Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=3152&start=0

Има ли майчета от Плевен?
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
galeto
Редовен

Местожителство: Pleven

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2007 5:47 pm    Заглавие: Има ли майчета от Плевен? Отговорете с цитат

Ще раждам през юни и много бих се радвала ако се запозная с бъдещи и настоящи майчета от Плевен.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pux4e
Редовен

Местожителство: плевен

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 11:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрасти аз съм от Плевен, като гледам линийката наближава времето да се появи човечето, какво ще бъде?/ а при кого ще раждаш?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
galeto
Редовен

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 3:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрасти! Да, почти не остана. Термина ми е на 19 юни. Ходя на консултации при Богданова и тя вече три пъти ми казва, че ще си имам момченце. Доколкото до лекар за раждане, предварително все още никой не съм уговаряла. Ти при кого ражда и доволна ли си?

го^re
LUSSY
Редовен

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 10:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм супер доволна от д-р Стойков!

го^re
pux4e
Редовен

Местожителство: плевен

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 7:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

galeto написа:
Здрасти! Да, почти не остана. Термина ми е на 19 юни. Ходя на консултации при Богданова и тя вече три пъти ми казва, че ще си имам момченце. Доколкото до лекар за раждане, предварително все още никой не съм уговаряла. Ти при кого ражда и доволна ли си?
Аз раждах при д-р Пенков, също съм супер доволна, малкият се роди 4,950 и бях със секцио, доста големичък беше, но всичко минава, но все пак е добре да имаш познат лекар, когато ще раждаш Smile

го^re
galeto
Редовен

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2007 5:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Къде се скрихте?

го^re
mtincheva_84
Отличник

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2007 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хей здравейте майчета от Плевен,аз родих преди месец моята малка кукличка,аз бях при Калин Поповски и съм много доволна,бих ти го препоръчала със двете си ръце
new

го^re
ceckaip
Редовен

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2007 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравий.Аз раждах при др.Бързашки и много,много съм доволна new
При него ходех и на консултация.Бих ти препоръчала да имаш някой лекар независимо кой ще е .Желая ти касмет

го^re
Amely
Редовен

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2007 10:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм от Ловеч,дано нямате против да се присламча към вас.Ходех на консултации и раждах при д-р Бързашки.Възхитена съм от него,защото напълно ми опроверга представата,че лекарите са немарливи и само искат пари.Една приятелка роди заедно с мен при д-р Стойков и също е много доволна,обаче в родилното бях в една стая с пациентка на Поповски-младши,платила си и т.н,не дойде нито веднъж да я види, а тя му звънеше по 5 пъти на ден да му се моли да дойде.За сравнение д-р Бързашки идваше при мен по 2 пъти на ден и вечер ми звънеше по телефона да пита как съм.Но мисля,че наистина е важно да се ангажира лекар предварително,да си го опознаеш и свикнеш с него,да те подготви психически за раждането и т.н.Д-р Бързашки е много готин!!!!

го^re
mtincheva_84
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2007 10:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Amely написа:
Аз съм от Ловеч,дано нямате против да се присламча към вас.Ходех на консултации и раждах при д-р Бързашки.Възхитена съм от него,защото напълно ми опроверга представата,че лекарите са немарливи и само искат пари.Една приятелка роди заедно с мен при д-р Стойков и също е много доволна,обаче в родилното бях в една стая с пациентка на Поповски-младши,платила си и т.н,не дойде нито веднъж да я види, а тя му звънеше по 5 пъти на ден да му се моли да дойде.За сравнение д-р Бързашки идваше при мен по 2 пъти на ден и вечер ми звънеше по телефона да пита как съм.Но мисля,че наистина е важно да се ангажира лекар предварително,да си го опознаеш и свикнеш с него,да те подготви психически за раждането и т.н.Д-р Бързашки е много готин!!!!

Мила,аз раждах при д-р Калин Поповски(младши както го нарече)и мога да ти кажа само че доста си обаркала представата за него.Незнам как е била тази жена(която също е била при него),но аз получих достатъчно внимание от негова страна-обаждаше ми се да ме чуе как съм,как е детето и в деня на нашето изписване от родилното не искаха да ни изпишат,защото сме имали жълтеница.Аз тогава се обадих на Поповски,казах му за проблема и той веднага го реши,след половин час бях вече извън родилното.Така че явно при всеки е относително,съжелявам за жената,че си е платила,а не и е било обърнато внимание!!!!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=127928

го^re
Amely
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2007 8:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Възможно е,аз само разказвам това,на което бях свидетел.Този доктор въобще не го познавам,даже и първото му име не знам,но го нарекох "младши",защото момичето разказваше,че те са баща и син,тя ходила на консултации при бащата,но понеже той не практикува в болницата,я израждал сина му.

го^re
galeto
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2007 4:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За Поповски съм чувала легенди. Когато бях за малко в болницата, едно от момичетата от моята стая и предстоеше раждане. Беше си уговорила Поповски/ставаше въпрос за 400 лв. и едно прасе/. Всички останали лекари, които минаваха на визитация й казваха, че няма да може да роди нормално, защото бебето е много голямо, а тя е с тесен таз. Но въпреки всичко въпросният лекар реши, че ще й предизвика раждане. Момичето се мъчи цели 6 часа, но не получи разкритие и накрая я срязаха. А и този лекар по-скоро ми прилича на бизнесмен отколкото на това, което е. СЪЖАЛЯВАМ АКО НЯКОЙ СЕ ОБИДИ ЗА ТОВА, НО ТОВА СИ Е МОЕ МНЕНИЕ.

го^re
mtincheva_84
Отличник

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2007 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

galeto написа:
За Поповски съм чувала легенди. Когато бях за малко в болницата, едно от момичетата от моята стая и предстоеше раждане. Беше си уговорила Поповски/ставаше въпрос за 400 лв. и едно прасе/. Всички останали лекари, които минаваха на визитация й казваха, че няма да може да роди нормално, защото бебето е много голямо, а тя е с тесен таз. Но въпреки всичко въпросният лекар реши, че ще й предизвика раждане. Момичето се мъчи цели 6 часа, но не получи разкритие и накрая я срязаха. А и този лекар по-скоро ми прилича на бизнесмен отколкото на това, което е. СЪЖАЛЯВАМ АКО НЯКОЙ СЕ ОБИДИ ЗА ТОВА, НО ТОВА СИ Е МОЕ МНЕНИЕ.

Разбира се,че всеки има право на мнение!А колкото до случая със момичето наистина трябва да роди секцио защото е със тесен таз.При мен също имаше такъв случай,момичето което раждаше след мен беше с тесен таз,но роди под 3 кг. бебе,казаха и че ако е било по-голямо е трябвало да я режът,но уви-роди 2.900кг. като тя също се мъчи 6 часа(цяла нощ)
А колкото до д-ра,немога да повярвам,защото аз бях наистина доволна,не съм платила 400лв.,нито съм дала прасе,а ми беше обарнато достатъчно внимание,на следващия ден(след раждането)той дойде при мен в стаята да ме види как съм и как е бебето.Това може би не се случва на всеки,но аз явно бях извадила късмет-дай боже на всеки му!!!!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=127928

го^re
sisi_miami
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2007 7:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Не съм от Плевен, но там ходех на консултации при Пенков и родих при него .Мнбого съм доволна ,мисля че трябва да си ангажираш доктор за твое спокойствие.

го^re
reni_ganeva

МнениеПуснато на: Нед Май 20, 2007 6:25 pm    Заглавие: Здравейте! Отговорете с цитат

Аз също съм доволна от Бързашки.На консултации ходех при него и за раждането бях го ангажирала и съм МНОГО МНОГО доволна

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща
Страница 1 от 14

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com