Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1573&postdays=0&postorder=asc&start=60

Има ли мами от Сливен?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
petito
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Sliven

МнениеПуснато на: Нед Май 13, 2007 4:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, не ми остана време да се включа. Значи първият ден е плакала като са излизали да играят навън и след като се е събудила от сън. Аз като отидох да я взема я чух още от коридора как плаче. В петък е плакала само на обед - преди да заспи. Явно лесно ще свикне, но 2 дни няма да я пускам, защото сега е с гнойна ангина и се лекуваме. Не е от дома - тя понакашляше преди да я пусна, но педито явно не я е забелязала. Един път да дойде юни и ще я сменим.
krasito5, ще се радвам да се обадиш като си дойдеш. В коя част на Испания си? Моята приятелка е в Малага.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pupa83
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2007 9:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

пепи стискам палци да се оправи бързо.При коя лекарка ходите.Ние пък имаме зъбче вече new ,обаче с много висока температура изби минахме на оспен и сега пък се е обринал целия.дано не на всеки зъб вдига такава температура.Добре дошла и на Красито. new

го^re
petito
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2007 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито ви зъбче! Дано нямате проблеми с пробиването на другите. А обрива от антибиотика ли е?
Ние бяхме от както се е родила каката при Балулова, но тази година се отказа да работи като джи пи и се записахме при Бекриева (хиляди пъти съжалявам). На мен още в понеделник ми изписа оспексин, защото съм също с ангина - пих го 5 дни без никаква полза и в петък ми изписа нов АБ, но аз не го купих, а започнах с лекарствата на Симона. Иначе си ходим задължително на частно при Терзиева - тя лекува с хомеопатия. Утре сутринта я вика на контролен преглед - дано да се е изчистило гърлото, но все още понакашля.

го^re
pupa83
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2007 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ами да от антибиотика е обрива ,някаква алергия и ни изписа капки.аз ходя при Илиева.За сега съм доволна.С внимание се отнася всеки път като отидем независимо за какво.Раждах при мъжа й Илиев и от него съм страшно доволна.

го^re
jivka
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2007 10:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добър ден new Бързо да оздравявате всички new Я какво е хубаво времето, а вие болнави Exclamation pupa83, пожелавам на малкото човече да му избиват зъбкте като на моята дъщеря. Добре че охапа комшийката за да разберем че има зъбче new new Приятен ден на всички new

го^re
ALMA
Отличник

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2007 8:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

petito написа:
Честито ви зъбче! Дано нямате проблеми с пробиването на другите. А обрива от антибиотика ли е?
Ние бяхме от както се е родила каката при Балулова, но тази година се отказа да работи като джи пи и се записахме при Бекриева (хиляди пъти съжалявам). На мен още в понеделник ми изписа оспексин, защото съм също с ангина - пих го 5 дни без никаква полза и в петък ми изписа нов АБ, но аз не го купих, а започнах с лекарствата на Симона. Иначе си ходим задължително на частно при Терзиева - тя лекува с хомеопатия. Утре сутринта я вика на контролен преглед - дано да се е изчистило гърлото, но все още понакашля.

Лелее, ама и ние сме при Бекриева. За сега нямам оплаквания, много е внимателна, обръща ни внимание, но като чета тука...КАкво по-точно не и одобряваш. Да си знам и аз, че здравето на детето ми е най-важно!

го^re
krasito5
Начинаещ

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2007 9:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Дайте съвет мами!Като си доида в Сливен и недаи си боже да ми се наложи да търся доктор за Вики,кой да търся?И къде работи на частно?Благодаря ви предварително!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
s5777
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пет Май 25, 2007 3:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мамчета. Аз също съм от Сливен. Доскоро живяхме в Заимов у свекърва ми , но от началото на месеца се преместихме в нашия апартамент в Дружба. Чета, че споделяте за лекари-имате ли отзиви за д-р. Германова?

го^re
petito
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Май 26, 2007 9:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичета! С голямпо закъснение се включвам. Алма, знаеш, че винаги има доволни и недоволни от даден лекар. При нас за тези 3 месеца колкото пъти отидохме не ни позна диагнозите - аз започнах с настинка, минах през гнойна ангина и стигнах до бронхит. За малката също - била е с ангина, когато отидохме и ни каза, че й няма нищо. Просто така се случи. А ти щом си доволна - не се притеснявай. Две мои приятелки са при нея от самото начало и нямат никакви оплаквания.
Краси, нямам идея кого да търсиш. Дано не ви се налага. Аз съм на този хал в момента и си търся лекар. Иначе има дежурни кабинети в Миркович и ДКЦ 2.

го^re
petito
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Май 26, 2007 9:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре дошла, s5777! Тази Германова не беше ли гинеколог? Ако става дума за същата, то съм чувала, че е добър лекар.

го^re
s5777
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Май 26, 2007 10:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, Германова е гинеколог. Пропуснах да спомена, че още не съм родила, бременна съм в 4 месец. И аз съм доволна за сега, но времето ще покаже.

го^re
ALMA
Отличник

МнениеПуснато на: Съб Май 26, 2007 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

petito написа:
Здравейте момичета! С голямпо закъснение се включвам. Алма, знаеш, че винаги има доволни и недоволни от даден лекар. При нас за тези 3 месеца колкото пъти отидохме не ни позна диагнозите - аз започнах с настинка, минах през гнойна ангина и стигнах до бронхит. За малката също - била е с ангина, когато отидохме и ни каза, че й няма нищо. Просто така се случи. А ти щом си доволна - не се притеснявай. Две мои приятелки са при нея от самото начало и нямат никакви оплаквания.
Краси, нямам идея кого да търсиш. Дано не ви се налага. Аз съм на този хал в момента и си търся лекар. Иначе има дежурни кабинети в Миркович и ДКЦ 2.

Ох, дано не ни се налага да ни консултира за болести и да си ходим само на месечната консултация.

го^re
Ralito
Пристрастен

Местожителство: Lille,Франция

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2007 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.Отдавна не съм писала.На 14/05 родих момиченце Илеа Доника.Цялото ни ежеднениве се върти около нея.Много е кротичка,но все пак иска грижи непрекъснато.
Аз живея в Ново Село,прочетох всичките 5 страници ,за да наваксам с инфото.Май нямам съседки!
Ние другата неделя летим за Бг.Ще следя темата и ако се организираме за среща-пишете ме и менSmile

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pupa83
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ти е честита дъщеричката new жива и здрава и много да ви радва new

го^re
silvina83

МнениеПуснато на: Вто Юни 19, 2007 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм доволна от Караиванов

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Следваща
Страница 5 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com