Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1393&start=75&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Маска за коса
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Красота и Мода
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Elisha
Отличник

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 12:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Denise с плацента и костен мозък. Много е хубава, поне на мен ми оказва добро въздействие. Но зависи твоята коса каква е и какви са и нуждите. Според това се избира и подходящата за теб козметика.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
marry-ann
Начинаещ

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато нямате маска за коса.....почти във всеки хладилник има майонеза(аз предпочитам тази на "Краси" в кутийте) - и да е стара-няма значение-мажеш на косата хуууубавичко и слагаш нещо на главата от сорта на найлонова торба и кърпа да се позагрее. стоите колкото издържите и удряте един хубав душ след това. измива се без проблем, а косата става мноого лъскава и мекичка.

ами замислете се - в майонезата има жълтъци и слънчогледова мазнина(особено за блондинките е страхотна).

го^re
kate
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

marry-ann написа:
Когато нямате маска за коса.....почти във всеки хладилник има майонеза(аз предпочитам тази на "Краси" в кутийте) - и да е стара-няма значение-мажеш на косата хуууубавичко и слагаш нещо на главата от сорта на найлонова торба и кърпа да се позагрее. стоите колкото издържите и удряте един хубав душ след това. измива се без проблем, а косата става мноого лъскава и мекичка.

ами замислете се - в майонезата има жълтъци и слънчогледова мазнина(особено за блондинките е страхотна).

Да...има жълтъци обаче на прах!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
marry-ann
Начинаещ

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 1:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kate
МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 1:34 pm Заглавие:
marry-ann написа:

Да...има жълтъци обаче на прах!

съгласна съм с теб, Кате, но това е маска за спешен случай все пак Embarassed

го^re
kate
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Спешен случай, но защо да си слагаш на косата-каквото и да е!?
по добре 2 жълтъка и няколко капки бадемово масло...а майонезата да си я ползваш за руска салата Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SLANCE
Сериозен

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 10:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

най-успешната маска която ми помогна за косопад пърхут ,блясък и обем е пиш пиш на дацата или в краен случай от мен Embarassed няма равна на себе си

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Красота и Мода Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com