми допада идеята мъжът ми да е мързелив, дори и малко.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gabinki
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моят си е грижовен и всеотдаен(даже често повече отколкото трябва),не е мързелив,ама и не изкарва мнооого пари(ама то това понятие МНОГО е толкова разтегливо...),живеем си добре ,ама то винаги има и по-добре.А за личния живот...той хич не си пада по това,всеки път насила го карам да ходи на разни събирания на колегите му,примерно,защото смятам,че не е правилно да се дели от колектива,а според него-най му е хубаво да си е вкъщи с нас.Различни хора,различни идеали.Казвам го не за друго,ами защото аз съм си по живота,не ми трябва и покана даже.

го^re
sinna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И моя го няма в анкетата. Не ми допадат неща като-парите в него .Парите са общи, без значение кой ги е изкарал. Моят си работи много и взема добри пари. Те обаче никога не стигат ,защото се променя и начина ни на живот. Искаме да имаме все по-хубавото, което съответно е по-скъпо. И така винаги има какво още да желаем...

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 4:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sinna написа:
И моя го няма в анкетата. Не ми допадат неща като-парите в него .Парите са общи, без значение кой ги е изкарал. Моят си работи много и взема добри пари. Те обаче никога не стигат ,защото се променя и начина ни на живот. Искаме да имаме все по-хубавото, което съответно е по-скъпо. И така винаги има какво още да желаем...

И аз така мисля Wink

го^re
belladonna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2007 8:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами май нито един от двата типа. Не бих приела нито да е мързелив, нито да има “право на личен живот” в смисъла, който е обяснено от Adamant, че тук е вложен. Не знам. Не бих приела първия тип, успокоявайки се с мисълта “какво като е мързелив и аз го храня – важно е, че обича семейството”, нито пък втория тип, успокоявайки се с мисълта “Какво като скита и не го знам къде е, нали сме задоволени финансово отвсякъде”. Защо да се примирявам с такива недостатъци, като има толкова мъже по тази земя, които са по-добри от тези двата типа?

го^re
jivka
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2007 10:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И моя отговор го няма в анкетата. Моя мъж не е от мързеливите, даже винаги си намира работа за допилнителни доходи, а когато излиза или сме си тримата с малката или са само двамата и се гледат, а аз си върша моите задачи new

го^re
zuzka
Пристрастен

Местожителство: V. Turnovo

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2007 11:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ianitza написа:

И нашия тати е така.Дори ми е трудно да го накарам да излезем камо ли да излиза без мен.

го^re
silzdrav
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2007 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
но малко мързелив, който не вади много пари

с това не съм съгласна, може да си много работлив и да не ти плащат много по простата причина, че в България заплатите са ниски.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com