Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=288971&sid=608ea0a87219f99b0821a9248ddffdf3

Мъжете ни се съсипват от работа
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  

На колко места работи половинката Ви?
не работи
0%
 0%  [ 0 ]
ходи на една работа
74%
 74%  [ 26 ]
ходи на две работи
20%
 20%  [ 7 ]
ходи на три работи
5%
 5%  [ 2 ]
Общо гласове : 35

Автор Съобщение
meme
Фен на Mamaibebe

Местожителство: варна

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубава темичка.
Гласувах за опция-2 работи
Моя също разчеква от работа.
Връща се от едната ,едно душче и газ към другата,на седмица си спи у нас по 1 или в най -добрия случай 2 пъти .МНОГО Е ГАДНО!Пари пак няма,нестигат дори за елемнтарните нужди.Едно дето не се виждаме,нямаме време за нас,няма време за малката,вечер бълнува ТАТИИИ,а и незнам до кога ще издържи.Здравето е най-важно,но и като няма кинти нестава.Аз също се опитвам да върша нещо,застраховки и т.н.Имам и бизнес,но ............блазе им на тея които им върви и текат средства.в момента в Бг е толкова трудно за малкия бизнес,гледат да ни смчката по всякъкв начин.
Има една мисъл която ми харесва:
"Сега ни е време,
но нямаме време.
а след време
ще имаме време,
но няма дае на време!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mi6eto_8409
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами ходи на една работа,а през свободното време се занимава със собствен бизнес.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger
Maria84
Начинаещ

Местожителство: Поморие

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, момичета и от мен. Моят съпруг също работи на 2 работи. От понеделник до петък работи редовна смяна от 8.30 до 17.30 и през две вечери кара нощни смени в един хотел- охрана. През седмицата има дни, в които за 48 часа му се падат по 6-7 часа сън. От почти 3 години е така. Имало е мноменти, в които съм имала чувство, че докато яде ще заспи. Къса ми се сърцето като му видя зачервените очи, ама 300 лв за какво по напред. Хубавото е, че поне събота и неделя може да се понаспи.
Да са ни живи и здрави. Можем само да се надяваме, че нещата в тая държава ще се пооправят и няма да се налага така да се тормозят.

го^re
Ninkata
Пристрастен

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гласувах за "една работа", имало е и периоди, когато е работел на две.
Сегашната му работа е на смени и това много го изморява, получава се така, че, когато не е на работа, не може да си почине - заради разстроения биологичен часовник, заради прекалената умора, заради куп други задължения. Миналата година в почивното от работа време гледаше малкия, за да ходя аз по половин ден на работа. Много рядко почива в събота и неделя като мен, за да можем да сме тримата заедно. Да са ни живи и здрави мъжете само, че без тях за къде сме Wink

го^re
Jilina
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 3:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Работи на две работи, ама на втирата работа имат няколко обекта и направо се съсипва от работа. Излиза от наряд /бил е 24 часа навън на студеното/ и отива на обекта на който правят мазилка и пак е навън на студеното. Като се прибере вечер направо ми къса сърцето. Имало е моменти когато семо е полагал глава на дивана и е заспивал на секундата. Направо не знам на къде отиваме в тая нашата държава.

го^re
didi_24
Жител на Mamaibebe

Местожителство: stara zagora

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на една но е достатъчна,виждам го вечер след 8 и в неделя,като се върне е претрепан и измръзнал и то за една скапана заплата

го^re
k_manolova
Сериозен

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 2:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на една работа е но колко рядко се виждаме!!!!!!!!!!!!!

го^re
ALEKS
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пещера

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 2:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kate написа:

Аз съм стигнала до извода че за да не се трепиш като луд-просто трябва да имаш бизнес..а не да се бъхтиш и да работиш за някого за 300лв...Баща ми като бях на 14 ми каза.." Пожелавам ти един ден не ти да работиш за хората, а хората да работят за теб" Беше прав!!!

Мила, не се заблуждавай. Мъжа ми е на една работа (собствен бизнес), но е като за 5. Няма делник, няма празник. А и редовно му се налага да пътува на Коледа или на Великден.Излиза сутринта в 6,30, прибира се към 8,30-9,00, яде и заспива на дивана. Като съквартиранти сме станали.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
adi
Фен на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 2:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има една основна работа- с фиксирано работно време, но в останалото се занимава с какво ли не. Почива само в неделя, малкия тогава е на седмото небе Very Happy Аз се шегувам, че детето ще го забрави, но..... виждам, че при повечето е така- знам, че го правят за семействата си, но и те имат нужда да си почиват повече, а те парите никога не стигат Rolling Eyes В началото много ми беше трудно да приема, че не е до мен и вечер се прибира късно, но вече свикнах.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kate
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nikita_perez написа:
Съгласна съм с Теди и Креми.Да имаш собствен бизнес не значи ,че непременно си въшлив от пари.Тези , които правя много пари , не са съвсем "честни".
Хубаво е да работиш за себе си - каквото изкараш твое си е ,няма кой да ти виси на главата и ако работиш като луд , то ще е за собственото ти благо ( а не за нечи тлъст зад...к , който накрая ще ти хвърли някакви си 300лв. ).Това имаше предвид Кате , ако съм я разбрала правилно.

И аз това имах в предвид..ама а де!
Парите не валят 'ей така'...всеки трябва да си скъса дупето от бачкане в тая мизерна държавица..
Ние имаме бизнес..ама се чудем как да свържем двата края! И двамата с мъжа ми сме работели до сега само за други фирми...и е много по добре всичко което даваш от себе си да бъде инвестирано в нещо твое!Защото никой друг няма да ти оцени работата...плюс това всички наемат хора за да им работят за без пари...
Майка ми и баща ми имат хотел и кредитите които са теглили за да го построят(отнело им е 19 години) хич не са малко!
През това време им е отминала младостта...само и само да направят нещо за децата си...и сега мога да кажа че за този период от време те са успели!!!
Така искам и аз!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kate
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 4:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ALEKS написа:
kate написа:

Аз съм стигнала до извода че за да не се трепиш като луд-просто трябва да имаш бизнес..а не да се бъхтиш и да работиш за някого за 300лв...Баща ми като бях на 14 ми каза.." Пожелавам ти един ден не ти да работиш за хората, а хората да работят за теб" Беше прав!!!

Мила, не се заблуждавай. Мъжа ми е на една работа (собствен бизнес), но е като за 5. Няма делник, няма празник. А и редовно му се налага да пътува на Коледа или на Великден.Излиза сутринта в 6,30, прибира се към 8,30-9,00, яде и заспива на дивана. Като съквартиранти сме станали.

Алекс...баща ми е нямал почивен ден от 20 години.
Много добре знам как стоят нещата! Това че съм на 20 не означава че падам от небето..баща ми не ме познава нито аз него-само и само да живеем с брат ми добре! На нито един учебен ден не е дошъл-на нито една продукция по пиано не ми е дошъл...на нито един концерт по танци...на нито една родителска среща!!Никъде не съм ходила с него-нито по разходки нито по почивки!Едва дойде на сватбата ми!!!!!
Много добре знам какво е работа!
Работила съм по 20 часа на ден в продължение на години защото бяхме супер бедни-и тогава бях малка..НО нямаше какво друго да правя! Работила съм отговорно и съм си скъсвала дупето за някой които не му е пукало за мен!
Баща ми излиза в 6 и се прибира в 22 -това са 20 години!!!!
Майка ми продължава да го обича...и не се оплаква а се бъхти и тя като него!!!

Съжалявам за дългия пост..но за 20 години родителите ми успяха да построят нещо-което им отне най-хубавите години!
И аз съм наясно с това!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
momoni
Сериозен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 9:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dessita написа:
Имоят мъж работи на една работа, но тя му е напълно достатъчна да се съсипва.....
И при нас е така за съжаление new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Андреева
Редовен

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моят мъж си има собствен бизнес.Излиза 5,30 сутринта и се връща 7-8 вечерта,след около час вече е излипсвал-в леглото.Както и други жени са писали,почти не се виждаме.Имах случай,в който една позната ми каза,че мислела,че съм самотна майка,никога не ме била виждала с мъж.Ами,че то си е така.Много рядко излизаме заедно,даже и на почивка не можем да отидем.Иначе си имаме нов апартамент,и всичко ново в него,не се лишаваме от нищо,но.........

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com