Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=288993&sid=df5e2dccbfeeaccd873211ee51073bc0

Февруарските деца(2007) красиви, правят крачици плашливи 7
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
polly_iv
Сериозен

Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 11:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Леле и аз забравих....
Честита месечинка на Митето!!! Да ни е жив и здрав и много палав!!! И мама Миши да почерпи днес Razz

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Did
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Гълъбово

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 12:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет, Меги тъкмо заспа и ето ме веднага тукSmile
Честити 11м на Митето и Михаелка! здрави и послушни да са!
Поли, да ви е честит новият телевизор, безпроблемно ползване
Меги снощи голямо разиграване падна, първо уж много и се спеше и уж заспива и като я сложа в лвглото и като ми се ухили.... и така до 23:30ч, после се събуди в 2:30ч и така до 3ч докато си изпием антибиотика.После като се събуди в 5ч и само ни се хили и си пуска биберона долу и гледа сеир. Не ще да заспива и накрая и дадох каша да яде в 6ч изяде половината и заспа до 9:30ч
Вече по-малко кашляме, но хремата ни не ще да спираSad

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger
mama nati
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от нас,
Честита последна месечинка на Митето и Мишето,да са здравички и много послушни.Поли честито за новата придобивка да си я ползвате със здраве цялото семейство.Дано имаш време да гледкаш и ти.Вили не се притесняваи за годините нали знаеш не е важно на колко си а на коклко се чустваш.Евгени много сладичък,пу-пу да го изям.Макче за памперсите на либеро ли питаш?Аз взимам на либеро кажи речи откакто се е родила Ади.Те са нови,вече втори пакет взимаме такива едни шарени много сладки.При нас няма промоция.
Браво на Кики да продължава смело на пред.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mishelinka
Отличник

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от нас, ЧЕСТИТА ПОСЛЕДНА МЕСЕЧИНКА за тази ГОДИНКА на МИШЕТО. ЦЕЛУВКИ и да слушка мама, да расте здрава и засмяна.
Мисля, че Макче питаш за пемперсите на Памперс, аз преди малко се връщам от Метро и си купих, промоция са два пакета с халатче. Още не съм ги изпробвала щото имаме още малко от старите, но после ще пиша.
Да се похваля снощи след къпането, дадох на Митето супичка и го сложих в леглото и излязох, след малко беше заспал, мен това най ме притесняваше как ще заспи без мляко, ама можело.
Хайде че дълго стана, а и Креми и Митко по същия начин го къпем, като прочетох какво си писала, все едно аз съм го написала.
Бързо оздравяване на Мегито и Алберто
Чао чао за сега, ние утре сме на детски РД, става на годинка детенцето, точно това което ни предсто и ще видя как е.

го^re
mak4e`
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да на Памперс са памперсите.
mishelinka ти от тези от промоцията ли взе. Ти отвори ли пакета. Много ми е интересно ако не са в промоция дали ще са пак такива.

го^re
diana25
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SLIVEN

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте!честит мини рожден ден на Мишето и Митето!макче ние отдавна купуваме такива памперси,тука вече от старите няма само такива са и съм много доволна-по-лесно се слагат и са по-меки от старите.Тити много сладък Евгени и Веско има свирка,но ми я слага на мен да свиря,а той се смее.Поли честито за новата придобивка и аз искам, ама Веско като го гледам как блъска сега по телевизора,сърцето ще ми се скъса ако е толкова скъп RazzВили наистина още минаваме...за по-млади!ама наистина е по-важно как се чувстваш Laughing

го^re
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Italia

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 1:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Aз посред нощите сядам да пиша. Реших днес малко почивка от компа, но не се стърпях и ето ме...
Аз подпитах за рожденните дни, обаче забравих да напиша моя, хихи, не че не мина скоро...аз май съм най- малка 07.01.1985г.
Браво на Кики за прохождането, оттук нататък да върви наперено в живота!!
Честита месечинка на МИтето и Мишето с малко закъснение!! Да растат здрави, умни, щастливи и чаровни деца!!!
Аз пък да ви кажа, енсъм впечатлена от Памперс, не са ми много удобни, взимам Huggies, адски са удибни, защото имат латик на кръста.
Честит телевизор на Поли, да си гледат с кеф и да е безотказен!!!
Евгени е мнооого сладък !!
Алберто почти се излекува, много се радвам!!
Целувки- милувки[/i][/b]

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kremi77
Отличник

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 10:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет.Ей,тоя студ като дойде,че забрай да си тръгне.Вече се побъркваме в къщи.
Ние отдавна сме с новите памперс,не съм имала проблем с тях и съм доволна.Само дето съм попадала на някой много ароматизирани,те уж са такива ама някой направо много.Преди бях на Либеро,но много се надуваха а тези не толкова.
Мойто дзверче снощи се събуди в 12.30 с рев,какво му стана пак незнам.Този го взех при нас и така се успокои и заспа.Хич не ми се ще обаче така да свиква,но само и само да мълчи,че тва посред нощите да си играем не е работа.Лек ден мамита ние днес ще ходим по гостита,че не се издържа в къщи

го^re
kremi77
Отличник

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честити 11м и на Светли да е здраво и щастливо дете new

Мама нати много се изкефих на аватара и подписа ти.Супер са.

го^re
polly_iv
Сериозен

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 10:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет и от мрачен и студен Благоевград!!!
Малката Мишона сега заспа и аз веднага да се разпиша Razz Благодарим Ви за пожеланията!!!
Честита последна месечинка на Светли!!! Да е здрава и много усмихната и щастлива малка дама!!!
Ох и ние се побъркваме с това време... малката се е научила да ходи на вратата и тропа и иска навън. А види ли връхна дреха - неина или на някои от нас и става страшно... Онзи ден пищеше докато баща и не си олече якето и го хваща за ръката и казва аиде и на вратата - иска да излиза навън. Ама гадно време!!! Тук само мъгла по цял ден и ме е страх да я изкарвам навън на разходки. Само на гости ходим - в колата и вкъщи. а и това болно време....
Утре сме на консултация и после ще пиша колко сме пораснали.
Целувки Razz

го^re
mishelinka
Отличник

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от нас, Честита последна месечинка на на СВЕТЛИ, много здраве и щастие и желая.
Макче не съм го отворила още пакета обаче като гледам май си е от тези новите, ние вече два такива пакета похарчихме, не мога да определя кой знае каква разлика със старите осен, че са ароматизирани доста.
Честита плазмичка на Поли, да почерпиш бързо бързо.
Иве, каква си такава ти нощна птица, направо ме изуми когато видях кога си писала, кога спиш бре моме...
Хайде целувки на всички бебоци, ние от три часа отиваме на детското РД. ЧАО ЧАО

го^re
diana25
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SLIVEN

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте!и при нас постоянно има мъгли и е много студено.поне всичко е облечено в скреж и е много красиво Wink честита месечинка на Светли,да е здравичка!и на мен не ми харесват памперсите,че са ароматизирани понякога не мога да разбера,че е наакан.иначе е хубаво,че вече са с ластик.Мишелинка после ще кажеш как празнуват детските рожденни дни.аз си мисля,че на първия си рожден ден няма да оценят ако поканим деца Rolling Eyes ама може и да греша.мисля си да поканим родата и да се почерпим и така.

го^re
sesilia
Пристрастен

Местожителство: габрово

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 5:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами като ви чета постовете виждам че нашите сладурковци все-по големи и смели стават незнам при вас как е но Катя със всеки изминал ден все-по-любопитна става всичкои е интересно и много бързо се учи особенно на щуротии Laughing

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com