Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=172&postdays=0&postorder=asc&start=30

Няма ли спортуващи тук?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Silvia
Начинаещ

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2007 8:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък ходя на народни танци.Много добре ми се отразява.Хем понаучих някое и друго хоро,хем се и постегнах new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veniand
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2007 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а къде ходиш,искам и аз

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Пет Яну 19, 2007 1:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз имам велоергометър,но да имаше и кой да го върти Embarassed Embarassed Embarassed аз съм голяма калпазанка.спорта ми сега е бутане на триколка Laughing

го^re
emilly
Начинаещ

Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Пет Яну 19, 2007 10:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Embarassed и моят спорт е "триколка" , въпреки че си правя дълги преходи с нея не ми е достатъчно.Бих искала нещо да поспортувам, да се постегна.На килограми съм си добре- върнах ги лесно.
Иска ми се да ходя на танци, но незнам дали има във Вн.
Моля ви , ако някой има инфо. за народни танци, нека ми пише.Благодаря предварително!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mama Tsvete
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Мар 16, 2007 1:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз нищо не спортувам,а така ми се иска...
Има ли мами от София с интерес към аеробиката например?Дайте да се ораганизираме и да се постегнем малко! Smile

го^re
kloie
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Съб Мар 17, 2007 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма нищо по-добро от спорта.Как може да нямате желание да положите малко воля и усилие за това.Спорта действа адски зареждащо и едновремено отпускащо.Я се стегнете малко мами.Аз изпадам в депресия щом не намеря кой да гледа малкият за да открадна време за залата.Ама вие си знаете де. Very Happy

го^re
djenifar77
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Сря Мар 21, 2007 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ходя на фитнес, но иначе се занимавам с танци. За спорт се иска желание, другото ще го намерите.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mama Tsvete
Сериозен

МнениеПуснато на: Сря Мар 21, 2007 8:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз се записах вече (да се похваля Smile ).3 пъти седмично на аеробика,след това на фитнес и за край-сауна!Страхотно се чувствам,голямо разтоварване е!

го^re
полин
Редовен

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Мар 21, 2007 10:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аа спортувам 5 пъти седмично - редувам каланетика и кардио. Всъщност съм инструктор и водя такива часове Smile Откакто преди месец започнах отново работа, след раждането се чувствам повече от добре, въпреки умората.
Някъде по-рано в темите прочетох това:
"Имам и велоаргометър и като гокарах по-рано си обувах дебели найлонови чували на краката и дупето, отгоре дебел анцунг и после чорапите ми бяха чисто мокри. така се топи, не се стяга само."
Не се залъгвайте, така не се сваля, така се потите по-обилно, но само потенето от вдигането на пулса гори мазнини. Като се увиете с найлони само обезводнявате кожата си и можете да й навлечете доста дерматологични проблеми.
Спортувайте за удоволствие, хранете се с удоволствие и мярка и разултатите няма да закъснеят.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kloie
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Мар 22, 2007 7:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

полин написа:
Аа спортувам 5 пъти седмично - редувам каланетика и кардио. Всъщност съм инструктор и водя такива часове Smile Откакто преди месец започнах отново работа, след раждането се чувствам повече от добре, въпреки умората.
Някъде по-рано в темите прочетох това:
"Имам и велоаргометър и като гокарах по-рано си обувах дебели найлонови чували на краката и дупето, отгоре дебел анцунг и после чорапите ми бяха чисто мокри. така се топи, не се стяга само."
Не се залъгвайте, така не се сваля, така се потите по-обилно, но само потенето от вдигането на пулса гори мазнини. Като се увиете с найлони само обезводнявате кожата си и можете да й навлечете доста дерматологични проблеми.
Спортувайте за удоволствие, хранете се с удоволствие и мярка и разултатите няма да закъснеят.

Най-после една спортна мама.Направо ти завиждам за тренировките.Аз също съм инструктор,но все още немога да поема отговорност към групите,не винаги намирам кой да гледа бебко.За сега само замествам някоя от инструкторките.Или тренирам за себе си,а така ми се иска да се ЗАВЪРНА.

го^re
полин
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Мар 22, 2007 8:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз имам щастието таткото да си работи вкъщи и няма нищо против да му оставям малката Ева за по час-час и половина Smile)

го^re
mama Veni _83
Пристрастен

Местожителство: Montana

МнениеПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не спортувам нищо но ходя пеша от вкъщи до работа ,но сега ме е налегнал мързел и често си взимам такси или използвам мъжо да ме закара на път за неговата работа.
Но съм съгласна ,че много хора нямат навик до спортуват , може би идва от детството

го^re
kloie
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

полин написа:
аз имам щастието таткото да си работи вкъщи и няма нищо против да му оставям малката Ева за по час-час и половина Smile)

Щастливка
Very Happy
Нашият татко също е спортист и знае колко много ми липсва,спорта,атмосферата в залата,динамиката...но той работи на смени и няма как да гарантирам 100% присъствие,за всяка тренировка.
Много трудно ми беше да свикна,но нямах избор.За сега.Иначе не съм се отказала да продължа,така или иначе малкият няма винаги да е бебе. Very Happy
Както знаеш важно е желанието.

го^re
полин
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност желанието е най-важното Very Happy Има ли желание, всичко се получава, рано или късно.

го^re
skarabei
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Мар 22, 2007 11:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

полин написа:
Всъщност желанието е най-важното Very Happy Има ли желание, всичко се получава, рано или късно.

Ама мързела е по-голям! Може би ако си намеря дружка...

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 3 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com