Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=288989

Мюзик Айдъл 2
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Geritop
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз никога пък не гласувам. Кефя се на участниците, имам си фаворит, но гледам, защото ми е кеф и много-много не се вълнувам кой ще спечели.

Като спечели Невена Цонева какво? Ами аз вярно, че съм по-ретро настроена по принцип в музикално отношение, все пак обаче не ми харесва музиката, която правят за Невена. "За тебе песен нямам" според моето скромно мнение е абсолютна боза и като музика, и като текст. Честно казано, не зная защо толкова сложни задачи поставяха на участниците в Айдъла - да пеят всякакви стилове, от трудни по-трудни песни. Вярно, че Невена, както казва Тео Койчинов, е машина, пее всичко и то прекрасно, но песните, които пее сега, освен, че за мен са гола вода, но и не изискват кой знае какъв глас. Всеки може да изпее това....За да изпееш "За тебе песен нямам" трябва ли да си победител в Мюзик Айдъл?
Да не говорим за Марин от Академи-то. Горкият има ли го още....??? Всичко е въпрос на шанс. Аксиния се набива на очи по разни предавания, Марин потъна в дън земи. Кел файда, че спечели първо място. Дори да прави нещо, то аз не зная, защото липсва рекламка покрай него. Може да пише из нета за него, но фактът, че не се тръби около името му е достатъчен....... да не ме вълнува кой ще е новият победител в новия Айдъл. Просто ще си се наслаждавам на концертите /пое там пеят хубави песни/, че после един Бог знае....
Бай дъ уей, на Тео песента "Ти и аз, аз и ти" ми харесва. Приятна балада е. Дано продължава с такава музика.
А какво става с другите? Аз и Преслава харесвах....
А "космосът" Кремена???? Нали беше голям глас, голямо чудо туй момиче????

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
parvinomer
Редовен

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 5:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също харесвах повече Теодор Койчинов, но след като чух песента на Невена /За тебе песен нямам/ мисля, че трябва да признаем - има визия, а пък и песента е хубава според мен. В интерес на истината при първото чуване и аз реагирах така - тъпа, немелодична песен, но сега ми харесва много. Другите песни не съм слушала. Въпреки това съжалявам за Тео. Дано през втория сезон изберат човек, който заслужава.
А що се отнася до Старакадеми и Марин - това е пример, че нещо може и да е нагласено. Той беше един от най-слабите певци, на всичкото отгоре без визия /и хигиена май/.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com