Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=2669&view=previous

Кой обича повече?
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
annakaterina
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Кърджали

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 10:05 pm    Заглавие: Кой обича повече? Отговорете с цитат

Мислите ли, че в една връзка единият обича повече от другия?
При вас как е?
В нашето семейство съм аз. Но не винаги е било така...Някак си се обърнаха нещата ,неусетно кога...Точно днес това много ми тежи. Дори имам чувството, че имам тоооолкова много любов в сърцето си ,а няма на кого да я дам. Много е подтискащо.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Вероника82
Сериозен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 10:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мисля,че е нещо,което може да се измери количествено-всеки смята,че именно той обича повече,аз мисля,че хората изразяват любовта си по различен начин-например майка,която готви,чисти къщата-тя изразява обичта си като грижа.Друг пък чрез отделено време за другия-трети по честота на романтични вечери и т.н.Аз лично смятам,че няма повече или помалко любов то си е любов.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kate
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако взема да се замислям....вероятно ще бъда наранена по някакъв начин-така че спирам такива мисли в главата си....
Много мразех като малка някоя баба да ме пита "тати или мама обичаш повече?"-Що за въпрос...??? От малки карат децата да делят родителите си....тцтц... Evil or Very Mad
Минах на друга тема...сори..така де..

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 11:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Още от началото на нашата връзка, Жоро ме е обичал повече и по-бързо се привърза към мен.
С течение на времето и живеенето заедно, аз развих една друга обич, която не е страстта, а обичта, която се изразява в грижа един за друг, в помощ и споделяне. Мисля обаче, че все още той е човекът, който обича повече.

го^re
SLANCE
Сериозен

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 11:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и двамата се обичаме , но всеки по различен начин изразява обичта си , аз например по обсебващо а той по властно ,

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sree
Сериозен

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 11:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

при нас той е по емоционалната част,е обичам го много,но май все не ми остава време за обяснения new

го^re
stefania_K
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 11:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз си мисля,че го обичам повече,по много причини,които сега няма изброявам,но знам,че и той ме обича ,по негов си начин и знам,че всичко е ОК

го^re
sdyune
Сериозен

Местожителство: kubrat

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 11:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ох,момичета не знам как е при вас,обаче мисля че в момента обичам мъжа си много повече отколкото преди да се оженим,за него не сам много сигурна как е ,обаче окакто имаме дете сяка6 ме обича повече

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Adamant
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nifada написа:
Още от началото на нашата връзка, Жоро ме е обичал повече и по-бързо се привърза към мен.
С течение на времето и живеенето заедно, аз развих една друга обич, която не е страстта, а обичта, която се изразява в грижа един за друг, в помощ и споделяне. Мисля обаче, че все още той е човекът, който обича повече.

нямам какво да добавя...

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Vvqra
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На този етап при нас нещата са уравновесени. Имало е периоди, в които той е правил доста компромиси, докато аз съм му се качвала на главата, имало е и периоди, в които аз едвам съм издържала нежеланието му да се съобрази с другите.

го^re
Ianitza
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм се замисляла кой колко обича другия, защото все пак това не е количествено понятие нито предмет, който може да го сложиш на везни и да измериш на кой обичта тежи повече. Обичаме се и това е важното, разликата е, че всеки по различен начин изразява обичта си, но начина по който го правим не е критерии дали аз обичам повече мъжа ми или той мен.

го^re
Dori
Фен на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ianitza написа:
Не съм се замисляла кой колко обича другия, защото все пак това не е количествено понятие нито предмет, който може да го сложиш на везни и да измериш на кой обичта тежи повече. Обичаме се и това е важното, разликата е, че всеки по различен начин изразява обичта си, но начина по който го правим не е критерии дали аз обичам повече мъжа ми или той мен.

Много точно казано new

го^re
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 5:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Adamant написа:
Nifada написа:

нямам какво да добавя...

Съгласна съм и аз с това мнение , и при нас е така

го^re
nikita_perez
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 5:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля ,че се обичаме еднакво много.Просто аз съм по емоционална и повече си показвам чувствата.

го^re
gerito_as
Редовен

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами след единадесет години брак и преди това 6 годишна дружба мисля че сме за завиждане, защото се обичаме повече и повече....въпреки ежедневието и грижите....бих казала еднакво, така чувствам аз нещата от любовна гледна точка Laughing

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com