Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1673&postdays=0&postorder=asc&start=45

С какво се занимавахте преди да излезете по майчинство?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  

Обичате ли работата си?
Да
62%
 62%  [ 41 ]
Не
1%
 1%  [ 1 ]
Имам доста забележки
12%
 12%  [ 8 ]
Мисля да я сменя
24%
 24%  [ 16 ]
Общо гласове : 66

Автор Съобщение
nikita_perez
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Мар 20, 2007 2:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също си харесвам работата.Тръпката да контактуваш с много фирми
е невероятна.Работех в хипер маркет и се занимавах с документите от доставките и с куп други работи свързани със стоките в магазина.Като се върна отново на работа ще дам всичко от себе си , защото си заслужава във всяко едно отношение.Но до тогава има много време...

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
erowine
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2007 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз по образование съм учител,но не съм работила като такава поради липсата на работни места в сферата.На предишни места не съм намирала своето място,сега уча магистърска степен"Връзки с обществеността"-дано там намеря реализация след време

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didi_24
Жител на Mamaibebe

Местожителство: stara zagora

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2007 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз работех в един завод ,бях отговорник линия но не ми харесва и мисля да я сменя като дойде време да работя пак.

го^re
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2007 11:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Работих като кредитен експерт Smile
Живот и здраве наесен пак ще работя същото Very Happy

го^re
ALEKS
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пещера

МнениеПуснато на: Нед Май 20, 2007 6:12 pm    Заглавие: Re: С какво се занимавахте преди да излезете по майчинство? Отговорете с цитат

stasssy написа:

Аз работя като учителка и много си харесвам работата. Това да работиш с млади хора е чудесно. Винаги те кара да се подмладяваш, да влизаш под кожата им, да ги разбираш. Понякога ми липсва работата, но да се радваш на собственото си детенце е още по-хубаво. Да го виждаш как расте, да го гушкаш и да ти е мило, че си с него.
Единственото, което не харесвам на работата си е заплащането. Много пъти съм слушала по телевизията колко били некадърни учителите, как им били много парите за работното време, което имали, как имали ваканции и т.н. Но никой не се замисля, че като ти свърши работното време ти не сядаш да си почиваш, а подготвяш уроци, проверяваш контролни работи, учиш нови неща, за да си в крак с новото. Като цяло обичам си работата - само дето няма кой да те оцени. new

Колешки сме, преподавах 2 год. математика преди да изляза в майчинство.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Нед Май 20, 2007 6:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Работя като счетоводителка.

го^re
danita13
Редовен

Местожителство: В. Търново

МнениеПуснато на: Нед Май 20, 2007 8:18 pm    Заглавие: Здравейте мами! Отговорете с цитат

От около два месеца не работя вече, бях търговски представител.Харесвам си работата и първите дни след като останах у дома...тишина, спокойствие безделие, е готвенето и чистенето си останаха но..., не се чуствах добре-все едно се бях преместила в друго измерение.После му хванах цаката-почивки, кафенца с приятелки, и много чистене и пране, да не забравя и любовта си към цветята.В общи линии уж всичко съм си пригласила, е винаги има нещо пропуснато, но...и сега чакам Момента!!!

го^re
Stefy
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Май 21, 2007 8:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз си храсвах работата много направо я обожавах. Продавах камеври, фотоапрати, МР3 плеъри и тем подобни в хипер маркет, но не искам след майчинството да работя пак това. Надявам се да успеем да реализираме собствен бизнес или поне да започна с висше..... new new Ех мечти.........

го^re
Dessita
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Май 21, 2007 8:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз все още работя, работата мнооого ми харесва. Аз по образование съм машинен инженер, но работя нещо съвсем различно в момента. Работя за НР, като ментор. Обучавам нови колеги на естеството на работата, запознавам ги с продуктите, с програмите, занимавам ги с това как да общуват с клиентите, следя за качеството на работата, оптимизиерам процеси... доста разнообразна работа. И най-хубавото е че всичко е на немски, не си забравям езика. А като се върна от работа смятам да си продължа пак тук.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Лони
Редовен

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Пон Май 21, 2007 11:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

По професия съм учителка. Преди да изляза в майчинство работех като експерт в инспектората по образованието. Харесваше ми работата, но сега съм на две, дали да се върна към учителската професия или да продължа...

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mamaki
Отличник

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Май 21, 2007 12:42 pm    Заглавие: Re: С какво се занимавахте преди да излезете по майчинство? Отговорете с цитат

stasssy написа:
Незнам доколко въпросът ми ще ви бъде интересен, но според мен е хубаво да не забравяме с какво сме се занимавали преди да си останем в къщи.
Аз работя като учителка и много си харесвам работата. Това да работиш с млади хора е чудесно. Винаги те кара да се подмладяваш, да влизаш под кожата им, да ги разбираш. Понякога ми липсва работата, но да се радваш на собственото си детенце е още по-хубаво. Да го виждаш как расте, да го гушкаш и да ти е мило, че си с него.
Единственото, което не харесвам на работата си е заплащането. Много пъти съм слушала по телевизията колко били некадърни учителите, как им били много парите за работното време, което имали, как имали ваканции и т.н. Но никой не се замисля, че като ти свърши работното време ти не сядаш да си почиваш, а подготвяш уроци, проверяваш контролни работи, учиш нови неща, за да си в крак с новото. Няма да забравя как цялата лятна ваканция не станах от компютъра и разучавах нови неща, направих презентации за почти всички мои уроци, за да е интересно на учениците, направих електронни тестове, които да ги оценяват веднага. Като цяло обичам си работата - само дето няма кой да те оцени. new

new Все едно съм го писала аз!
Обичам децата с който работя, но ми е жал като ги гледам и слушам че като си вземат дипломите веднага ще се махнат от тая държава new

го^re
val02
Отличник

МнениеПуснато на: Сря Май 23, 2007 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди да изляза в майчинство работих като финансист . Обичам работата си , защото е интересна , не е еднотипна и скучна , контактувам с доста хора , , мислиш логически и прогнозираш .Е доста четене пада ама няма как.

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Май 23, 2007 8:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди да забременея-6 мес.преди това-работех в магазин за дом.потреби.Тази работа си имаше своите минуси и плюсове,напуснах с огромното желание да си намеря работа по специалността-аз съм филолог по образование-но уви-не успях.Предложиха ми работа в деня,в който ме приеха в болница заради обезводняване-късмет!!!

го^re
iv4e6aralieva
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Май 24, 2007 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм плановик.Вече почти година съм в къщи и само удоволствието да съм ежеминутно с малкия може да ме накара за известно време да не съжалявам за професията си. Но с удоволствие ще се върна на работа, когато му дойде времето.

го^re
pinko_bl
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2007 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бях мениджър в информационен център, а след като си останах у дома се занимавах предимно с домакинството, четях си книги, стоях доста пред компа и се научих да шия гоблени (голям кеф беше).

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com