Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=288205

Майчета в чужбина 2!!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
надядамато
Отличник

Местожителство: Italia

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук вали като из ведро и е много гадно и подтискащо. Иначе Давиде се справи успешно с първия ден в г;радината и поплака само малко. После го поздравих и той сам си отиде при възпитателката. Да чукна на дърво да продължава така, че ми се къса сърцето котж плаче много и не иска да се раздели от мен А от това което пишете се разбира, че имате много добри дечица. До сега май само аз се оплаквам.
Е Рали ако взимаш Давиде за зет, наистина много близко ще ти бъде... Laughing Кога са ти изпитите?
Май ме мързи имен нещо и ще отида да се излегна с едно списание на дивана. Много целувки на малките съкровища и до скоро!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Ralito
Пристрастен

Местожителство: Lille,Франция

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 12:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Една бърза усмивка от мен преди лягане Smile

Изпитите ми започват на 14/01 до 18/01.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vera_milkova
Сериозен

Местожителство: Manresa,Spain/ЗЛАТОГРАД,БГ

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 12:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Рали,верно ли за 4 дни трябва да се справи6 ShockedНикак не ти е лесно Sad Много Ще ти стискаме палци 070914 .
Иве,каде си?ГубиШ се напоследък.Надявам се вси4ко е наред при вас 070914
Наде,определихте ли ве4е датата за секциото?Не остана...Но като знам как тежииииии Rolling Eyes А ако Матео е див като Емма,направо не ти завиждам Rolling Eyes
Тук от в4ера запо4наха намаленията и аз съм безумно Щастлива new new new Тази ве4ер като се върне мъжо от работа отиваме по магазините.А в неделя ми е обеЩал една ексурзия до Андора. Very Happy
Засега 4ао от мен.Моето маймун4е спи и отивам на 4истя банята. Confused

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
надядамато
Отличник

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, определиха ми 5ти февруари. Влизам в болница на 4ти и на 5ти живот и здраве.....още едно бебе. Ние с мъжът ми сме много убедени, че Матео може би ще пробва да избърза. Имам много контракции и силно дърпане долу ниско. В понеделник ще съм на слушане на ритъма на сърцето ма налкия и дано ми направят и екограф, че много ми се иска да си го видя.
Иначе Рали, голямо потене те чака. Ще ти стискам палци! Ти как се чувстваш? Подготвена или имаш и съмнения? Ако сис игурна в себе си, всичко ще е ОК!
Момичета, вчера имахме 3 годишнина от сватбата и ходихме на ресторант само аз и Франческо. Laughing Супер беше. Laughing Laughing Laughing Още не мога да повярвам, че не тичахме след Давиде, който мрънкайки остана при леля си да го гледа. От маса време не бяхме ходили на ресторант само аз и мъжът ми. А какви рози получих само. Парфюмират цялата къща. Много съм впечатлена от вниманието, наистина.
new new А това с намаленията е направо върхът Вера. Забавлявай се! На мен ми се иска още и още, когато цените са ниски. Направо ненаситна ставам, но май си е женска черта. ПРоблемът е, че сега с парите не че сме в най цветущо положение и май ще е добре да се кротна.
Момичета, целувам ви, ставам и аз да чистя и дано Ивето ни се появи скоро!

го^re
Ralito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 7:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет,аз имам лекции и не стоя толкова време на pc-то.А и нали трябвa да се подготвям за изпити,винаги много стресирам и се нервирам.Of,само да минат.Майка иначе утре вечер пристига,а Илиян пък в събота тръгва,но ще се прибере по-рано и на 14/02 лети обратно.
Вие как я карате иначе?Временцето за разходки ли е?
При вас,макар и на Север,е много мека зима.
Аз ви оставям,че ще почвам да пържа кюфтенца.Лека вечер сладурки.

го^re
надядамато
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чак ми се доядоха български кюфтета. СЕГА КАТО ДОЙДЕ МАЙКА МИ ЩЕ Я КАРАМ ДА МИ НАПРАВИ. нА МЕН ВСЕ НЕ МИ ИЗЛИЗАТ С ТОЧНИЯ ВКУС, А СЕ ПРОБВАМ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ. днес давиде си е пак у нас, пак с температура и кашлица. повърна на два пъти. дано не се усложни. сега ми е в скута и за това всичко ми излиза криво.
Ивета май наистина се загуби. Рали а какво работи Илиян, че липсва по много. Моят Франческо отказа работа на петролна платформа преди време, за да не стои с месеци далеч и с това се разстрои много семейният бюджет. Въпреки че там е наистина кошмарно. Аз май ставам и много любопитна. Не си длъжна да чми отговаряш.
Целувки от мен и малкия Давиде, който все ръчка по клавиатурата Laughing Laughing Laughing

го^re
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 11:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!! Успявам да ви чета, но не успявам да пиша, защото АЛберто е болен и асмо мрънка и реве, не сме спали през нощта от 3 дни и не яде ....
Рали, стискам палци всичко да мине спокойно и с успех!
Наде, на мен кюфтетата ми стават по- добре, когато са на тигана скара, но пак не са като в Бг.
Наде, малко остана!! Значи на 5- ти ще дойде Матео!! Ще го чкаме с нетърпение! Къде ще раждаш? Дай ми номера си ако е може?!
Целувки и лека нощ

го^re
Ralito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 9:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро.Рано рано се разписвам,че после ще излизаме по магазините на разпродажби.Майка е ту квече,тъкмо ще гледа Илеа и с Илиян спокойно ще можем да си пазарим.
А иначе той не работи,но е студент задочно в Бургаския свободен и има очни и иизпити.Затова често си е в БГ Smile
Утре пак ще се включа.
Вие разпродажби ще правите ли?

го^re
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 12:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здраейте! Както се е видяло май сме на червено и няма да има покупки тази година. Само купих един панталон на АЛберто за рожденния ден на Oviesse, на мен една риза от там и пак за мен един панталон на Sacsh. Свекърва ми се върна снощи от Бг и ми носи армагани от мама, трабва да мине днес да ми ги донесе, евентуално.
Целувки и приятен ден!

го^re
надядамато
Отличник

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 4:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ок, ще ти го пусна номера на лични, но ще е другият път, защото сега ме мързи да се кача пак до горе. Минах към 3 и си взех телевизор телефон и за да не платя нищо, смених и номера, така че още не го знам на изуст, пък е и много завъртян и не ми харесва. Ха ха ха права си за кюфтетата. Дано като дойде Цуци /майка ми/ ми ги врътне по успешни. На мен ми харесват пържени и най интересното, че като са студени от хладилника са ми по вкусни. Аз все не съм като хората, но.....това е друга тема.
Кой пита за разпродажби? Рали ти ли? Тази ходина сме много постни в ташата къща. Франческо всеки път като го попитам, кога отиваме да пазарим и ме гледа лошо. Май и аз не мога да се контролирам. Строим къща, която сега е до подовото отопление и всичко е ужасно скъпо, така че ако му изплатят до края на месеца една фактура, може и да се пусна по магазините, иначе търпение.... и лятни намаления, няма как. Много ми е тъжно, но това е положението... Според мен ние жените сме много учестено сърцебиене по време на лудо пазаруване. На мен много ми харесва.
Иначе много е неприятно че Алберто е болен. Лекувайте се, то и ние с Давиде сме пак на антибиотик от днес. Той боледува най много от всички деца от неговата група. Ходи на градина 3 дни максимум и ляга болен. Трябва да питам дали да го пращам, когато се роди Матео.
А моята майка лети на 20ти от Мадрид за Неапол. Дано като дойде всичко е наред!
Целувки момичета и до скоро!

го^re
plamba_bo
Начинаещ

Местожителство: RUSE-SANREMO

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет на всички!!!казвам се Пламена от Русе съм,но в момента живея в Сан Ремо!Имам бебе-Каролина,на 6 месеца!Ще ми бъде приятно да стана част от вашата групичка!
Лек ден на всички!

го^re
vera_milkova
Сериозен

Местожителство: Manresa,Spain/ЗЛАТОГРАД,БГ

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 4:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

plamba_bo написа:
Привет на всички!!!казвам се Пламена от Русе съм,но в момента живея в Сан Ремо!Имам бебе-Каролина,на 6 месеца!Ще ми бъде приятно да стана част от вашата групичка!
Лек ден на всички!

Добре доШла new new new От колко време си в Италия?Разкажи пове4е за себе си и за бебка Very Happy
Иве,как сте?Оздравяхте ли ве4е?
Наде,как мина ве4ерятя?
А Ралито навярно се поти над у4ебниците new
А за намаленията....разо4арована съм тотално Mad Оказа се,4е има намаление само на стоки,които не се продават или които са остнали от минали години .Това,което на мен ми харесва си е на съЩите цени.
Засега 4ао от мен .Отиваме навън,а утре с таткото Ще се ка4ваме високо в планината,а Емма Ще остане с моя приятелка испанка-време и е да запо4ва да у4и и испански new

го^re
Ralito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 8:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.Да,аз питах за разпродажбите.И се потих над учебниците.Сега релаксирам.Днес изпратих Илиян за Бг и ми е страшно мъчно Sad Много кофти ден..следващите се очертават същите.
Така като чета,май на всички ще им идват майките на гости Smile

го^re
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 1:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен май ще ми се очертая ходене до Испания Smile на гости на едни приятели!
Наде,дано успееш да изхарчиш някое евро, че това си е психотерапия. Също така се надявам всичко да е наред докато дойде майка ти. много е кофти през тези судените периоди по детските градини, всички са болни, тамън се оправят и пак, ако можеш го спри докато е судено и е болнав период. Майка ти за колко време ще остане? На не разболее и Матео после?! И моя телефон е на 3, с видео връзка.
Алберто днес беше по- добре, малко кашляше и малко сополки имаше, но се радвам, че засега се разминаваме без антибиотик!!
Рали, за колко време Илиян ще е в Бг? Недей така да тъжиш, ще видиш колко бързо ще мине времето и ще сте пак заедно! Пък и не трябва да те разсейва, да учиш!!
целувки

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com