Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1482&start=105

за мъжете и техните майки
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Напоследък вече се убедих, е свекърва ми с мрънкане и ролята на жертва цял живот е въртяла на пръста си и мъжа си и двамата си сина. Най-лошото е, че сега се опитва пак с мрънкаме да си налага своите желания в нашето семейство и "синчето на мама" не смее да и каже нищо напреки. Една прителка ми каза, че пъпната връв никога не се къса, защото нейният ( те са по-големи) е на 47 години и още " ходи да суче от време на време".

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
luba55555
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 11:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами тя е в Италия и не се чуват често,но ме дразни,че излиза на терасата,все едно се крие от мен какво си приказват и после разговора свършва с "Добре,МАМИ,айде чао....."Ама той е на 32 години и и казва "мами,маме,мамче" някакси не му отива вече-ЛИГЛЙО,МНОГО МЕ ДРАЗНИ.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Eva Sl
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

new Nifada i Luba 55555, голям сте майтап!

Ама какво се смея, моят мъж е готов да ме изостави гола и боса, и да хукне да изпълнява заръките на "мама".Трагично е, трагично.

го^re
rossy_fil
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 1:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Напоследък свеки не се сеща да ми се обажда да пита за внучето си,но пък моя мъж и звъни в седмицата по 3-4 пъти ,естествено и тя на него new

го^re
rali-m
Пристрастен

Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 2:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eva Sl написа:
new Nifada i Luba 55555, голям сте майтап!

Ама какво се смея, моят мъж е готов да ме изостави гола и боса, и да хукне да изпълнява заръките на "мама".Трагично е, трагично.

МАЙ ВИНАГИ МАЙКИТЕ СА НА ПЪРВО МЯСТО...АКО АЗ И ТЯ ЕДНОВРЕМЕННО ИМАМЕ НУЖДА ОТ НЕГО - ТЯ ВИНАГИ Е С ПРЕДИМСТВО...

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
rali-m
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 2:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rossy_fil написа:
Напоследък свеки не се сеща да ми се обажда да пита за внучето си,но пък моя мъж и звъни в седмицата по 3-4 пъти ,естествено и тя на него new

НА МЕН ПЪК ВЪОБЩЕ НЕ МИ СЕ ОБАЖДА- СПОРЕД ТЯХ Е РЕДНО АЗ ДА СЕ ОБАЖДАМ ИТО ЧЕСТО!!! АЗ ПЪК НЕ СЕ ОБАЖДАМ И ТЕ СЕ ЧУВАТ СЪС СЪПРУГА МИ, КОЙТО ПОСТЯННО КАЗВА "ЗВЪННИ ДА ГИ ЧУЕШ!", А ТЕ НА МЕН???еЙ, АЗ СЪМ СТРАШНАТА СНАХА...ЛОША, КАПРИЗНА, И НЕ ИМ ДАВАМ ВНУЧЕТО...

го^re
luba55555
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

new new new Ние всички сме лоши,капризни и все не си даваме децата,ама то как инъче,нали така им е удобно да говорят.

го^re
kremi77
Отличник

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И ние като Рали сме в абсолютно същата ситуация,че и ми се карат
защо не им званя.После чувам реплики от рода на "ти тая баба рядко
я виждаш ама така ще е".А съпругът ми като излиза сам с малкия
разбрах,че и няколко пъти се е обаждал на майка си да идат на кафе
та да си види внучето,защото на нея и е под достойнството да дойде у нас.

го^re
rali-m
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

като се замисли човек с какви идиотизми си запълваме живота, вместо да се радваме и да сме щестливи заедно...сложна история, макар че итината е в простичките нещица...Ама така е..то от гледане на сериали не се поумнява...

го^re
мимочка
Сериозен

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 2:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига де момичета! Какво толкова е станало, че звънкал по телефона! Нека да звъни, да си говорят колкото си искат. На мен не ми пречат по никакъв начин. Моя мъж също звъни на майка си почти всеки ден. И какво от това тя пак си остава на 250 километра. Ами и тя е човек, има първо внуче и и е терсене че не може да го вижда често. По тоя начин и тя е в течение на нещата. И знаете ли как горе долу протича един техен разговор-" какво прави детето, спа ли нощес, яде ли хубаво, ааааааааааа какво каза той, какво каза , о на баба детето, я ми го дай да му кажа нещо" е аз поне не намирам нищо лошо в това.
Моите родители живеят в съседния блок. Виждам ги всеки ден, но провеждам минимум един 10 мин. разговор на ден с майка ми. Те са си ни родители. А любовта към съпругата(съпруга) няма нищо общо с любовта към майката. И не забравяйте, че и вие сте майки!

го^re
Adamant
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да бе.....и аз недоумявам.......НЕКА да живеем отделно и самостоятелно, пък много важно, че щели да се чуват. Ами нека!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pinko_bl
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Юни 18, 2007 9:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ако не го накарм да звънне, не се и сеща. Wink

го^re
sinna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Вто Юни 19, 2007 10:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние не си звъним. Тя се обажда веднъж на 6 месеца. Живеем в един град на около 10 минути с кола. Виждаме се след Нова година и по Великден. Тя си има куче и си се грижи за него. Като бяха малки децата имаше три кучета и навсякъде хвърчаха косми и аз не си водех децата там. Мърлява работа...

го^re
rali-m
Пристрастен

МнениеПуснато на: Вто Юни 19, 2007 10:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sinna написа:
Ние не си звъним. Тя се обажда веднъж на 6 месеца. Живеем в един град на около 10 минути с кола. Виждаме се след Нова година и по Великден. Тя си има куче и си се грижи за него. Като бяха малки децата имаше три кучета и навсякъде хвърчаха косми и аз не си водех децата там. Мърлява работа...

може би това едругата крайност - нали най-добре е по средата - как не може да сме приятели...сигурно има начин, но си зависи и от хората....мисля, че бях много мил и добър човек, хрисимичка...сега съм май озлобена...лоша работа

го^re
sinna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Вто Юни 19, 2007 10:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

rali-m написа:
sinna написа:

може би това едругата крайност - нали най-добре е по средата - как не може да сме приятели...сигурно има начин, но си зависи и от хората....мисля, че бях много мил и добър човек, хрисимичка...сега съм май озлобена...лоша работа

И аз бях добричка до едно време. Сега след 19 години не мълча и не ме интересува. За мен са важни децата и мъжа ми. Важно е ,че той е плътно до мен. Дори не се обиди че 13 години не говорих с майка му. Той си я знае що за стока е. А си мечтаех да сме приятелки навремето...... E може и аз да съм кривата, ама ако не се интересуват от децата ви. как ще постъпите?

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 8 от 9

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com