Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=288992

Очакваме си нашите слънца,да дойдат ЯНУАРИ у дома
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Ще раждам през месец...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mim4ето
Пристрастен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 1:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, момичета. Аз чакам Вики да се събуди за папкане и реших да видя какво сте изписали. Да се похваля - вчера дядото на Вики (моят татко) му купи супер яка количка с летен, зимен кош и столче за кола, и вече сме готови за разходки. Само да блесне малко слънчице през март и сме навън. Нямам търпение, че е скука в къщи.
Марита, и моята операция е без външни шевове - абсолютно нищо не си личи. На горната линия на триъгълника е. Има само един конец, който се вади на 10тия ден с едно дръпване. А упойката ти най-вероятно ще е спинална, защото с епидурална обезболяват при нормално раждане и тя се влива постоянно до колкото знам. А спиналната е еднократна. Или обратното беше. успех на раждането.
su6, ЧЕСТИТ ТИ СИН! Това да имаш дете наистина е най-голямата радост в света, вече и аз го разбрах.
Ilusion, тук ли си? Не си се включвала днес. Да няма радостни новини?! 070914

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mimenceto555
Начинаещ

Местожителство: Veliko Tarnovo

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 2:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Zdraveite momi4eta neznam zashto temi4kata za qnuarskite mami e zaklu4ena no dobre 4e vi otkrih da vi se pohvalq imam sin rodi se 4150 i 53sm sas sekcio za sega i davamata sme dobre dnes si doidohme i sega vse oste se opitvam da se okopitq malko 4e e trudno s dve deca.A da ne zabravq 4estito na vsi4ki mami da sa im jivi i zdravi bebocite i mnogo da gi radvat.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mim4ето
Пристрастен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mimenceto555 написа:
Zdraveite momi4eta neznam zashto temi4kata za qnuarskite mami e zaklu4ena no dobre 4e vi otkrih da vi se pohvalq imam sin rodi se 4150 i 53sm sas sekcio za sega i davamata sme dobre dnes si doidohme i sega vse oste se opitvam da se okopitq malko 4e e trudno s dve deca.A da ne zabravq 4estito na vsi4ki mami da sa im jivi i zdravi bebocite i mnogo da gi radvat.

Честита ти рожба, Мименце. Голям юнак си имаш. Кажи кога роди и как се казва бебенцето, за да може Ilusion да го впише на първа страничка.

го^re
stella83
Редовен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз да се изявя като вестоносец,видях новината в другия форум,където пише:Mari_rus е родила момиченце Даная, днес в 12,43, 3040 гр., 49 см.
Да е жива и здрава малката Даная.Да слуша много мама и тати.А на Мари бързо възстановяване. new
[size=12]Мimenceto555,честит син.Да ти е жив и здрав и много да ви слуша[/size] new

го^re
mimenceto555
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте родих на 9 януари предният ден бях на видеозон и ми казаха,да отида на следващият ден при доктора,който ще ми води раждането за да се разберем евентуално за секцио,защото главата и той самият е голям,а моят таз е тесен и няма да мога да родя естественно.И така на 9 ставам сутринта и изведнъж ми изтекоха водите,отидох в болницата включиха ме на система започнаха болките а разкритие никакво.След около 3 часа доктора видя,че имам много силни болки а никакво разкритие и ми каза,че ако не родя със секцио най вероятно ще вадят бебето с вакум и ми каза,че не иска да е с вакум такаче да решавам аз докато взема решение и ме приспаха спешно защото започнаха някакви напъни и докато се усетя и вече бях излязла от упойка.Това е в общи линии а бебето се казва Томислав и ще се опитам да сложа снимка от първите му часове след раждането,чао за сега до скора

го^re
mimenceto555
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

искам да питам как да ви сложа снимка на малкият,че нещо не можах да разбера как

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Ще раждам през месец... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Страница 8 от 8

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com