Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=2542&postdays=0&postorder=asc&start=15

Носите ли си брачната халка?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
teri_33
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние си ги носим и двамата държим на това и ни харесва ама на мен сега не ми става Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veniand
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм я сваляла от деня на сватбата. Мъжо до скоро я носеше, но миналата година като спря цигарите и започна са качва страшно много кила и я свали наскоро, че не му става. Брат ми я носи около 2 часа след подписа и от тогава 11 години не я е слагал

го^re
mucI
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз я нося Smile .Моя мъж,не я носи ,заради работата си .

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Jessy
Сериозен

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И двамата си носим халките.

го^re
Did
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Гълъбово

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

av4e, все едно за моят мъж става въпрос. И той я сложи само на сватбата и когато бяхме кумове и после я свали и не ще да я слага, не носи никакви бижута. Като бяхме гаджета му подарих половинка сребърно сърчице със синджирче - с триста зора го сложи и го носи само до вечерта и досега си стои закачено на едни влюбени таралежчета, които пак аз му подарих.Аз в началото много се дразнех, после спрях, после пак се раздразних.
Моята не съм я сваляла с изключение, когато беше високосна година и се носи само сребро, иначе носело нещастие да носиш злато и аз тогава не я носих цяла година и мъжо ми се нацупи що съм я била махнала - била съм свободна женаShocked, пък аз му казах - и ти си свободен мъж щом не носиш, значи ти можеш, аз не мога да я свалям - няма да стане.
Миналото лято я махнах , когато бяхме на морето, после бременността... и още не съм я сложила, не знам дали ще я сложа - малко ми е широчка и много се мърда и ме дразни.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger
edika
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В момента не ми става, но по принцип си я нося. Мъжът ми рядко я слага, защото не обича да носи пръстени.

го^re
av4e
Жител на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Did написа:
av4e, все едно за моят мъж става въпрос. И той я сложи само на сватбата и когато бяхме кумове и после я свали и не ще да я слага, не носи никакви бижута. Като бяхме гаджета му подарих половинка сребърно сърчице със синджирче - с триста зора го сложи и го носи само до вечерта и досега си стои закачено на едни влюбени таралежчета, които пак аз му подарих.Аз в началото много се дразнех, после спрях, после пак се раздразних.
Моята не съм я сваляла с изключение, когато беше високосна година и се носи само сребро, иначе носело нещастие да носиш злато и аз тогава не я носих цяла година и мъжо ми се нацупи що съм я била махнала - била съм свободна женаShocked, пък аз му казах - и ти си свободен мъж щом не носиш, значи ти можеш, аз не мога да я свалям - няма да стане.
Миналото лято я махнах , когато бяхме на морето, после бременността... и още не съм я сложила, не знам дали ще я сложа - малко ми е широчка и много се мърда и ме дразни.

аз затова му казах че няма да я нося, и той каза ако искаш я носи, предпожих че ще го засегне щом аз не я нося ама нищо нестана и сега така си седят

го^re
Adamant
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 4:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ша носи, иначе....... new
Шегувам се, разбира се. Носим си халките и двамата, но всяка вечер преди да си легне мъжа ми сваля халката, защото много го стяга. Веднъж даже 1-2 месеца след като се оженихме забрави да си я сложи и аз като я видях ПОЛУДЯХ! Скандал веднага! Оттогава вече 2 годни не е пропускал ден да не си я сложи.
Аз моята я бях махнала като бях бременна от 6-тия месец нататък. Като родих и като минаха 40 дни, малко да се пооправя и пак я сложих. Сега я махам много рядко и за по час два, когато съм вкъщи.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
belladonna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
аз затова му казах че няма да я нося, и той каза ако искаш я носи, предпожих че ще го засегне щом аз не я нося ама нищо нестана и сега така си седят

Av4e, защо не пробваш друга тактика: ако твойта халка си я харесваш - носи си я и се опитвай да го дразниш по този начин - че и той има същата "джунджурийка" и вместо с гордост да я покаже на хората, я е прибрал. Не е съвсем вероятно, но не е невъзможно така пък да се "зариби" от теб!

го^re
av4e
Жител на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

belladonna написа:
Цитат:

Av4e, защо не пробваш друга тактика: ако твойта халка си я харесваш - носи си я и се опитвай да го дразниш по този начин - че и той има същата "джунджурийка" и вместо с гордост да я покаже на хората, я е прибрал. Не е съвсем вероятно, но не е невъзможно така пък да се "зариби" от теб!

Знаешли какво, благодаря ти това е идейка този месец ще имаме много поводи за излизане,и аз ще си я слагам да видим дали ще иска и той. Благодаря ти!

го^re
the king
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 5:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз да споделя, че я нося и то главно заради жената. Какво ли не и казах и не се мъчих да я обедя да не я нося., но тя звяр new и така и до днес не съм я свалял.
Да ви призная , че брачната халка определено ми влияе на дистибуларният апарат " Щом видя нещо русо и залитам" new

го^re
nikita_perez
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 6:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само когато върша някаква домакинска работа си свалям халката, а мъжа ми - като работи , за да не я издраска.

го^re
Ianitza
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нося я постоянно, а мъжът ми като си е в къщи я сваля, но тръгне ли някъде пак я слага.

го^re
mam4eto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И двамата носим халките си. Аз докато бях бременна я свалих за около 1-2 месеца /бях си я сложила на синджирката на врата/, защото много ме стягаше, но малко след като родих си я сложих пак и от тогава не съм я сваляла, а мъжа ми я носи непрекъснато.

го^re
deia80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Апр 05, 2007 8:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много рядко я нося.Но това за синджирчето с халка закачена на него е готина идея. Very Happy

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Следваща
Страница 2 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com