Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1481&postdays=0&postorder=asc&start=60

Има ли мами от Добрич?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
psihoterapevti
Жител на Mamaibebe

Местожителство: гр.Добрич, по настояще гр.Шумен

МнениеПуснато на: Съб Юли 28, 2007 7:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А стаите имат ли си самостоятелен санитарен възел попринцип или е общ на етажа?Значи по 20лв за на ден са Вип стаите, и по колко човека са випа и другите?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nina_n
Фен на Mamaibebe

Местожителство: ДОБРИЧ

МнениеПуснато на: Съб Юли 28, 2007 10:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dominebg написа:
nina_n,сигурна ли си за цената?Щото аз също знам че са по 20лв някъде.Но ако наистина са по 60 незнам как ще се разберем с мъжа ми,щото той иска да съм в вип стая,но сега като чувам за какви цени става дума и се замислям,а той държи да съм в такава стая.

това за стаите го видях черно на бяло- заповед на директорката на болницата, заедно с цените за избор на лекар, акушерка и пр! ако е по 20 лв е супер, но едва ли.. тази заповед е сега он нач. на юни май, но не помня точно!

го^re
mariqn4eto
Отличник

Местожителство: Добрич за момента Ямбол

МнениеПуснато на: Съб Юли 28, 2007 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всички стаи си имат собствен санитарен възел и випа и другите обаче пролема е там ,че вечерта когато аз родих нямаше места в тези стаи и ме настаниха в обикновена, дори не ми предложиха випа то тогава принцип даже имаше само две места едно при мангалките и едно при българките.Само едно не мога да разбера на тази болница в Добрич ,защо няма телевизори навсякъде има в патологията а при майките с бебенца няма,можеби си мислят, че сме твърде заети с гледането на бебоците и за това!По прихцип в Добрич може да направиш уговорка и на място с лекаря като те заведат да раждаш така че бъдещи мами не се притеснявайте!

го^re
mariqn4eto
Отличник

МнениеПуснато на: Съб Юли 28, 2007 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

psihoterapevti първият път като раждах бяхме 5 в стаята а сега втория само 3 ,зависи в каква стая ще те сложат и колко жени са родили в момента а за випа там също бяха по 3 но пак ти казвам че зависи коло мами има може да се случиш и да си сама, но това не е хобаво, защото ти трябва да се грижиш за бебчо и като има някой при теб е друго,е поне мноето мнение е такова.Надявам се да съм ви била полезна.

го^re
makika
Отличник

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Съб Юли 28, 2007 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблема е че ВИП стаите са само 2,а като слушам напоследък желаещите са много и може да се получи така че да има наддаване new шегувам се.Аз имах късмета да бъда в такава стая и то без да искам-просто се случи така че отделението беше пълно с циганки и ни съжалиха с още едно майче та ни сложиха там.Условията наистина са много добри,но според мен това са нормалните условия при които трябва да се намират мамите и бебоците-топла вода,легло с повдигащ механизъм,хладилник,телевизор и май това е.

го^re
nina_n
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Юли 28, 2007 8:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

makika написа:
Проблема е че ВИП стаите са само 2,а като слушам напоследък желаещите са много и може да се получи така че да има наддаване new шегувам се.Аз имах късмета да бъда в такава стая и то без да искам-просто се случи така че отделението беше пълно с циганки и ни съжалиха с още едно майче та ни сложиха там.Условията наистина са много добри,но според мен това са нормалните условия при които трябва да се намират мамите и бебоците-топла вода,легло с повдигащ механизъм,хладилник,телевизор и май това е.
сега започнах да се притеснявам, да не стане така че да няма място във ВИП стаите! new

го^re
psihoterapevti
Жител на Mamaibebe

Местожителство: гр.Добрич, по настояще гр.Шумен

МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2007 9:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Викам стига сме го мислили-каквото е такова да е..да свършва всичко по живо по-здраво и после 3 дни яли, пили и се веселили....както в приказките... Wink

го^re
nina_n
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2007 9:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

psihoterapevti написа:
Викам стига сме го мислили-каквото е такова да е..да свършва всичко по живо по-здраво и после 3 дни яли, пили и се веселили....както в приказките... Wink
new

го^re
mariqn4eto
Отличник

МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2007 11:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета не се шашкайте , и другите стаи не са за изхвърляне за мен като нямаше място във випа да не съм умряла.

го^re
makika
Отличник

МнениеПуснато на: Пон Юли 30, 2007 6:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mariqn4eto написа:
Момичета не се шашкайте , и другите стаи не са за изхвърляне за мен като нямаше място във випа да не съм умряла.

Разбира се,че е така.

го^re
makika
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Авг 02, 2007 10:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мами ходите ли на разходка в парка,че може да стоим една до друга и да не знаем.

го^re
bebo_kaka

МнениеПуснато на: Пет Авг 03, 2007 10:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравийте мами от Добрич и аз се присъединявам към вас . А колкото до разходките ходим в парка . Smile

го^re
makika
Отличник

МнениеПуснато на: Пон Авг 06, 2007 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А на колко е бебчето ти bebe_kaka?

го^re
berjii33

Местожителство: Espanija

МнениеПуснато на: Пон Авг 06, 2007 4:05 pm    Заглавие: Zdraveite,mami ot Dobrich! Отговорете с цитат

Very Happy Zdraveite,mami,Dobrich!I az sym ot Dobrich, no za syjaleni obstojatelstvata me prinudija da jiveja poveche ot 4 godini v Ispanija...........I az ne sym predatel,no ponjakoga se nalaga da se ogynesh i da tyrsish njakakyv variant.No vsjako zlo za dobro.Tuk sreshnaj myja si i sega veche v 6 mesec si chakame pyrvoto dete Very Happy Pojelavam na vsichki...takova stechenie na obstojatelstvata. Smile Smile Smile
Sega si stoja po cjal den v kyshti i sym zajydnjala za obshtuvane s mnogo hora.Tuk e strashna jega, kakto i v BG i ne mi e lesno da izlizam prez denja, taka che, ako ima mami kato men sys svobodno vreme i jelanie za obshtuvane shte se radvam da si govorim.Pozdravi na vsichki v tozi forum!!!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bebo_kaka

МнениеПуснато на: Вто Авг 07, 2007 7:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей , makika ! Моят бебок е на 1г.3м. С удовоствие бих се запознала с теб.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 5 от 8

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com