Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=2024&start=30

Моля за съвет!!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
luba55555
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Май 04, 2007 5:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам с какво ще храня бебето,защото не съм попаднала в такава ситуация,колкото до отговора ми.......ами като въпроса ти!!!!!!!!!Няма нищо общо с темата,ако ще си чешем езиците "ако", "ами ако"............няма смисъл,ако ще даваш съвет-давай,ако не-недей да разтягаш локуми,защото "АКО" е майка на предположенията,задаваш ми въпроси,които някак са извън темата ,а и извън въображението ми,сега доволна ли си от отговора на въпроса ти към мен,защото нали не беше.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gabinki
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 04, 2007 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

luba55555 написа:
Незнам с какво ще храня бебето,защото не съм попаднала в такава ситуация,колкото до отговора ми.......ами като въпроса ти!!!!!!!!!Няма нищо общо с темата,ако ще си чешем езиците "ако", "ами ако"............няма смисъл,ако ще даваш съвет-давай,ако не-недей да разтягаш локуми,защото "АКО" е майка на предположенията,задаваш ми въпроси,които някак са извън темата ,а и извън въображението ми,сега доволна ли си от отговора на въпроса ти към мен,защото нали не беше.
Да ти кажа честно за мен раздразнението не е отговор,въпросът ми беше конкретен-С какво би хранила детето си,ако попаднеш някъде където няма кисело мляко,все пак това е форум хората питат,други отговарят и така.Но както и да е-няма значение.Очевидно не ти е приятно да разговаряш с мен,така че няма да ти се натрапвам.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
luba55555
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Май 04, 2007 6:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ми се натрапваш,просто предположенията,които ми предлагаш да си измислям не ми се нравят,защото не мога да предположа неща,които не са ми се случили,не съм в подобна жизнена ситуация-това е.Момичето моли за съвет,дай му съвета си,аз ще дам моя-ТОВА Е, намираме се във форум,както сама каза.И не съм с лоши чувства,просто уважавай мнението на околните,както аз не ти се бъркам за АМ и мнението ти за него така и ти недей да ми задаваш заядливи въпроси от сорта на"Ами,ако си еди къде си,където е еди какво си......ами какво ще правиш......" и т.н.

го^re
luba55555
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Май 04, 2007 6:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И стига вече с това кисело мляко,че и в двете теми само нашите мнения се четат-спираме вече. new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com