Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=2542&start=150

Носите ли си брачната халка?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mama toni
Пристрастен

МнениеПуснато на: Съб Авг 25, 2007 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

преди 1седмица я свалих защото ми се подуват пръстите но иначе не съм я сваляла мъжът ми я носи 1седмица след сватбата и след това 2-3пъти я е слагал

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ewito
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2007 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А случвало ли се е на някои от вас, които са били бременни после пак да не ви спаднат достатъчно пръстите и пак да не можете да си слагате халките?
Аз мойта я свалих вече, колкото и да ми беше неприятно, но като гледам какви кебапи имам сега и като си гледам халката, не знам как ще се побера пак в нея.

го^re
Jilina
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2007 11:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз моята не съм я сваляла и докато бях бременна и мъжът ми също не я е свалял.

го^re
Ewito
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2007 12:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз не исках да я махам, ама трябваше да ми режат пръста после, толкова ми се беше вдлъбнала...и направо ми спираше кръвта.
Блазе ти, сигурно си по-слабичка, затова не ти е умаляла.

го^re
аnnakalo
Редовен

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2007 2:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моята не съм я сваляла като можех,а сега вече и немога още не са ми отслабнали пръстите,не че искам да я махам.

го^re
Jilina
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2007 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ewito написа:
И аз не исках да я махам, ама трябваше да ми режат пръста после, толкова ми се беше вдлъбнала...и направо ми спираше кръвта.
Блазе ти, сигурно си по-слабичка, затова не ти е умаляла.

Въпреки че родих Ива 4,100 бях качила само 15-16 кг., а и не се поддух много.

го^re
beni_vasi
Сериозен

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2007 11:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

new След сватбата, аз първа си свалих халката и винаги като излизахме и ни срещаха приятели все ни подпитваха защо не ги носим. Мъжът ми един ден я сложи и оттогава не я е махал, понякога я сваля за малко, ако върши някаква мазна работа с колата, но после си я слага веднага. Докато при мен се изискваше повече време за да свикна с нея. По принцип не обичам да нося пръстени и когато си наложих на волята, че ще нося халката и от годежа, на пръста ми стана раничка от постоянното търкане на метала в кожата ми. И сега е така - нося я на смени, заменям я със сребърни бижута, тенекийки. Винаги свалям бижутата когато се къпя или мия чиниите. Единствено обеците оставям на мен.

го^re
diancheto
Пристрастен

Местожителство: Сандански

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да нося я!
Даже в момвнта това е единственото бижу, което нося, всичко съм свалила, че ми пречи, а и малкия ми дрърпа я обеца, я синджирче...
За мен това е символ на обичта на двамата един към друг и е дадена с любов и надежда. За мене е неуважение към другия неносенето на халката.

го^re
mama*08
Редовен

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пет Авг 31, 2007 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз моята си нося от самото начало.Е понякога я свалям вкъщи като домакинствам,особено когато меся погачи, кефлички и т.н.(аз много обичам да меся разни лакомства)
Мъжът ми си носи халката точно 5дни и на 6-я я загуби в морето.От тогава търсихме да поръчаме нова халка(т.к. нашите не са на 100% еднакви) но не можахме да намерим същият модел.Това разбира се неозначава че сме по-малко женени.Решихме на 5годишнина да се венчаем и по повода да си направим нови халки

го^re
mama Mishi
Редовен

Местожителство: Силистра

МнениеПуснато на: Съб Сеп 01, 2007 10:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Носим халките си постоянно!
Това лято обаче имахме паметна случка! Мъжът ми ходи за два дни до морето.. Още с отиването на плажа и бууум във водата Smile)) След като усетил, че му се разхлабва халката в морето я свалил и сложил на "сигурно" в чантичката си. После сигурно 100 пъти е бъркал за пари и цигари и така до вечерта, когато посяга да си я сложи, но разбира, че я няма Sad Sad Sad Ходил до плажа, за да я търси, а те добре че били седнали под една върба, за да се ориентира! Не я намерил естествено... Цяла нощ не мигнал и на сутринта пак под върбата да търси! "Как ще се прибера без халката"!, после ми разказва...
През това време отдолу по плажа иде някакъв човек с металотърсач, който си изкарва по нещо като намира "находки" като нашата...Моят Боян му казал, че ще му плати да претърси мястото и след 15 минути търсене оооооо Чудо, ооооооо Щастие! Very Happy Намерили я, заровена на близо 20 см под пясъка! Истински късмет! Като се прибра и ми разказва преживелиците си се зарича "Повече на море с халка - никога!"
Определено халките не правят семейното щастие, но поне за мен са нещо много важно. Символ на любовта и верността ни! На един от най-хубавите дни в живота ни! ...

го^re
GALIA
Редовен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 11:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ewito написа:
А случвало ли се е на някои от вас, които са били бременни после пак да не ви спаднат достатъчно пръстите и пак да не можете да си слагате халките?
Аз мойта я свалих вече, колкото и да ми беше неприятно, но като гледам какви кебапи имам сега и като си гледам халката, не знам как ще се побера пак в нея.

И аз моята я свалих още в третия месец.Успях да си я надена отново едва преди два месеца,иначе трябваше да си я нося на кутрето.А съпругът ми не я е свалил откакто попът му я сложи и аз оценявам това,макар че никога не сме говорили за това,като изключим моите оплаквания,че халката още ми стиска от време на време.

го^re
KРИС
Пристрастен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 06, 2007 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И двамата носим халките си.

го^re
mama na bebe Ivelin
Отличник

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз си я нося непрекъснато,но мъжът ми я слага рядко.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Abricotin
Отличник

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 8:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Откакто съм се омъжила, не бях я сваляла до преди седмица и то по принуда. От бременността са ми се подули пръстите и бая зор видях докато я сваля, бях се изплашила чак да не ми режат я пръста, я хълката. От тогава ми е на врата на златно синджирче. Като родя живот и здраве, смятам пак да си я нося на ръката. Мъжът ми и той си я носи, но постоянно си играе с неяо, аз се страхувам да не я изгуби.

го^re
tania_valcheva
Сериозен

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 10:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да нося я. Бях я свалила докато бях бременна защото се бях подула.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Следваща
Страница 11 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com