Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1673&view=previous

За мъжете.....
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kukumizin
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Съб Яну 27, 2007 2:01 pm    Заглавие: За мъжете..... Отговорете с цитат

С какво ви привлече вашият мъж кое ви накара до осъзнаете,че той е човекът с когото бихте прекарали вашия живот? Дали външния вид,добрите манири и чувството за хумор или само защото е добър човек и ви кара да се чувствате добре.
Аз например го познавах от преди и немога да кажа ,че е любов от пръв поглед но с времето ме накара да осъзная ,че мога да разчитам на него за всичко и аз тогава осъзнах колко красив и привлекателен е той.А вас с какво ви привлече?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Съб Яну 27, 2007 2:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние с моят бяхме в една компания. Когато го видях за пръв път да влиза на един купон си казах - Ей, какво парче! Този дали е свободен? Е, не беше свободен , се оказа. Това не пречеше да си лафим приятно за какво ли не. Аз така и не видях половинката му нито веднъж когато сме се уцелвали на купон. После 3-4 години не го бях виждала. И когато започнах да организирам едно турне в Солун ми трябваше челист. Препоръчаха ми го. Аз си казах - а , това беше онзи готиният. И той прие да дойде. После много стратегически като раздавах стаите в хотела "случайно" неговата се падна до моята. Имах нужда да го опозная по-добре. Оказа се, че не съм сбъркала в преценката си - беше точно толкова внимателен, добър и готин колкото си бях мислила, че е. Стояхме там един месец и се върнах в БГ гаджета. Не е имало и миг съжаление от моя страна за това , което направих!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
мама на Йовко-Ели
Сериозен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 27, 2007 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нашето си беше любов от пръв поглед!
Видяхме се случайно,погледите ни се срещнаха на спирката-той предложи да седнем на кафе.Поговорихме,изпихме си бааааавно кафето-никой не бързаше да прекрати "КАФЕТО".И двамата забравихме за другите си ангажименти.Трудно се разделихме/заради "пустия"разум/и си насрочихме нова среща .И така се оказа,че правим все по-често общи планове,сдобихме се с общи приятели и в един момент стана ясно,че не ни се разделя изобщо-приятно и интересно ни беше да сме си двамата.И до ден днешен е така и не ни е скучно все още.Той е по-търпелив ,запазил е човещината все още,реалист е и знае кое как да "поднесе".За това си го обичам толкова,а виждам,че и той мене.Страхотно е да обичаш някой и да усещаш,че той ти отвръща със същото.А децата-излетяха/имат си вече своя живот и показват някакво си там уважение/

го^re
пуфа
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Яну 28, 2007 2:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

От приятели станахме гаджета ей така на майтап и с течение на времето той доказа че е Човека.Просто се усеща. new new

го^re
macka
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Яну 28, 2007 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

с мъжа ми ни запозна един мои клиент в момент когато аз бях приключила 10г връзка и беше за по едно кафенце new
а то станааа new и за детенце.От среща на среща аз осъзнавах че
това е мъжа когото съм търсила и с когото искам да създам семейство,
получавах постоянно жестове от негова страна-цветя без повод,подъръци,отваряне на вратата,дърпане на стола,поемане на връхната ми дреха,все неща които аз за 10г съвместен живот без брак не получих нито веднъж даже за повод.Не това е наи важното а по
тези и някои други постъпки разбрах че мъжа ми знае от какво има нужда една жена и че ще държи на мен и детето ни и така и се оказа и дано продължава все така.Аз отначало си мислех че е за зарибявка
и му го казах а тои че ще е за постоянно и наистина така продължава.

го^re
Mam4e 85
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Яну 28, 2007 4:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам как да го обесня точно:пъро бяха дългите разговори и кафето .и неусетно осъзнах,че това е ТОЙ и така сега сме new и чакаме нашето първо бебче new Ами любов....няма обяснение new

го^re
snej_7
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Нед Яну 28, 2007 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

С Мартин се познавам от 14-15 годишна. Винаги сме били в една компания, излизали сме заедно. Ако някой преди 10 год ми беше казал, че това е мъжа, за къйто ще се омъжа щях да падна от смях. Даже аз много-много не го понасях, нещо все ме дразнеше. И после нещата се случиха неусетно и изведнъж. Шест месеца след това бяхме сгодени и така. Very Happy

го^re
lena_25
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Яну 28, 2007 10:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

С парфюм напървата ни среща Very Happy Laughing запознах ме се в чат форум и сега чакаме бебе. Аз не мислех че ще се стигне толкова далеч защото още докато се карахме в чата и се затрих ме но после като се видях ме и до сега все сме неразделни Embarassed

го^re
deia80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2007 12:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

В една лятна дискотека се запознахме случайно.На мен ми хареса,но нищо повече.Поиска ми телефона,но аз не му го дадох ,а взех неговия в случай,че реша да се обадя.Направих го чак след месец.
Нашето не беше любов от пръв поглед-поне от моя страна.Доста време мина преди да си изясним чувствата.Шест месеца след запознанството ни той влезе в казармата и тогава установих че адски много ми липсва.Казах си ,че ще положа всички усилия за да сме щастливи заедно.
Моят мъж не го заменям за никой друг.Той е най-добрия съпруг и най-грижовния тати на земята.Обичам го много. new

го^re
Ianitza
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2007 12:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Почнах работа на ново място и той работеше там.В началото ми хареса в него най-много това,че постоянно се смееше,за всичко.Така и мен ме разсмиваше,но си имах друго гадже тогава.Обаче с времето започна още повече да ми допада,а и видях,че и аз не съм му безразлична и зарязах другия си приятел.И така...........и....

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2007 5:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ние се познавахме от години ,покрай неговата сестра. винаги като го видех ми трепваше нещо в корема ,тези негови сладки тръпчинки, широката му усмивка и.....после така се стекоха нещата, че станахме гаджета, заживяхме заедно(вече 3г) а после и new макар че често ме ''ядосва'' Twisted Evil много си го обичам и не го давам за друг Laughing Laughing Laughing

го^re
mam4eto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Яну 30, 2007 12:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Моята история е идентична с тази на Ianitza,разликата е там,че мъжът ми беше нов колега Laughing Аз имах близо 5 годишна връзка,но човекът с който бях не ми предлагаше кой знае какво разнообразие.С Ангел работихме и нощни смени на работа и някак си пламна искрата между нас.В него видях всичко онова,което липсваше в предишната връзка.В началото се криехме колегите да не разберат,че вече сме гаджета и ми беше много смешно,когато някой колега флиртуваше с мен и аз гледах как Ангел ревнува.И с него флиртуваха и никак не беше смешно тогава.Харесах в него искреността,оптимизма и прямотата.Беше много добър и внимателен с мен,за разлика от предишния.Като се замисля,малко ми трябва да се влюбя Laughing

го^re
tony_nm
Жител на Mamaibebe

Местожителство: ХАСКОВО

МнениеПуснато на: Вто Яну 30, 2007 9:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Запознахме се на студенски празник във Велинград. След седмица той ми се обади, срещнахме се ...и вече 10 години сме заедно. С него усетих че "нещата се случват лесно" -това беше. Още от началото имах чувството че съм го познавала винаги. После преживяхме телефонна любов във времето без GSM, казармена любов...и се оженихме и "заживели щастливо"

го^re
AV
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2007 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

пуфа написа:
От приятели станахме гаджета ей така на майтап и с течение на времето той доказа че е Човека.Просто се усеща. new new

И ние така.
Майтап та цели 8 години и половина.
и балове и новобрански и казарма все двамата new

го^re
av4e
Жител на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2007 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз имах сериозен приятел който много меревнуваше но и много играеше по рс клубовете и аз със него нали без него никаде и така докато той играеше аз си чатих и така ми попадна моят съпруг беше много настоятелен да се видим и се разбрахме и като се видяхме чесно нещо в мен ми каза че това ще е мажът за мен и така и стана ходихме 4год скарахме се за около 3мес и после като се видяхме в една дискотека поговорихме за грешките и решихме да сме заедно и така после сватба и малкият Рости който много ни радва и неи много си го обичаме

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com