Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1481&postdays=0&postorder=asc&start=45

Има ли мами от Добрич?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nina_n
Фен на Mamaibebe

Местожителство: ДОБРИЧ

МнениеПуснато на: Вто Юли 24, 2007 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря за пожеланията на мама Маги! дано, а и вече ми се ражда new ама мен май никой не ме пита!
пиле82, пожелавам ти да влезеш в отбора! стискам палци и да се похвалиш!!!! new
иначе и аз само си кисна вкъщи, защото навън не е за излизане, дано наистина днес е най-горещо и от утре захладнее, че много взех да се залежавам new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pile82
Пристрастен

МнениеПуснато на: Вто Юли 24, 2007 3:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здраввей nina_n,за съжаление няма да вляза......била съм в 4-та седмица,но тази сутрин го загубих и разбрах 4е все пак съм била бременна,но.......още не мога да го осъзная-беше кратко и съпроводено с много физи4еска болка,а сега ве4е с душевна.....

го^re
makika
Отличник

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Вто Юли 24, 2007 3:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ПИЛЕ82,МНОГО АМА МНОГО СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ ТАКА СЕ Е СЛУЧИЛО.ЩЕ СТИСКАМ ПАЛЦИ СКОРО ДА СЕ ПОХВАЛИШ ОТНОВО.ГОРЕ ГЛАВАТА.

го^re
makika
Отличник

МнениеПуснато на: Вто Юли 24, 2007 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Радвам се че ставаме повече и дано сме по-активни.

го^re
nina_n
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Юли 24, 2007 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pile82 написа:
здраввей nina_n,за съжаление няма да вляза......била съм в 4-та седмица,но тази сутрин го загубих и разбрах 4е все пак съм била бременна,но.......още не мога да го осъзная-беше кратко и съпроводено с много физи4еска болка,а сега ве4е с душевна.....
Искрено съжалявам!Сега се пази за да си добре, а каквото е писано ще стане- вярвам все пак скоро ще се похвалиш с добрата новина!!!Само не унивай!

го^re
mama Magi
Сериозен

МнениеПуснато на: Сря Юли 25, 2007 7:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

pile82, съжалявам за случилото се. Надявам се след няколко месеца да се похвалиш с две чертички!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dominebg
Редовен

МнениеПуснато на: Сря Юли 25, 2007 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

pile82,миличка не се отчайвай само.Всичко ще се оправи.Сега ти е нужна само почивка,не го мисли толкова,знам че е мн трудно обаче.Аз лично не сам го преживяла това,но пък при мен кошмарът беше голям дотолкова,че 4 години безрезултатни опити,което ме беше докарало до абсолютен психически срив.Че и на всичкото отгоре бях и достатъчно горда да не отида на лекар,а проблемът накрая се оказа че сам била с обърната матка и затова зачеването е било по трудно.В момента в които се успокоих психически и всичко се нареди.Пожелавам ти успех миличка {}

го^re
pile82
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Юли 25, 2007 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мили моми4ета,благодаря много за съпри4астността ви....много сте мили и бих искала да ви прегърна всяка една от вас new днес се 4увствам малко по-добре психи4ески и реших да вляза във форума.....малко ми е трудно,но аз трябва да се справя с това....бавно и трудно,но ще се справя.Искам само да ви кажа,4е физи4еската болка минава и заминава-мозъка не помни болка-остава само спомена за нея....Но душевната е като раната-зараства,но остава белег....Изказвам още веднъж благодарността си към всяка една от вас...и нека да не се слу4ва на нито една жена....никога....никъде.....

го^re
nina_n
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2007 9:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

честито разхлаждане на всички new new
искам да питам мамите от дч дали са си избирали екип за раждането и доволни ли са от докторите и условията в нашата болница

го^re
dominebg
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2007 10:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм си избрала и вероятно няма да си избирам,който се падне.А за условията незнам,но мисля че са малко по-добри от преди,поне така съм чувала.

го^re
makika
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2007 10:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Силно казано да съм си избрала екипа,но по време на първата си бременност се насочих към д-рЖелезов и той ме изражда.За раждането на дъщеря ми отново ходех при него на консултации,но за самото раждане така се случи,че не успя да дойде,затова родих при д-р.Михайлова.И да ти кажа друго си е като като има кой да те погледне малко по-така.За условията-твърде не са по-добри,освен ако не си във ВИП стаята,където всичко е както трябва,но за там знам че се плаща мисля,че по20лв.на ден.Дано съм била полезна.

го^re
nina_n
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2007 11:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

makika написа:
Силно казано да съм си избрала екипа,но по време на първата си бременност се насочих към д-рЖелезов и той ме изражда.За раждането на дъщеря ми отново ходех при него на консултации,но за самото раждане така се случи,че не успя да дойде,затова родих при д-р.Михайлова.И да ти кажа друго си е като като има кой да те погледне малко по-така.За условията-твърде не са по-добри,освен ако не си във ВИП стаята,където всичко е както трябва,но за там знам че се плаща мисля,че по20лв.на ден.Дано съм била полезна.
ясно! РАЗБИРА СЕ, ЧЕ СИ БИЛА ПОЛЕЗНА! new аз се чудя затова питам! new new а ВИП стаите са по 60лв на ден до колкото знам! аз до скоро не бях чувала, че има такива тук даже!

го^re
dominebg
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2007 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nina_n,сигурна ли си за цената?Щото аз също знам че са по 20лв някъде.Но ако наистина са по 60 незнам как ще се разберем с мъжа ми,щото той иска да съм в вип стая,но сега като чувам за какви цени става дума и се замислям,а той държи да съм в такава стая.

го^re
psihoterapevti
Жител на Mamaibebe

Местожителство: гр.Добрич, по настояще гр.Шумен

МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2007 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

pile82 какво да ти кажа,явно така е трябвало да стане.Мисли че всяко зло е за добро...
Тоя д-р Железов нали си има частна клиника, знаете ли дали при него може да се ражда?Аз доколкото знам той вече се е пенсионирал, но не зная дали бачка в собствената си болница?

го^re
mariqn4eto
Отличник

Местожителство: Добрич за момента Ямбол

МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2007 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Скъпа psihoterapevti ,незнам дали си има собствена клиника вече но мен ноември миналата година ме изражда Железов, ми добре че ми беше леко раждането ,че той само се подпря на кракът ми и гледа, ми лия няма да се цапа сега я new
А за вип стаята и тогава още имаше, раликата от другите стаи е ,че там има телевизор и бойлерче дипломат за а за 4 дена там се плаща 80 лв.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 4 от 8

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com