Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1482&postdays=0&postorder=asc&start=75

за мъжете и техните майки
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
deskata_6
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2007 4:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

elid написа:
И аз нямам нищо против да и звъни, е ние живеем в една къща та много не и звъни ,ама. По принцип нямам. Very Happy
А за това когато сме на път или нещо друго нормално е да звънне да каже ,че сме пристигнали,тя е родител притеснява се. И аз звъня на моите да им кажа. Така че............................Да звъни кат иска
Не си създавай излишни нерви. new
new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rali-m
Пристрастен

Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Сря Мар 07, 2007 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз мисля, че проблема идва от родителите повече...незнам аз какъв родител ще съм като порасне детето, ама е гадно родителите да се сърдят за щяло и нещяло.. Sad

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
desixxx
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Пет Мар 16, 2007 12:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Почти всеки ден се чуваме със свекърва ми и не само мъжът ми и звъни, аз също и се обаждам и не виждам нищо лошо в това

го^re
ISSETO
Начинаещ

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 19, 2007 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Рали, явно сме в едно и също положение.........Другите са случили с мъже!
Моят мъж също много ме дразни с тези обаждания, но не защото се чуват, а защото всичко й обяснява с подробности какво става в къщи - кой къде спи и какво яде.........и т.н. И не само, че й предава всичко с подробности, но и те му нареждат какво да прави - той няма собствено мнение по въпроса! Единствен син е - майка му обаче не го е гледала, а го е метнала на баба му на 3 месеца и отишла да си го вземе на 3 години..., но това не й пречи да дава съвети по отглеждането на децата ни - двама сина имаме. А най-много ме подразни, когато дори се набърка, че крайно време било да спирам да кърмя малкия ни син new
Спирам до тука, че почна да ми се вдига кръвното!
Това за мене не е нормално. Тя си му е майка, ама не и моя, няма право да нарежда да не водя децата си при моята майка или някакви подобни изявления и най-лошото е, че моя мъж я слуша за всичко, а преди да се оженят - само скандали имаше между тях и аз ги осмирявах!
Дано не изкукам като нея, че нали ще ставам два пъти свекърва и не искам да им се бъркам в семействата и ще ми е адски неприятно да ми се разказват личните им взаимоотношения!
Горе главата, Рали - явно трябва да не им обръщаме внимание на разговорите, за да си пазим здравето! new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rali-m
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пон Мар 19, 2007 2:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Най ме е яд, че най-често залади тях се караме...Защо не съм яла от нещо си на майка му, защо не съм и дала бебето веднага като го е поискала, защо се сърдя, когато то се охитв ада заспи, а те му говорят и го закачат та да го разбудят...много ще му е хубаво на моя мъж ако всеки ден и аз се обаждам на майка му и даже и оставям бебето да го гледа и не излизам с майка си на разходка, а с неговата...според майка му - аз все едно съм вече тяхно дете и трябва нея да търся, а макйка ми - да се радва на брат ви и да чака снаха...Аз обичам майка си и неговата майка не може да я измести, що се натиска...че и при нас му дават идеи, които той ТРЯБВА да приеме и после ми ги представя за свои мисли...Ядосвам се и се тормозя, ама май по-зле става...

го^re
rali-m
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пон Мар 19, 2007 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

уоу, от нерви колко грешки съм направила при писането...извинете...

го^re
the king
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Мар 19, 2007 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

desixxx написа:
Почти всеки ден се чуваме със свекърва ми и не само мъжът ми и звъни, аз също и се обаждам и не виждам нищо лошо в това

Браво new браво new

го^re
kiki2kiki
Отличник

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Мар 19, 2007 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много зависи от самия човек ...и аз до известно време си мислех че свекърва ми е много добра, до момента в който не си показа рогата Evil or Very Mad ...това е ....ако реши все пак да е добра- нямам нищо против...

го^re
lavizata1000
Отличник

Местожителство: Царево

МнениеПуснато на: Пон Мар 19, 2007 8:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

моя мъж не и звъни,но тя се обажда и се опитва да издава заповеди Twisted Evil ,но много ясно и обясних,че е сбъркала адреса.

го^re
rali-m
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пон Мар 19, 2007 11:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kiki2kiki написа:
Много зависи от самия човек ...и аз до известно време си мислех че свекърва ми е много добра, до момента в който не си показа рогата Evil or Very Mad ...това е ....ако реши все пак да е добра- нямам нищо против...

и при нас така се случи всъщност

го^re
nikita_perez
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Мар 20, 2007 10:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Моят мъж звъни на майка си само , ако има да я пита нещо ( по работа напр. ) иначе не се и сеща да й звънне да я пита как е ...Това аз го правя макар и рядко.Свекърва ми живее на близо до нас , така че вместо да звъним ходим на гости.

го^re
didi_24
Жител на Mamaibebe

Местожителство: stara zagora

МнениеПуснато на: Чет Май 31, 2007 9:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Оле горкичката , при нас тя се отказа от сина си и го изгони, затова едва ли той ще тръгне да и се обажда при положение че неиска да ги вижда.

го^re
donik
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 9:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз мисля,че е прекалено момче да търси постоянно майка си,това ми говори че той ще послуша по-скоро майка си отколкото да има едно мнение с жена си,което е кофти за едно семейство

го^re
Adamant
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 9:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ISSETO написа:
Рали, явно сме в едно и също положение.........Другите са случили с мъже!
Моят мъж също много ме дразни с тези обаждания, но не защото се чуват, а защото всичко й обяснява с подробности какво става в къщи - кой къде спи и какво яде.........и т.н. И не само, че й предава всичко с подробности, но и те му нареждат какво да прави - той няма собствено мнение по въпроса! Единствен син е - майка му обаче не го е гледала, а го е метнала на баба му на 3 месеца и отишла да си го вземе на 3 години..., но това не й пречи да дава съвети по отглеждането на децата ни

Все едно някой е разказал нашата история....само, че при нас е по-лош варианта....моята свекърва изобщо не е гледала сина си в истинския смисъл на думата. Нейната майка (която и разби живота, разведе я, а тя продължава да я слуша) отгледала мъжа ми. Свеката само се "води", че прави нещо, ама нищо! И така докато се ожени моя мъж...
И МОМИЧЕТА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, че има и по-лошо. Вие мрънкате за едно обаждане, аз какво да кажа като живея с тях двете, а? И не по телефона, а го придърпват в техните стаи да го питат и разпитват надълго и нашироко и той като малко дете се изповядва. Сега съм му постегнала уж малко юздите, но ще видим, то ще си покаже....

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
rali-m
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 10:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Все едно някой е разказал нашата история....само, че при нас е по-лош варианта....моята свекърва изобщо не е гледала сина си в истинския смисъл на думата. Нейната майка (която и разби живота, разведе я, а тя продължава да я слуша) отгледала мъжа ми. Свеката само се "води", че прави нещо, ама нищо! И така докато се ожени моя мъж...
И МОМИЧЕТА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, че има и по-лошо. Вие мрънкате за едно обаждане, аз какво да кажа като живея с тях двете, а? И не по телефона, а го придърпват в техните стаи да го питат и разпитват надълго и нашироко и той като малко дете се изповядва. Сега съм му постегнала уж малко юздите, но ще видим, то ще си покаже....
[/quote]

това е сериозно кофти вариант, мисля, че докато не се отделите едва ли ще стане по розово... Sad

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 6 от 9

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com