Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=1112

Ревност.
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
andi
Жител на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 11:26 am    Заглавие: Ревност. Отговорете с цитат

Изпитва ли сте това чуство.
Аз лично да особено като бях бремена.Но никога не съм я показвала.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alex76
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 11:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ооо в началото на връзката ни много навътре приемах нещата Crying or Very sad но сега вече не е така Laughing но по природа съм ревнива Twisted Evil

го^re
elivassileva
Начинаещ

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не само, че съм ревнива , но и доста подозрителна...направо ужас за мъжа ми и унижение за мен самата...само го разпитвам, преглеждам му телефоните вачер и т.н. Много неприятно...Отделно и пустата ми интуиция, която се е засилила от бременността....
Ама как да се справям с това чуство, като ме мъчи? Smile

Може би като родя и стана готина мадама пак..няма да ми пука така..ама сега.. Mad

го^re
intense
Модератор

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мнението ми е тук

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
deskata_6
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз никога не съм била ревнива,а и мъжът ми не ми е давел повод за това.Според мен колкото по малко знаеш толкова по добре.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
veniand
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 2:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм ревнива не ми е присъщо,а това пък да ровя в нещата му никога.Минали сме през много неща и той знае не ревнувам но и трудно ще простя изневяра.Не казвам никога,че никой незнае но той по добре да не рискува.А ако реши край край никой не е господар на другия

го^re
mucI
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В началото на връската ,да .Но сега ,съм по олегнала, относно ревността. Smile

го^re
deia80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъжо никога не ми е давал повод да го ревнувам.Аз обаче редовно му разглеждам телефона да видя с кого е говорил през деня,не че имам някаква умисъл,просто да видя.Той пък много се дразни,пък на мен ми е забавно.Аз не съм от ревнивите.Ако някой нещо реши да прави,никой не може да го спре.

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 2:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не съм ревнива, но определено държа нещата под контрол. Разчитам най-вече на интуицията си, която никога не ме е мамила и гледам да съм информирана, "с една крачка пред противника" и да знам всичко за нея ( която и да е тя). Говоря така, защото Жоро не ми дава поводи, но вече три пъти ми се налага да покажа на разни жени, че той не е свободен. Ей, има много нахални и ако не дадеш да се разбере, че това вече е забранена територия, могат на главата да ти се качат. Жоро не прави нищо, просто се ласкае от ситуациите. После му излиза през носа разбира се, но в друга ситуация и уж по друг повод.

го^re
nadejda chamova
VIP

Местожителство: stara zagora

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 2:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Oхо колко пъти ми е давал повод да ревнувам /волно или неволно/, но аз в такива ситуации съм непукист. Въобще непоказвам че ми пука /но ми тъка, откровенно казано Laughing / но принципно , та аз съм на принципа че, ако те обича и на половина колкото ти него, то никога не би те наранил. Аз знам и съм сигурна на 99% че той никога не би ми изневерил, но както се казва никога не казвай никога, няма нищо невъзможно,все пак ми остава 1% Laughing та ако предположим, че това се случи един ден ще го науча веднага и сигурно бих простила, но не и забравила. Толкова добре го познавам, толкова му ми е ясен, че просто няма на къде повече. Знам, че сега някои ще си кажат да бе да Wink но е така, той е толкова предвидим за мен, все едно сме един човек

го^re
andi
Жител на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мале това за телефоните не никога не бих го направила.
Ами ако трябва и електоната поща да чета,то ще взема да си внуша нещо и отиде.

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 3:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

andi, аз едната я "заковах" по едни снимки на Жоро. Гледам аз снимките от едно турне, тя все до него снимана. После на някаква разходка снимани - първо само тя, после само той. Викам си, значи са били сами двамата. И си сложих една удивителна в мозъка и чакам. И хоп - ден-два след турнето тя започна да се обажда по два пъти на ден за всякакви глупости. Моичкият още не загрява. Мъжете са много заспали понякога. Тя му била само колежка. Викам ти докато си мислиш така и хоп ще се озовеш в леглото и без да разбереш. И накрая като звънна тя на мобилния му, аз вдигнах и много любезно я попитах какво да му предам. тя взе да мънка и се оказа, че не било важно. последваха оше 2-3 обаждания, на които все аз отговарях и тя се отказа накрая. Аз обаче си имам и агенти. както писах в една друга тема, познаваме се всичките колеги и винаги имам някоя приятелка, която е наоколо за информация. Та разпитах и разбрах, че само момата е напирала. Жоро си е пасувал.
така че хич не ме учудва гледането на телефона. Проверката е най-висшата форма на довериеSmile

го^re
Pink
Сериозен

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ревнувам и още как Rolling Eyes Въпреки че знам,че мъжо е по цял ден на работа,занимава се с коли и съответно повече мъже са му клиенти.Е да,ама аз за всеки случай от време на време преглеждам телефона му. Smile

го^re
elivassileva
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 4:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също се дразня като му звънят жени,особенно бивши. И глеадам да вдигам телефона,като Нифада. Има много нахални жени, които виждат, че мажът е ангажиран, ама продължават.... Така се разправях с една, дето тормозеше моя със смси, та най-накрая отидох в офиса и й обясних някой неща....с корема напред....та не се е унижавала повече....
Мразя такива кучки, особенно женени...ама пробват на чуждо.
Wink

го^re
Galeniche
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 7:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Никога не съм показвала,че ревнувам.В повечето случаи наистина е било така.Смятам,че една връзка е истински здрава,когато хората си имат пълно доверие.Никога не бих се унижила да ровичкам в чужди вещи.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 1 от 8

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com