Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=288986&sid=608ea0a87219f99b0821a9248ddffdf3

Заралийски мами 3
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
angel4eto_7
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mamajaba написа:
А по - принцип имате ли някаква информация за кухните в Стара Загора от приятели. Мислите ли да записвате децата си на кухня.

Аз мисля да записвам Майки на кухня.Имам приятелки който са записвали децата си на кухня и са доволни.Абе зависи и от притенцийте и вкуса на всеки

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EWA2007
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 7:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мами зависи от детето , моят син като малък ядеше всичко и по много .Бях го записала на кухня на 6 месеца и бях много доволна.Но сега моята беба каквато е злояда незнам как ще се справям . Не съм свикнала да моля за ядене

го^re
mamajaba
Сериозен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EWA2007 написа:
Мами зависи от детето , моят син като малък ядеше всичко и по много .Бях го записала на кухня на 6 месеца и бях много доволна.Но сега моята беба каквато е злояда незнам как ще се справям . Не съм свикнала да моля за ядене

какви нещица предлагат в кухнята за 6 месечни бебоци?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didi_24
Жител на Mamaibebe

Местожителство: stara zagora

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз ще го записвам на кухня,но ще видя първия месец дали ще яде нещата ако неиска ще го отпиша,че започна да прави претенции към храната

го^re
mamajaba
Сериозен

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

didi_24 написа:
аз ще го записвам на кухня,но ще видя първия месец дали ще яде нещата ако неиска ще го отпиша,че започна да прави претенции към храната

Ох и ние сме с притенции, ядем толкова малко видове от зеленчуковите пюрета. Обаче педиатърът ни ми каза, че бебетата по принцип обичат познати вкусове и не е проблем да ядът едно и също нещо месеци наред.
Аз тази седмица ще ида до кухнята до нас да питам какви са условията и после ще пиша какво съм научила.

го^re
angel4eto_7
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 1:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

До колкото знам трябва някъв документ от педиатъра че детето е здраво и 10 ли 15 бурканчета (малки) с винт и от по-големите също.Записваш се май в главната кухня и после те те прехвърлят в кухнята която е най-близко до вас.Нещо такова беше.
До колкото знам мама bebe+ май е записала близначетата на кухня ама не съм сигурнА

го^re
bebe+
Начинаещ

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 3:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами! От миналата седмица сме на кухня. Ние сме на 5 навърени месеца и ни дават пюре и кисел. За съжаление пюретата са само постни и отделно захранвам с месни и то предимно пуешко и пилешко. Пюретата са вкусни с изкл. на този от чушки.За всеки ден има меню, какво ще се яде. Ако решите може да пропуснете някой ден. За записвване на кухня трябва бележка от педиатърката, че бебето е здраво и няма алергии, 15 new бебешки бурканчета и 5 бурканчета от лютеница без винт- от онези средните. От кухнята ти дават талони за месеца , което струва 8 лв и можеш да си я вземаш по местоживеене. Засега съм доволна и моите мъници ядат всичко. 070914

го^re
mamajaba
Сериозен

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bebe+ написа:
Здравейте мами! От миналата седмица сме на кухня. Ние сме на 5 навърени месеца и ни дават пюре и кисел. За съжаление пюретата са само постни и отделно захранвам с месни и то предимно пуешко и пилешко. Пюретата са вкусни с изкл. на този от чушки.За всеки ден има меню, какво ще се яде. Ако решите може да пропуснете някой ден. За записвване на кухня трябва бележка от педиатърката, че бебето е здраво и няма алергии, 15 new бебешки бурканчета и 5 бурканчета от лютеница без винт- от онези средните. От кухнята ти дават талони за месеца , което струва 8 лв и можеш да си я вземаш по местоживеене. Засега съм доволна и моите мъници ядат всичко. 070914

Мерси за инфото.
Какви по - точно са тези бебешки бурканчета. Имаш предвид тези едновремешните, защото ние нямаме такива бурканчета. А продават ли се някъде?

го^re
Veni4
Начинаещ

Местожителство: Stara Zagora

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 10:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bebe+ написа:

И аз да се включа. А не си ли купуваш купони ден за ден? Тоест от предишният за следващият? АЗ така бях чула някъде....
А една позната май ползваше кутийките в които е съхранявала кърмата си...задължителни ли са тези бурканчета?

го^re
bebe+
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 4:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бурканчетата са от онези старите с винтовете. Ако нямате такива купвайте си пюрета на ам-ам и hello и ще си ги набавите. Купоните се продават веднъж в месеца и всеки ден се заверява купон за следващия ден, като на него ти бият следващата дата.

го^re
mamajaba
Сериозен

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А на Ганчев не стават ли бурканчетата?

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Страница 7 от 7

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com