Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=93139

Хемороиди
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
djenifar77
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Вто Мар 06, 2007 2:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз имам същия проблем но за момента не усещам болка или кървене,затова си трая.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
teri_33
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Чет Мар 29, 2007 8:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Говори с АГ сестрами имаше и докато беше бременна направо се беше побъркала

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
genova
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пет Мар 30, 2007 10:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

djenifar77 написа:
и аз имам същия проблем но за момента не усещам болка или кървене,затова си трая.

И аз така Sad

го^re
bebe
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Апр 12, 2007 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз имам и повече от две години не мога да се отърва от тях. Мажа се отвреме навреме с Ултрапрокт, но сигурно не го прилагам както трябва, защото нямам ефект. Личната ми лекарка се опитва да ме лекува и не ме праща на хирург. От моя приятелка разбрах за някаква билка от Билкова аптека, била много ефикасна, но не съм се наканила да си я взема и не мога да Ви споделя личен опит.

го^re
sinna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Съб Май 12, 2007 11:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gana_68 написа:
Щом имаш кръвотечение не е добре. Трябва да се установи от какво е. Аз ходих на гастроендрокринолог и хирург за моя проблем и ме зарадваха с операция. Засега се ослушвам, но по принцип отзивите са много негативни- до около 1 година и пак се появявали. Има и други начини освен оперативното лечение , безкръвни операции - но и от тях отзивите са за кратък срок на подобрение а и било доста скъпо, понеже тия клиники били изцяло частни! Ако някой е претърпял такава интервеция моля да сподели! Чао! Razz
Аз си имах проблеми преди години-кървящи хемороиди. Взеха ме в болница по спешност. Оперираха ме .Лежах в болницата около седмица. И от тогава-никакви проблеми .Дъщеря ми беше първи клас-значи 10 години от тогава и нищо не ми се е появило за щастие.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pile82
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2007 8:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

моми4ета,икам да попитам нещо-при 100% от раждалите по нормален път ли се появяват хемороиди вседствие на напъните?А тези,които раждат секцои имат ли го този проблем и има ли на4ини да се избегне тая гадост?

го^re
macka
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2007 9:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ами аз раждах секцио и имам,но при мен имаше усложнения следоперативни и се наложи да пия железен препарат за да ми се вдигне желязото и хемоглобина,а при повечето хора хемароидите са вседствие от запек от желязото или от напъни-като при нормално раждане,има начин да се избегне,повече течни храни,без ориз,и плодове,натурални сокове и др.

го^re
pile82
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Юни 22, 2007 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе,моми4ета в паника съм!!!!Кажете и при раждане със секцио ли се полу4ават тия гадории???при 100% от раждалите секцио ли е това???Хайде при нормално раждащите-от напъните-ами при секцио от какво??нали няма напъни?Кажете има ли на4ин да се вземат някакви мерки предварително и да се избегнат тия гадове???

го^re
macka
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Юни 22, 2007 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pile82 написа:
абе,моми4ета в паника съм!!!!Кажете и при раждане със секцио ли се полу4ават тия гадории???при 100% от раждалите секцио ли е това???Хайде при нормално раждащите-от напъните-ами при секцио от какво??нали няма напъни?Кажете има ли на4ин да се вземат някакви мерки предварително и да се избегнат тия гадове???

няма място за паника,уви ДА и при секцио се получават хемароиди но не е при всички,зависи си от организма.При секцио се получават както и след операция с пълна упойка,понеже отначало не се храниш нормално и т.н.и се получава запек(ще ме извиниш но няма как да ти го обясня)и от там от напъните се получават но пак казвам че не е при всички хора,яж след операцията повече супички,плодове и сокове и няма да имаш такива проблеми,избягвай ориз и тестени

го^re
pile82
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Юни 22, 2007 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ауууу като слушам тия работи и по4вам да си мисля,4е бременността е по-скоро диагноза отколкото естествен процес-като 4ета какви страни4ни ефекти има и какви последици....

го^re
macka
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Юни 24, 2007 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pile82 написа:
ауууу като слушам тия работи и по4вам да си мисля,4е бременността е по-скоро диагноза отколкото естествен процес-като 4ета какви страни4ни ефекти има и какви последици....

ееее не се шашкай излишно и колкото по малко мислиш и обръщаш внимание на тези неща толкова по добре за теб,не при всички се случват разни усложнения,някои даже не разбират как са родили и кога са били бременни,така че горе главата и без подобни мисли

го^re
SLANCE
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Юли 05, 2007 11:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation имам хемароиди от както родих за първи път големия си син това преди 9 год.вътрешни, кървящи ,болящи, всякакви , Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed гадна работа ,с абсолютно всичко съм пробвала да се излекувам, с народна медицина , с хомеопатия , с помади , всякакви даже имаше и една .........мас ,нишъдър и сяра ,бърка се и се маже .............. Twisted Evil все едно са ти запалили дъто Very Happy new new new new new и кво нищо не ми помогна ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,...........................до преди 6 мес.една позната стана въпрос и ми каза че и нейната майка имала такъв проблем и се оправила с ............СУТРИН МИЕТЕ ЗЪБИТЕ И ПРЕДИ ДА ЗАКУСВАТЕ И ПИЕТЕ КАФЕ "ГЛАДНА ПЛЮНКА"ПЛЮЕТЕ СИ НА ПРЪСТЧЕТО И Very Happy СИ МАЖЕТЕ ДУПЕТО ЕДИН ПЪТ СТИГА /НЕ Е НУЖНО ВТОРИ ПЪТ ДА СИ ПЛЮЕТЕ НА ПРЪСТЧЕТО/ new Е ПОМОГНА МИ ДАНО ДА Е ЗА ПОСТОЯННО УСПЕХ НА ВСИЧКИ

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
macka
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Юли 05, 2007 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

слънце благодаря ти за съвета това е нищо работа и не коства нищо да се пробва дано помогне........

го^re
dani_76
Редовен

Местожителство: Sliven

МнениеПуснато на: Чет Юли 05, 2007 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Оле,колко майки сме засегнати от този проблем.И на мен ми се появиха след раждането.Беше просто кошмар,неописуемо е.Доксипрокт като,че ли помагаше.Сега поотшумяха,но пак си болят,просто е поносимо.Имам приятелки на които им стояха по около месец след раждането и после изчезнаха завинаги.Мъжът ми си прави скоро операция след много години адски болки.За сега е доволен.Няма ги.

го^re
bebe
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 7:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз вече две години и половина си ги имам. Получих ги след раждането и около година беше пълен кошмар. При всяко ходене до тоалетната /разредих ги до един път седмично/ сякаш раждах всеки път. Толкова много ме болеше. Сега малко се поуспокоиха, но пак ги имам, не съм се излекувала Sad

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com