Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1531&postdays=0&postorder=asc&start=195

ДО КОГА ЩЕ СИ МЪЛЧИМ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
didi_24
Жител на Mamaibebe

Местожителство: stara zagora

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 1:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

от нои превеждат болнични и майчинство първи и последен четвъртък от месеца

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2007 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="irina78"] Току що прочетох че имало предложение майчинството да стане 190,00 лв. в проектобюджет 2008 год. Не ги исрам тези депутати.Трябва и ние мамите да стачкуваме май?Нали беше 220 лв. какво стана незнам.Направо съм бясна. [/quote]

Мамита и аз много отдавна си мислех и майките че трябва да стачкуват, срамота е тези пари които ни дават, кое по-напред да купиш на това дете-на мен памперсите на месец са ми към 60 лв, ама това дете всеки месец и дрешки иска че му отесняват, това е подигравка с БЪЛГАРСКИТЕ майки !!! new new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ladybg
Отличник

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако се промени нещо,то ще е благодарение на софийските мами,отдавна съм казала,че няма равни на софиянци по организираност и отстояване на права.Евала. new

го^re
Elisha
Отличник

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 11:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Детето ми още не се е родило и честно да ви кажа направо ми настръхва косата като си помисля как ще се гледаме с това майчинство. Май нашият тати ще трябва не на две а на три-четири работи да се хване, за да живеем нормално...Да не говорим изобщо за достоен живот и щастливо детство,защото с тия заплати и майчински най-основното не можеш да осигуриш на детето си, а камо ли на една почивка да го заведеш дори...

го^re
maiamibee
Сериозен

Местожителство: София с. Лозен

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 11:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета, нямам думи. Тия са нещастници страшни. Аз не съм от мамите, които ще взимат малко пари през първите 9 м., Но и на това са му намерили цаката. В закона има праг и на колкото и да са те осигурявали. Може и на 3000 лв. максималното, което ще взимаш е нещо към 660 лв. На мене и тия със зор ми ги дават. А ако знаете колко пари за данъци съм дала през годините. Горе долу 1/3 от заплатата ми там е отивала всеки месец.
Не ми се говори, че много им се нервирам на тия.
Подкрепям ви напълно.

го^re
k_manolova
Сериозен

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2007 10:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

maiamibee написа:
Момичета, нямам думи. Тия са нещастници страшни. Аз не съм от мамите, които ще взимат малко пари през първите 9 м., Но и на това са му намерили цаката. В закона има праг и на колкото и да са те осигурявали. Може и на 3000 лв. максималното, което ще взимаш е нещо към 660 лв. На мене и тия със зор ми ги дават. А ако знаете колко пари за данъци съм дала през годините. Горе долу 1/3 от заплатата ми там е отивала всеки месец.
Не ми се говори, че много им се нервирам на тия.
Подкрепям ви напълно.

new

го^re
Pipilota
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Дек 06, 2007 11:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета вчера са казали,че предложението за детските е 25лв..Нали щяха да бъдат 30лв или аз не съм разбрала. Rolling Eyes

го^re
danisia
Отличник

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Дек 06, 2007 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да щяха да бъдат 30но нали подоходното облагане отпада и за да обхваща по голям кръг хора да взимат детски искат да го вдигнат прага на 300 лв член от семейството и затова ще намалят детските за сметка но по големия кръг от хора които ще ги получават .Не знам просто как си ги мислят тези депутати .От къде ги измъдрят тези идеи.А има вероятно майчинството за близнаци пак да си остане същото едно за двете деца а уж толкова много говориха че ще поправят грешката .

Извън темата приканвам който иска да гласува за нас на линка по долу .Поне с това си утешавам нервите.

го^re
feodora

МнениеПуснато на: Пет Дек 07, 2007 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

може ли да питам относно прага на майчинските през първите 9 месеца, аз не знаех за такъв праг. Освен тома моя близка си взема 900 лв на месец, сигурно ли е, къде може да се прочете по въпроса

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
valq20
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Дек 08, 2007 11:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

съгласна сам и аз стига ве4е да се подиграват с нас с тези пари неможеш да отгледаш едно дете ние само памперсите и млякото не можем да си купим,а тези деца не могат да йижеят само от памперси и мляко имат и други нужди но кои го интересува

го^re
ваня
Фен на Mamaibebe

Местожителство: VARNA

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pipilota написа:
Момичета вижте това и ако искате подпишете
http://www.bgpetition.com/maichinstvo/index.html

аз също подписах

го^re
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 9:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

АЗ мога ли да питам каква е тази работа-несига че парите са малко а и аз не съм взела нищо от 27 септември и чакам като някой забравен мигач, приверявам си аз всеки четвъртък и за какво ли...Sad

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Страница 14 от 14

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com