Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=2622&start=195&sid=e4a94f5560b7f3bb03aa5e2f01e3fc5a

Януари 2006г. сме родени-вече сме деца големи
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tony_nm
Жител на Mamaibebe

Местожителство: ХАСКОВО

МнениеПуснато на: Сря Дек 26, 2007 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честита Коледа на всички!
От нашите подаръци прахосмукачката също обра точките....даже спа с нея, а пликчето с боклука "изчезна", че ме е страх да не го помисли за бонбони. Много бебета получихме, но като че ли повече се радваще на торбичките с лакомства и се забавляваше да ги изсипва.
На всички желаем само здраве и почивка след емоциите.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Валентина
Сериозен

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА!БЪДЕТЕ ЖИВИ,ЗДРАВИ,И МНОГО ОБИЧАНИ!
Как сте след празниците.Дечицата как са?
Ивона все още обикаля елхата,и търси подарьци.Мислим другата садмица да я заведа до яслата.И започвам да и глася документите и ще я пускам.Ами ткова е от нас.
Приятен ден на всички

го^re
adi
Фен на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 2:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Много здраве и хубави емоции! Как сте след празниците? Ние сме добре, като изключим факта, че ни мъчат кучешки зъбки Sad , иначе сме си в къщи тези дни, на ясла сме живи и здрави от 7.01). Вчера Илиан беше сурвакарче( събра си парички Very Happy ) Днес бяхме навън, много сняг и игри имаше, не искаше да се прибира Wink Новата година го беше поизплашила( многото гърмежи), плакал е малко, и заспа чак в 03:30- като се прибрахме с мъжа ми. Това е засега от нас.До скоро!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tony_nm
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 8:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честита нова година на всички! Празниците отминаха...сега започваме да се готвим за следващите. Споделете кои играчки харесаха децата, че съм затруднена с подаръка за рождения ден. На Диди най-много и допадна прахосмукачка и смеещо се бебе.

Незнам кога ще мога да пиша пак затова искам малко по-рано да честитя втория рожден ден на Самуил. Да расте здрав и усмихнат, много да радва мама и тати.

го^re
Валентина
Сериозен

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 4:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА САМУИЛ!
ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!

го^re
adi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Яну 06, 2008 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧРД на Самуил! Да е жив и здрав и да радва всички, които го обичат!
От играчките - Илиан най-много играе с прахосмукачката, всички останали играчки са на заден план. Аз имах идея да му купя къща( по-скоро като палатка), но тъй като не ми харесаха тези, които гледах за Коледа, ще остане за рождения ден. Наши приятели са взели на тяхното момченце, аз я харесах и ще ги питам от къде са я купили. Дано този път оцеля десетката, че май най-малко харесва играчките, които мама и тати подаряват Rolling Eyes . Тези дни ще правя списък с дечицата, които ще поканим и трябва да организираме купона да е наред всичко, че времето бързо върви Wink Чао и целувки на дечицата!

го^re
adi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Яну 06, 2008 3:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДАНИ( на muci) Да расте здраво и послушно дете, за радост на мама и тати!

го^re
Валентина
Сериозен

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 2:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Макар и на патерица.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДАНИ.ДА РАСТЕ ЗДРАВ И ДА РАДВА МАМА И ТАТКО!;
Ади- малкият ходили наа ясла.Свикна ли вече.
Относно подаръците за РД,и аз все още се чудя какво да и вземем.Имам време да мисля.

го^re
adi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес беше на ясла, след 2 седмици ваканция. Още сутринта докато го обличах усети за какво става дума и започна- мама, мама. Тръгна с баща си , но ме чакаше на вратата и аз да дойда. Аз прецених, че по-добре да свиква така , отколкото и аз да ходя до градината- пак ще плаче. Когато стигнали се разплакал и май много сърцераздирателно, защото мъж ми като се обади по тел. каза, че сърцето му се късало( трепереше му гласа) - а досега аз само циврех, а той само ме успокояваше Crying or Very sad Иначе на обяд като го е взел казали, че не е плакал много, което ме кара да вярвам, че скоро( въпрос на време) ще спре да плаче. Само да е здрав new , защото иначе пак в къщи и няма свикване. Мисля ако всичко е наред тази седмица да ходи до обяд, а следващата да остава и да спи там. Дано само не ми се объркат плановете. Rolling Eyes

го^re
tony_nm
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит рожден ден на днешните януарчета!

Да се похваля- намерихме начин малко да повишим апетита на Дидка. Тя е голям фен на бонбоните и преди няколко дни и взех рибено масло на перли...незнам за бонбони ли го мисли, но го одобри, даже пита за още и вече два дни яде нормално. Laughing Дано да продължава в същия дух, че да прескочим тези 10 кг.

Момичета давайте идеи за заглавие на следващата тема, скоро ще трябва да си направим нова.

го^re
deia80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧРД
на Дани!!!!!!!!!!
new

го^re
deia80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Предложения за заглавие на следващата ни тема:
-януарчето порастна,всичко вече му е ясно
-януарчета мънинки-вече са на две годинки
-ЯНУАРСКИТЕ НИ МАЛЧУГАНИ ТИЧАТ ПО СНЕГА ЗАСМЯНИ

го^re
adi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 10:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

new на Дани!
Аз гласувам за първото предложение на Дея Wink Момичета да се похваля- Илиан вече посвикна с детската- там казват, че не плаче, малко мрънка сутрин преди да тръгне и то не за друго, а че иска и аз да идвам с него до там( баща му го кара с колата) От понеделник има ново изпитание- ще го оставям по цял ден( да спи там) Rolling Eyes Незнам как ще бъде, но иначе вече си играел и бил спокоен, което ме радва много. Дано скоро притесненията с детската ми свършат. Тези дни до рождения ден на Илиан сме на още 3 дечица на рожден ден- все на деца, които играеха цяло лято в градинката заедно. Купона започна!!!! Днес уточнихме и подробностите около нашето парти- ще бъде чак на 03,02( неделя)- просто 28 е понеделник и не ми е удобно да го правя през седмицата- клубчето е доста приятно има няколко зали за игра и мноооого играчки!
Тони, това с липсата на апетит не ми беше познато до преди месец- до този момент винаги се е хранел добре, рядко съм го гонела с лъжицата. След като се разболя от детската , намали доста храната и въпреки, че отдавна оздравя, до Нова година се хранехме с голям зор- ядеше само банани, кисело мляко с бисквити и няколко лъжици супа, ако успея да му дам вечер. Оказа се, че в този период са го мъчили и зъби- сега се отприщи и да чукна на дърво направо ме изумява какво количество яде Rolling Eyes Радвам се, че си намерила начин и твоята кукла да започне да хапва повече- децата за бонбони са готови на всичко Very Happy

го^re
tony_nm
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 9:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит рожден ден на Дани и от нас, с пожелания да расте здрав и весел.
Много хубави предложения. и на мен ми допада първото.

го^re
Валентина
Сериозен

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.
Днес ходихме с Ивона до яслата и подадохме молба.Живот и здраве на 18 февруари сме ученици.Аз започвам да се настройвам на вълна,че няма да съм по цял ден с Ивона,и ме обвзема една носталгия,ама ще се справим.Само се моля да свикне.
Приятен ден.
Ади малкият свикна ли вече.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Страница 14 от 14

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com