Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1127&start=0

Ревнувате ли от най-добрата си приятелка?
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vikroria
Начинаещ

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 11:15 am    Заглавие: Ревнувате ли от най-добрата си приятелка? Отговорете с цитат

Понякога имам чувството, че нещо аз не съм добре....но какво да направя като винаги съм мислела, че най-добрата ми приятелка е идиеална - тя още не е омъжена и не е раждала, затова и изглежда перфектно! Мисля си, че той тайничко си я харесва....а и тя него.....а аз само стоя от страни и гледам Rolling Eyes Дано да няма нещо повече!
Вие имали ли сте подобни преживявания? Как се справихте?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mam4eto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не ревнувам от най-добрата си приятелка,а от братовчедка ми.Тя е млада,много секси и привлича всички мъже като с магнит.Много е готина,признавам си.Нямаше да ревнувам,ако той (още преди да се оженим) ми каза,че е много готина и му харесва.Разбирам го,нея ВСИЧКИ я харесват.Тогава го бях попитала,ако не ме беше срещнал щеше ли да тръгне с нея и той много ясно ми каза "Да".Ако не ми беше споделил,изобщо нямаше да се сетя да го ревнувам.Но пък се успокоявам,че тя няма никакви симпатии към него (или поне така си мисля new ).

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
пуфа
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не го ревнувам от никоя,имам му пълно доверие.Около мъжът ми има доста жени ,но той не ми е давал поводи за ревност.А когато за секунда си помисля някоя глупост си казвам'"той избра да се ожени за мен и аз да му родя децата,всички други са без значение"

го^re
andi
Жител на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами покрай мен всички приятелки са женени и с деца и засега поне аз не съм забелязала накъв повод.Апък може и да съм сляпа знам ли.

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 10:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз нямам нито една близка приятелка, от която да го ревнувам. Но това лято ми се случи моя приятелка, от приятелско семейство, също с дете, която много отдавна познава Жоро и е от един град с него, да започне да флиртува с него безобразно, на вилата ни на морето. Докато аз приспивах Гергана, а мъжът и техния син, тя си взимаше чашата вино и кокореше очи пред Жоро. До такава степен, че една вечер като бяхме тримата на масата тя не се усети, че съм там и пак започна. Аз им говоря нещо, те двамата се пулят един срещу друг и не ме чуват. По едно време тя се усети, че я гледам и се усмихна гузно. не е нужно да казвма, че Жоро го отнесе по друг начини, но понеже и двамата много добре се познаваме вече, му беше абсолютно ясно, че съм разбрала за тази лиготия. няколко дни беше като попарен и не смееше дори да говори с нея. За това съм на мнение, че мъжа трябва да се контролира винаги. Без той да разбира естествено. Оставиш го до приятелката си, а тя ти го гепи....

го^re
__nadence__
Начинаещ

Местожителство: София--Благоевград

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 11:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

повод за ревност не ми е давал,питала съм го какво мисли за една приятелка и толкова,нито съм ревнувала нито нищо,имам им доверие и на двамата и не са ми давали повод а останалите ми приятелки,не че са грозни но не мисля,че ще се харесат на милото нито той на тях:=)

го^re
маги
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Яну 26, 2007 12:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вики, моят съвет :Това не е приятелка, отдръпни се от нея колкото се може по бързо.Казвам ти го от личен опит за съжаление с лош край. Evil or Very Mad

го^re
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Съб Яну 27, 2007 1:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ми аз го ревнувам от всички Embarassed добре ,че той не ми дава повод Laughing но имам ли дори и малко съмнение за приятелка ,контактите с нея ще приключат моментално nifada е права, че мъжете трябва да се контролират ,че те понякога не мислят с главите си а с..... Twisted Evil

го^re
pepina
Начинаещ

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 4:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми и аз така приятелите женени с деца, засега нямам такива поводи пък знае ли човек откъде ще му дойде Rolling Eyes

го^re
pepina
Начинаещ

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми и аз така приятелите женени с деца, засега нямам такива поводи пък знае ли човек откъде ще му дойде Rolling Eyes

го^re
марги симеонова
Отличник

Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

НЕ РЕВНУВАМ,НО ЗНАМ ЗА ДВЕ СЛУЧКИ ОТ НЕГО КАК ЕДНА ОТ "ПРИЯТЕЛКИТЕ" МИ МУ ПРЕДЛОЖИЛА ДА ПИЯТ ПО БИРА НА МОРЕТО ДОКАТО АЗ СЕДЯ НОН СТОП ДО 3 МЕСЕЧНОТО НИ БЕБЕ,А ДРУГАТА ВСЕ "ЗАБРАВЯ" МОЯ ТЕЛЕФОН

го^re
elid
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Разлог

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 7:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е ене го ревнувам,той не ми е давал поводи. въпреки че имах една"приятелка" ,която по-рано непрекъснато ми повтаряше колко се харесват,колко много той я иска ит.н. сигурна съм че това беше повод да ни скара ,но аз знам че той въобще не и е обръщал внимание.многократно сме говорили за това

го^re
adi
Фен на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Досега не ми се е случвало подобно нещо.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
the king
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Фев 04, 2007 11:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Nifada написа:
Ами аз нямам нито една близка приятелка, от която да го ревнувам. Но това лято ми се случи моя приятелка, от приятелско семейство, също с дете, която много отдавна познава Жоро и е от един град с него, да започне да флиртува с него безобразно, на вилата ни на морето. Докато аз приспивах Гергана, а мъжът и техния син, тя си взимаше чашата вино и кокореше очи пред Жоро. До такава степен, че една вечер като бяхме тримата на масата тя не се усети, че съм там и пак започна. Аз им говоря нещо, те двамата се пулят един срещу друг и не ме чуват. По едно време тя се усети, че я гледам и се усмихна гузно. не е нужно да казвма, че Жоро го отнесе по друг начини, но понеже и двамата много добре се познаваме вече, му беше абсолютно ясно, че съм разбрала за тази лиготия. няколко дни беше като попарен и не смееше дори да говори с нея. За това съм на мнение, че мъжа трябва да се контролира винаги. Без той да разбира естествено. Оставиш го до приятелката си, а тя ти го гепи....

Затава бой и по двамата ,колкото можеш да им дойде акъла. Та като попита мъжът й какво правиш да му кажеш усмихнато - аз съм си такава една игрива new

го^re
BBBOBI
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Фев 18, 2007 7:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз бих се отдръпнала от приятелката си за да нямам излишни терзания,а пък ако мъжът ми флиртува с нея това е друг въпрос,ако не тя ще бъде друга.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com