Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1393&postdays=0&postorder=asc&start=30&

Маска за коса
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Красота и Мода
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dessita
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 03, 2007 8:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ползвам на loreal professional лилавата серия, и съм много доволна. Има маска за коса, шампоан и мляко, което е без измиване.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bebe
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Май 03, 2007 10:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Stefy"][color=indigo][b]Всичко за косата ми е болна тема. Обожавам косата си и се грижа за нея. Голяма инвсетиция ми е, но може да се каже, че ми е хоби.
А относно маските за коса използвам италиански. Няма по-добри !!! new
Но маската за коса не се използва на всяко къпане и не непрекъснато. Маската трябва да се използва за около месец, след това поне толкова време почивка и пак. Тя не е като балсама, който може винаги да се ползва. При честа употреба рискувате да се сдобиете с мазна коса. Всичко, което казвам го казвам от опит.
Друго хубаво за косата освен маската са течните кристали, против цъфтеж. Продават се по козметичните магазини и не са много скъпи.
Важно е и вързването на косата. Аз лично избягвам да я вързвам с ластичка, защото ластичките я накъсват и после става още по-весело като ти на цъфти добре косата. Използвам щипки и тем подобни щуротии, а вечер спя с коса оплетена на плитка, защото нямам шанс иначе да я среша на сутринта.
И за да бъда по-убедителна ето една снимка на моята коса рано сутрин не сресана. Колкото и да не е подредена въпреки всичко изглежда добре new [/b][/color]

[img]http://i118.photobucket.com/albums/o117/my_apathia/my%20pics/kosa-1.jpg[/img][/quote]

Stefy, овации new за косата ти. Аз винаги съм мечтала за дълга коса, но като порасне под раменете и вече е нацъфтяла и трябва да я подстригвам new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
psihoterapevti
Жител на Mamaibebe

Местожителство: гр.Добрич, по настояще гр.Шумен

МнениеПуснато на: Чет Май 03, 2007 11:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bebe кажи коя марка ползваш?

го^re
bebe
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Май 03, 2007 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="psihoterapevti"][b]bebe[/b] кажи коя марка ползваш?[/quote]

Не разбрах за коя марка ме питаш?

го^re
psihoterapevti
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Май 03, 2007 1:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Писала си, че ползваш само италиански маски за коса, за това казвам да пишеш коя марка!

го^re
ariella
Начинаещ

МнениеПуснато на: Чет Май 03, 2007 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте аз не ползвам маски но редовно кристали и балсами без отмиване. Миналата седмица си взех серум за изглаждане на Лореал и съм страшно доволна.Косата ми стана много мека и лъскава и не ми се налага да ползвам пресата защото като си сложа малко и става направо кото изгладена и блестяща

го^re
bebe
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Май 03, 2007 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е мнението на Stefy. Аз добавих към него, че ми харесва много косата й. Ползвах цитата. Питай нея за маската new

го^re
psihoterapevti
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Май 03, 2007 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

олее чак сега загрях new Ами питам Stefy. тогава коя марка маска италианска ползва?!
Иначе и аз ползвам кристалите, много са готини.Сега обаче ги замених със серума на Avon за сухи краища, той май ми е по-добре.Бласамите без отмиване ми омазняват косата.То сега голям проблем от тея хормони сигурно, стана ми косата от суха на мазна и то с пърхот, а никога съм нямала такъв проблем..

го^re
Stefy
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

psihoterapevti написа:
олее чак сега загрях new Ами питам Stefy. тогава коя марка маска италианска ползва?!
Иначе и аз ползвам кристалите, много са готини.Сега обаче ги замених със серума на Avon за сухи краища, той май ми е по-добре.Бласамите без отмиване ми омазняват косата.То сега голям проблем от тея хормони сигурно, стана ми косата от суха на мазна и то с пърхот, а никога съм нямала такъв проблем..

Genera зелена направо е страхотна и една друга на milmil взимам си от нея пак зелена, а същата тази фирма произвежда и malizia. А за Avon не ги харесвам продуктите им за коса и за лице. Не ми вдъхват доверие нещо.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kloie
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 9:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз използвам една маска за коса, която много се коментира в един друг форум.Много съм доволна,придава блясък и стимулира разстежа на косата.Тъй като моята коса се омазнява в корените и остава суха в краищата използвам балсам само в краищата сега съм си взела на Глис Кюр с подхранващи масла.Изплаквам финално с вода и оцет,или капки пресен лимонов сок разредени с вода.След като леко я подсуша впръсквам хининова вода в корените за подсилване на косата и стимулиране на разстежа и .Ако ще я изсушавам със сушоар впръсквам силиконов продукт,който предпазва от изсушаване,след това слагам на краищата малко кристали използвам на Кристиан оф Рома,но сега ще ги сменям с Биофарма.И понеже косата ми е чуплива и то доста за да оформя добре къдриците слагам и пяна за къдрава коса и така изсушавам. Това е.Бая процедури са но косата определено си го заслужава!! Very Happy

го^re
bebe
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 7:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Stefy, овации за косата ти new и за теб, че успяваш да я поддържаш толкова дълга и хубава.

го^re
Stefy
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 9:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kloie написа:
Аз използвам една маска за коса, която много се коментира в един друг форум.Много съм доволна,придава блясък и стимулира разстежа на косата.Тъй като моята коса се омазнява в корените и остава суха в краищата използвам балсам само в краищата сега съм си взела на Глис Кюр с подхранващи масла.Изплаквам финално с вода и оцет,или капки пресен лимонов сок разредени с вода.След като леко я подсуша впръсквам хининова вода в корените за подсилване на косата и стимулиране на разстежа и .Ако ще я изсушавам със сушоар впръсквам силиконов продукт,който предпазва от изсушаване,след това слагам на краищата малко кристали използвам на Кристиан оф Рома,но сега ще ги сменям с Биофарма.И понеже косата ми е чуплива и то доста за да оформя добре къдриците слагам и пяна за къдрава коса и така изсушавам. Това е.Бая процедури са но косата определено си го заслужава!! Very Happy

Не те ли е страх, че ще останеш без коса? Никога не бих я третирала с толкова продукти. Колкото и да подхранват те не са естествени за косата. Това си е чиста химия, вярно и аз използвам доста неща за коса или поне така си мисля, но не ехубаво да се прекалява. А това, че косата ти се омазнява в корените и е суха в краищата проблема не ев косата ти, а в някой от продуктите и при мен се случваше така и започнах да сменям шампоана, балсама и маската и накрая намерих по-добрата комбинация. Тогава проблемът беше ако не се лъжа от шампоана.

Бебе благодаря
Embarassed

го^re
kloie
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 11:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Stefy,не ме е страх всичко се прави с мярка по схема и т.нт...на определени периоди се прави пауза от определени продукти ,абе всичко си е цяла наука.А относно омазняването на скалпа и сухите краища позволи ми да знам малко повече,поне в моя случай Very Happy
Защо не качиш твоя снимка в гръб за да огледам добре косата ти?И поздравления хубавата дълга коса,освен ако не е заложена генетично се отглежда много трудно!! Very Happy

го^re
Мила
Фен на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2007 11:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз исползвам на миософт с костен мозък и плацента и на Глис Кюр.А от време на време използвам и кристали за коса.

го^re
stefania_K
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2007 11:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

бе използвам маски,а само балсам и съм много доволна

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Красота и Мода Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 3 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com