Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1127&start=30

Ревнувате ли от най-добрата си приятелка?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Пуполино
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юни 03, 2007 3:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам много близки приятелки - все млади, хубавички, необвързани. Общо взето, мъжът ми е като петел в кокошкарник, когато излиза с нас.
Никога и през ум не ми е минавало, че може да има някакво привличане между тях.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stefy
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Юни 04, 2007 8:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Никога не бих го ревнувала от най-добрата си приятелка поради простата причина, че тя ми е приятелка и то, най-добрата, а след като е такава и приятелството ни е изпитано в продължение на 17 години не смятам, че може да ми причини нещо такова.
Мисля, че, за да наричаш някого приятел и то най-добър трябва да му имаш доверие!!!
new new
П.С.-А дали има от кога има валяло разни лепки, ама мен ме знаят, че на моменти съм много нервна и зла, а и гледам лошо, та нямат шанс разни разнообразни, пък и той си е избрал мен не тях, но ревнувам и то много и то понякога знам, че дадената мацка наистина много го харесва, ноооо той си е мой. Около него има мацки не отричам макар той да се прави на луд, че не забелязва, но поне знам, че държи на мен и е с мен и ме обича.

Последната промяна е направена от Stefy на Пон Юни 04, 2007 11:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Dessita
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 04, 2007 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами не, не ревнувам, аз по принцип не съм ревнив човек, но и съпругът ми никога не ми е давал поводи за ревност. А с най добрите ни приатели редовно си правим майтап...но си остава само майтап.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
erowine
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Юни 04, 2007 10:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

По принцип си ревнувам мъжа,но с приятелки засега не ми е давал повод...

го^re
stefania_K
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Юни 04, 2007 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Слава Богу,съм нямала такива преживявания

го^re
Adamant
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон Юни 04, 2007 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ооо не, абсурд!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
AV
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Юни 04, 2007 6:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От никоя не го ревнувам не защото е грозен - напротив, просто имам доверие както на него така и на тях.

го^re
neylli
Пристрастен

Местожителство: карнобат

МнениеПуснато на: Пон Юни 04, 2007 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ха-каква интересна темичка!А бе,мами,само аз ли ревнувам така !То моето вече не е ревност ами ..и а з незнам!Знам ,че е гадно;искам да не съм такава,но незнам как да го превъзмогна.И сега от бременноста е по-лощо-не го ревнувам от жени,а от всичко друго..оох оплетох се-а бе искам да си седи все при мен!Това е-признах си-помогнете със съвет ако можете,де(малко избягах от темичката) new

го^re
bebe
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юни 07, 2007 3:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами не съм ревнувала досега от приятелка. По-скоро от странични жени или негови колежки...

го^re
страхотна
Фен на Mamaibebe

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Пет Юни 08, 2007 11:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Такива ситуации са много сложни.Нямам "най-добра"приятелка винаги ги държа на дистанция, защото преди години татко ми каза нещо в което с течение на времето и сама се убедих че е така като страничен наблюдател "приятелките на жената стават любовници на съпруга и,а приятелите на мъжа любовници на жена му".На мен лично ми се наложи да се справям с "много добър приятел"на мъжа ми,така го подредих, че едва ли друг път ще помисли за обвързана жена!

го^re
luba55555
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Юни 08, 2007 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз нямам такива проблеми,не го ревнувам моя от никой и от никоя,ама да ви кажа честно ,направо се плаша,та той е мъж,нормално е да се заглежда и по други жени,ама не та не.Дори на мен не обръща понякога внимание,такъв работохолик е,че не вижда нищо друго от работата си.Прибира се,новините,"Муци,обичам те!,Къде е джоджо(така казва на малката),Какво прави днес,как е Джина(това е пък кучето ни)и това е,почват се разговори само за работата му,недай си Боже да спомена друга жена(за него всичките са боклуци),честно ви казвам плаша се,има дни в които се моляяяяяяяяяяяяяя да се загледа по друга жена,че да имам и аз стимул,да се "боря" както се казва с нея.

го^re
sinna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Юни 08, 2007 2:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз не съм ревнива. Пък приятелите ни са" изпитани"

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Юни 17, 2007 9:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Изобщо не мога да го ревнувам от най-добрата ми приятелка,с нея сме от 4клас заедно,обичаме се като сестри,аз съм до нея от самото начало на връзката и с настоящия и съпруг,него също си го обичам и уважавам.Имат страхотна дъщеричка,дори ни станаха кръстници и като се събираме винаги ни е много готино и весело!Обичам си ги,а и вярвам на мъжа си! new

го^re
pa$$ion
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Юни 17, 2007 12:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имам две приятелки,които мога да нарека най-добри.Имам пълно доверие в тях,а също така и на мъжа ми.Те също са обвързани и то сериозно.А и ако нещо е имало да става,ще е станало отдавна,тъй като те се познават с него много преди ние да се запознаем.

го^re
sinna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Нед Юни 17, 2007 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

neylli написа:
Ха-каква интересна темичка!А бе,мами,само аз ли ревнувам така !То моето вече не е ревност ами ..и а з незнам!Знам ,че е гадно;искам да не съм такава,но незнам как да го превъзмогна.И сега от бременноста е по-лощо-не го ревнувам от жени,а от всичко друго..оох оплетох се-а бе искам да си седи все при мен!Това е-признах си-помогнете със съвет ако можете,де(малко избягах от темичката) new

И защо го правиш? Та нали той е избрал именно теб, за майка на децата си .Значи много те обича.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com