Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1573&postdays=0&postorder=asc&start=0

Има ли мами от Сливен?
Иди на страница 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
didiela
Начинаещ

Местожителство: Sliven

МнениеПуснато на: Пон Фев 19, 2007 5:28 pm    Заглавие: Има ли мами от Сливен? Отговорете с цитат

При кой акушер-гинеколог ходите?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ralito
Пристрастен

Местожителство: Lille,Франция

МнениеПуснато на: Пон Фев 19, 2007 10:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

АзSmileПо принцип съм от Сливен,но живея във Франция и тук си водя бременността.Моята приятелка роди наскоро.Ходеше при Др Кънева в частната болница.Не е имала оплаквания.Не съм чувала хубави работи за Караиванов.Ти при кой си?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didiela
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Фев 20, 2007 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също съм при Кънева! Very Happy Навярно съм попаднала на добрба бгинеколожка!Мерси за отговора Razz

го^re
lavizata1000
Отличник

Местожителство: Царево

МнениеПуснато на: Вто Фев 20, 2007 4:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ralito написа:
АзSmileПо принцип съм от Сливен,но живея във Франция и тук си водя бременността.Моята приятелка роди наскоро.Ходеше при Др Кънева в частната болница.Не е имала оплаквания.Не съм чувала хубави работи за Караиванов.Ти при кой си?

аз родих при Караиванов.и те уверявам,че по-добър специалист от него няма.ти след,като живееш във Франция,не е редно да даваш оценки,за даден лекар,след като не си ходила при него,а само от хората си чувала.

го^re
didiela
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Фев 20, 2007 9:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз първо исках да ходя при него и споделих с майка ми!Тя ми каза че той е следил нейното раждане и че когато е дошъл момента да се раждам,той отишъл да пие кафе и оставил някаква стажантка да я изражда,а заради нея са я цепили отдолу,макар че е можело без проблем да роди!И затова се отказах!
А на теб как ти мина първия ехограф!Аз утре ще ходя и не знам какво да очаквам!Ще видя ли бебешора

го^re
Ralito
Пристрастен

Местожителство: Lille,Франция

МнениеПуснато на: Сря Фев 21, 2007 3:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

lavizata1000 написа:
Ralito написа:

аз родих при Караиванов.и те уверявам,че по-добър специалист от него няма.ти след,като живееш във Франция,не е редно да даваш оценки,за даден лекар,след като не си ходила при него,а само от хората си чувала.

Първо те съветвам да си коригираш тона,не съм майка ти,нито твоя приятелка за да ми говориш така Evil or Very Mad .Не съм давала отценки,а само това,което знам от майка ми.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lavizata1000
Отличник

МнениеПуснато на: Сря Фев 21, 2007 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

явно за всеки лекар се пише и хубаво и лошо.аз също мога да ти кажа за д-р Кънева някой неща,но понеже момичето,което ходи при нея има положително мнение,не бих я разубедила в никакъв случай.а за тона ми,не мисля,че се изказах по-грубо от теб.не ми е присъщо да се карам с хората,а още повече да ги нападам.и ако обичаш,НЕ НАМЕСВАЙ МАЙКА МИ!.

го^re
didiela
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Фев 21, 2007 10:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хей,не се карайте!Всеки си има свое мнение по даден въпрос!Кажете ми нещо забавно от бременността ви! Very Happy

го^re
lavizata1000
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Фев 22, 2007 9:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ами аз много забавни случки не съм имала,защото много се пазех през бремеността,тъй като първата ми бременност завърши със спонтанен аборт в 8 г.с.и със втората бременност много се пазех.само да ме заболеше корема и изтръпвах.пожелавам ти лека бременност и едно здраво и красиво бебче new new

го^re
jivka
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Фев 22, 2007 10:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Здравейте!Може ли и аз да се вкючя.По принцип съм от Сливен но вече 4 години живея в Пловдив и тук родих.По въпроса със интересните случки:към началото на 9 месец на дъщеря ми й беше вече толкова тясно че когато се обръщеше си личеше къде има краче или лакътче.Когато натиснех по корема си и тя отговаряше с ритник близо до натиска.Когато си лягахме вечер,докато се наместим и успокои тя риташе.Една вечер се бяхме разположи така че съпруга ми беше с гръб към мен и се беше притиснал в корема ми тя така ритна че успя да го улучи в областта на бъбреците.Явно си мислеше че си игаря с нея. Rolling Eyes
Пожелавам ти лека бременност.И приятен ден! Laughing

го^re
petito
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2007 10:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От 10 години ходя само при Д-р Павлова. Тя ми следеше и двете бременности и изроди децата ми. За мен тя си е един страхотен специалист и професионалист.

го^re
joy4j

МнениеПуснато на: Пон Мар 12, 2007 6:52 pm    Заглавие: eva Отговорете с цитат

otnosno AG w Sliwen, iskam da wi pitam s kakwi otziwi e d-r KOstadinow w EWA.

Относно АГ в Сливен искам да питам с какви отзиви е д-р Костадинов в Ева

Благодарим Ви за участието в нашия форум. Според правилата на форума писането на кирилица тук е задължително. Ако не разполагате с кирилизираща програма можете да ползвате Кредор. Кирилизирах мнението Ви, но ако продължите да пишете по този начин има много голяма вероятност следващите Ви мнения да бъдат изтрити.

Модератор

го^re
petito
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Мар 28, 2007 7:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Живка, няма ли да си идвате към Сливен по празниците? new

joy4j, нищо не мога да ти кажа за този лекар - не го познавам изобщо.

го^re
nudel33
Начинаещ

Местожителство: Avstria

МнениеПуснато на: Съб Мар 31, 2007 9:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

3дравейте скъпи май4ета,

искам и а3 да се вклу4а в темата. А3 съм от Сливен, но живея от по4ти 12 години в Австрия. По въпроса със специалистите не мога да кажа ни6то, 3а6тото бременноста си я карах в Австия при 4астен лекар и останах много доволна.
Родих бли3на4ета със секцио. Бременноста проте4е 4удесно и децата се родиха на термина. Сега са на 10 месеца и 3 седмици. Нямам особени или интересни слу4ки 3а ра3ка3ване. Вси4ко премина толкова бър3о, 4е ми се струва да е било сън.
Ние 6те си идваме към 5 или 6 май в Сливен и 6те останем до края на август.
По3драви и целувки на вси4ки new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ANASTASIAA
Редовен

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2007 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EEEEE Сливенски мами , където и да сте по света или у НАС да сте живи и здрави и вие и децата ви !!!!!!!!!! И аз съм от Сливен но живея в Америка Very Happy , и аз незнам нищо за лекарите в Сливен , но съм сигурна че при който и да отидеш , всичко ще мине чюдесно. Въобще не се притесняваи, в днешно време такива лекарства и техники имат , че няма за какво да се притесняваш !!!!! Наистина!!!! пък и всичко е божа воля , нали знаеш. Но не се притеснявай, мисли за бебчо, мисли позитивно и с усмивка напред new Дръж ни информирани , как ти минават прегледите и дали си доволна от лекаря си , и въобще з всичко около бременноста и бебето ти !!!!! И ти наи-вече, сега много е важно ВСИЧКИ да се държат добре с теб !!!! Ето това е от мен new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Следваща
Страница 1 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com