Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=5596

линийки за рожден ден

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Линийки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
OLYMPIA

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Окт 12, 2006 1:56 pm    Заглавие: линийки за рожден ден Отговорете с цитат

Защо има линийки за рожден ден само за малки деца? Аз имам бебе на 8месеца и дъщеря на 13години. Искам и тя да е в подписа ми.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jeniffer
Начинаещ

МнениеПуснато на: Чет Окт 12, 2006 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Благодарим Ви за интереса към линийките. Ако сте ги разгледалa по- подробно, сте забелязала, че на тях има числа. Предвид размерите на линийката там оптимално могат да се съберат 8, максимум 12 поредни числа. Всички сайтове за линийки предлагат линийки максимум до 6 годишна възраст. Lilypie примерно имат линийки само до 2 годинки.
Ние решихме да направим линийки до 8 годишна възраст и не смятаме да увличаваме този период.

го^re
OLYMPIA

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Окт 12, 2006 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

jeniffer написа:
Здравейте,
Всички сайтове за линийки предлагат линийки максимум до 6 годишна възраст. Lilypie примерно имат линийки само до 2 годинки.
Нека не звучи като заяждане - погледнете пак в подписа ми. Правя го за Вас - много мами и от други форуми харесват линийките, които предлагате. Успех!

го^re
jeniffer
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пет Окт 13, 2006 7:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Права сте. Но все пак концепцията за линийки за възраст на Lilypie е различна от нашата. При тях маркера се мести по месеци, а при нас - по години, което е по-правилно. Все пак ще вземем предвид предложението Ви и може да направим още един вид линийка за възраст от 9 до 19 години. Понеже сме демократична общност ще направим анкета в този форум относно този вид линийки. Дотогава Ви предлагаме да направите линийка за рожден ден на дъщеря си. Пуснахме ги вчера следобе и се радват на огромна популярност.
Отлично знаем, че много отдавна жените търсят линийки на български и именно затова ги направихме. Ние няма да спрем дотук и планираме направата и на други видове линийки - например за семеен живот.

го^re
М_е_г_и

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2006 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен ми харесва варианта, в който годините са указани или в началото на линийката или в края, а самата линийка е разграфена на 12 месеца. Моите не съм ги променяла близо 2 години, числото в балончето на мечето се сменя автоматично, т.е. за следващата година. Виждала съм линийки, които при достигане на рождения ден изписват Хепи бъртдей и трябва да направиш нова линийка за следващата година, ако не - стои така много дълго време.

В началото се чудех защо само до осем са разграфени линийките - мислех, че това са месеци.

го^re
МИЛА МАМА
Редовен

МнениеПуснато на: Сря Ное 15, 2006 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само малка забележка от мен, без лоши чувства: моля, поправете текста в линийката за рожден ден. Пише се "До рождеНия ден на ....", а не с двойно "н", както е написано сега. Иначе линийките са чудесни и полезни, както и сайтът като цяло. Поздравявам ви за положените усилия! new

го^re
administrator
Модератор

МнениеПуснато на: Сря Ное 15, 2006 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодарим Ви за наблюдателността. Действително има грешка, която вече е отстранена.

С уважение,
Администратор

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Линийки Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com