Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=2622&start=165&sid=e4a94f5560b7f3bb03aa5e2f01e3fc5a

Януари 2006г. сме родени-вече сме деца големи
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
adi
Фен на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бързо оздравяване на Самуил! Аз слагах Акт хиб- нямаше никакъв проблем. Илиан не казва когато му се пишка, много рядко дава сигнал, че вече се е наакал. А затова, че се побъркват децата в къщи наистина е така. Затова реших да го пусна на ясла. Подадох документи( с връзки разбира се) и сега чакам всеки момент да ми потвърдят, за да правя изследвания и да пробвам как ще му се отрази. Притесненията ми са само да не боледува Rolling Eyes , иначе е контактен и обича нови места. Дано да тръгнат добре нещата. new
Много здраве и целувки на всички дечица! new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tony_nm
Жител на Mamaibebe

Местожителство: ХАСКОВО

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 3:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

противоменингитна ваксина аз сложих Акт хиб, еднократно- съвсем скоро беше.
за махането на памперса- не мисля че сега времето е подходящо. като се запролети ще я слагам по-често и ще се научи, но сега не ми се вижда нормално на всеки час да свалям гащи или да се мокри и т.н. Така че може и последна от групата да остане с памперс, но преди април няма да го махам. Иначе за опитите с гърнето бях взела от гащите на либеро- много по-удобно е.
Бързо оздравяване на Самуил.
Ади ще чакаме да разкажеш като тръгне на ясла...че на Диди няма да й се случи.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
grigy
Начинаещ

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ОООООООО ние тръгнахме. Първия ден добре влезе с усмивка и въобще не рева може би защото не знаеше какво го чака, но после ела да видиш с всеки ден става все по лошо и по лошо а го оставям само до обяд за около 3 часа. То са процедури специални първо водиме бати за да види че итой остава в градината ама не помага още към края на блока се усеща къде отиваме и почва да реве. Дано да свикне по бързо защото ми е много мъчно да го слушам как реве. А и ходи една седмица и се разболя и от понеделник сме си в къщи. А за памперса така е по добре е да е топло аз затова го махнах още това лято.

го^re
Валентина
Сериозен

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2007 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.
Честит празник на Християнското семейство
Нещо напоследък нямам време да пиша,но редовно следя темата.
Ивона тези дни беше нещо понастинала,имаше хрема,но сега е по добре.Обаче е станала толкова капризна,че направо незнам,иска всичко да е на нейната.За памперса,почнах да го махам през деня,слагам докато спи.Мисля,че с повече упоритост от моя страна,скоро ще го махнем напълно.
Ади-Илиян тръгна ли на ясла?

Ами това е от нас

Последната промяна е направена от Валентина на Сря Ное 21, 2007 4:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
adi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2007 2:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Валентина написа:

Ади-Вили тръгна ли на яслa

Сега правя изследванията на Илиан и като станат готови тръгва, пък ще видим Rolling Eyes
Памперса още си го носим непрекъснато, ще изчакам зимата да мине и го махам от раз, ще сменям напишкани гащи, но няма начин.
Много здраве на всички и Честит празник!

го^re
Валентина
Сериозен

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2007 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мале Ади извинявай Embarassed Embarassed Embarassed .Много съм разсеяна.Имах предвид Илиян.Извинявай още веднъж new

го^re
adi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Ное 22, 2007 1:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Валентина написа:
Мале Ади извинявай Embarassed Embarassed Embarassed .Много съм разсеяна.Имах предвид Илиян.Извинявай още веднъж new

То и аз съм голяма забравана Smile Сега покрай малкия така съм се шашнала( притеснено ми е за яслата), че си записвам всичко, иначе забравям.
Не ти се сърдя, спокойно. Very Happy
Изследванията ще са готови на 30.11., така че живот и здраве началото на декември сме ученици Smile
Предварително се извинявам, ако Ви досаждам, но ми е напрегнато, а имам нужда да споделя. Ако се интересувате ще Ви пиша как вървят нещата Wink
Желая здраве и усмивки на всички!

го^re
Валентина
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2007 3:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ади на мен ще ми е приятно да ни разказваш.Защото след някой друг месец ,и при мен ще е така.

го^re
adi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Ное 27, 2007 2:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Днес ходихме до яслата да разпитам някои неща- какво да носим-дрехи, памперси и т.н. Старшата сестра, с която досега само сме говорили ми се вижда много на място, а и само суперлативи чувам за това ОДЗ, но за мен най-важното е детето ми да се чувства добре Wink В понеделник-3.12 живот и здраве на Илиан му е първия учебен ден Very Happy Тези дни ме очакват приготовления и треската ме е обзела, много ми е неестествено- досега сме били по 24 ч. заедно. Първата седмица ми казаха да го взимам към 12 и нещо, след като се е наобядвал, ще си спи в къщи.( това е засега за яслата).
Момичета, много съм затруднена с подаръка на Илиан за Коледа( пък и рождения му ден е съвсем скоро след това). Той изобщо не се радва на играчките, които има. Известно време не бях купувала нови, онзи ден му взех един музикален телефон, но не му обърна внимание. Има една голяма кола за бутане и само с нея е по цял ден- отваря и багажника и там си слага някакви неща. Иначе го водя от време на време в един детски клуб за разнообразие- там много хубаво се заиграва. Незнам какво да избера Rolling Eyes Дайте идеи Wink
Има ли нещо ново при Вас? Как са дечицата, къде ще сте по празниците? Засега чао и доскоро. Много здраве и късмет!

го^re
deia80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Ное 28, 2007 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичета.Как я карате?Отдавна не съм писала тук.
И аз съм затруднена в избора на подарък за Коледа-дрехи имаме достатъчно,а играчките моментално стават на парчета.
Интересува се само от дистанционни и мобилни телефони.Да взема да и купя едно дистанционно ли new new ???!!!!
Вие как сте,как са мъниците?

го^re
adi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Ное 28, 2007 3:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дея, радвам се, че ни пишеш Very Happy Ти работиш ли вече? Сладураната Кари как е , някоя баба ли я гледа?! Наистина ми стана приятно, отдавна не бях те мяркала из форума Wink Когато имаш повече време драсни някой и друг ред Wink Беше споменала , че си търсите апартамент- има ли развитие по въпроса ?Rolling Eyes
Къде се губите всички Question Хайде, пишете по-често. Тези дни мисля да пусна по-нови снимки в албумчето ни. Сложете и Вие, децата бързо растат и се променят. Хубав ден на всички!

го^re
deia80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Ное 28, 2007 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чакаме да минат празниците и тогава ще гледаме за апартамент.Бяхме си харесали един,обаче се отказахме.
Аз отдавна започнах работа,Кари е добре,баба и я гледа.
Януари ще подавам молба за ясла,дано ни приемат.

го^re
tony_nm
Жител на Mamaibebe

Местожителство: ХАСКОВО

МнениеПуснато на: Чет Ное 29, 2007 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте, аз почнах работа и много малко време ми остава да пиша. за коледа вече сме приготвили прахосмукачка, ютия и готина кукла. наскоро и взех един пласмасов сервиз за кафе с който много се заиграва.
много ми е мъчно за принцесата, защото я виждам само събота и неделя Sad

го^re
Валентина
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2007 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.
Дея радвам се, да те видя пак при нас.Отдавна не си писала.как е Кари.
Мале почти всички ще почвате работа.Само аз се мотом още.Но съм решила,да оставя за пролетта.Не ми се пуска сега Ивона на ясла,а и няма накого да я оставя,да я гледа.Така ,че ще си я гледам.
И аз вземам, да се замислям за подаръците за Коледа,за РД.Чудя се какво да избера,,тя избщо не играе с играчки,дай и тенджери,тави,черпаци и други неща,а ма не и играчки.
Ади-обвзелите вече пред училищна треска?как вървят приготовленията,за малкият ученик.
Пожелавам ви приятен ден.

го^re
adi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2007 3:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Купихме някой неща за яслата- анцузи , бодита няколко, шише за вода и т.н.- куп глупости, според мъжа ми Smile Илиан беше много весел и щастливо се качи по стълбите днес когато ходихме да занесем изследванията, но дано не му мине мерака бързо Wink Аз иначе засега съм спокойна, но в понеделник ще ги роня крокодилските сълзи Crying or Very sad Ще пиша как е минал първия учебен ден Wink
Приятен уикенд и бъдете здрави!

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Следваща
Страница 12 от 14

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com