Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=285185

В Шумен мама Коледа празнува, а бебчо лудува!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
miki
Редовен

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Иринка, Викито голяма кака станала бе! И каква е сладурана! Излязла е от бебешкия перид Smile И вие май като нас сте често в Кауфланд, ако ви позная, ще ви се обадя.
За срещата - добра е идеята, ама да я поотложим за по-хубаво време, че наистина, като няма на кого да оставим бебоците, ще се осъществи трудно, а и ще е по-интересно и децата да са с нас. Не знам другите мами на какво мнение са, нека и те да споделят.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Днес ходихме на консултация И Вики е вече 9,600 кг. и 78 см., макар че на 1 год. бебето трябва да утрои размера от раждането, но ние сме финни мадами.Аз извеждам Вики, но много за малко само за 15 мин. до кухнята за храната и това е.Днес ходихме с колата.Взеха ни кръв и от пръста.Вики беше заспала и като я боцнаха орева сестрата набързо, но после й мина.Утре мъжо ще отиде за резултата.Които е на 6 месеца и той има сега кръв и урина.
За срещата като се стопли и аз съм съгласна.Пък нека да се запознаят и децата.Ние много се радваме на деца.Направо подивява в това време вкъщи и оня ден като имахме гости беше във вихъра си.
miki да в седмицата по един път ходиме да пазариме с мъжо и Вики.На нас ни е много близо.От там купувам памперси, пюрета и АМ.Нищо, че сме големи ние пиеме още Фризо 3 и скоро няма да го спирам.Даже днес получих вестника им и сега правя списък какво да купуваме като отидеме.Утре свекито уж ще дойде да я гледа, ама .......
Хайде стига съм писала, че ще ви омръзне от мене.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
мърбълхет
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 7:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Деси и Мая! new Как сте? Колко сте пораснали? Колко нови номерца имате в репертоара? Благодаря за всички поздравления около празниците. И извинявай, че не ти отговарям, ама съм много разсеяна. Embarassed

го^re
kremi7
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SHUMEN

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте и от мен ,ние няма с какво да се похвалим цял ден вкъщи вчера цял ден и главата ме болеше от стоенето вкъщи

го^re
snejanav
Отличник

Местожителство: CHUMEN

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 2:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

колкото повече ставаме мамите във форума,по малко пишем! уж всички си седим мирно и кротко в къщи пък няма никой май! new
Алето спи и аз бързам да драсна някой ред.отговарям на ИРинка и ние дадохме кръв и урина/и мед сестрата каза че до 1 год възраст няма да има имунизации/.това е за сега ние ги направихме изследванията АЛЕКС малко поплака,ама преди нас имаше едно момиченце то беше на 1 год милото що рев изрева съжалих го.явно е много кофти от пръста да ти вземат кръв. Laughing ами по честичко се включвайте де! желая ви много усмивки и много игри на топло .дано се пооправи вече времето

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Тук сме и ние.Сутринта свърших доста домакинска работа, ме свеки дойде в 11 часа и гледа Вики, а ние ходихме а Кауфланд и за кухнята и да пием с мъжо кафе.Дадохме и снимки от рожденния ден на фотото до аптека Марешки.След обяд нали имах гостенка и не можах да ви пиша.На Вики този път хемоглобина и е в нормата-120.Като беше на 6 месеца не беше добре и пихме Малтофер 2 месеца и сега явно се е оправил. Ами ка няма като всеки ден на кухнята има месо и тя си хапва добре. Very Happy Лека вечер от нас!

го^re
мърбълхет
Начинаещ

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 10:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Само така, Иринче. Хапвайте здраво. Very Happy

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хей къде сте засмени мами!Привет от нас!Хайде да Ви почерпя с по едно следобедно new .Детенце си играе, а аз реших да ви попиша и прочета, ама нещо е бедно форумчето.Голям студ е навън и днес.Аз ходих до магазина и за кухнята.Днес Вики спа до 8 часа за първи път.Преди все ставаше в 6,00часа и аз не вярвах, че ще спи до по-късничко.Как са Вашите дечица?Слушан ли Ви или и те като нас издивяват вкъщи? new Лек ден от нас! 070914

го^re
kremi7
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SHUMEN

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз издивявам вкъщи направо ми писна от еднооразието ама кво да се направи трябва да я избуаме тази зима,иначе последно време ми остава доста време беба е спокойна ,то повече с Елина се занимавам

го^re
деси
Начинаещ

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 7:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А бе то май колкото повече си стоиш в къщи на топло пред компа толкова по-малко желание имаш да пишеш.Акълът ти е все навън ,а погледът един такъв блуждаещ се рее в пространството между очите и монитора но се загубва някуде по средата и в крайна сметка до форумчето достига само възклицанието "Хей и аз съм тук!".

го^re
galenceto
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

new Деси, това ми хареса!!!

го^re
dilqna 23
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 11:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами!Как сте днес?Питам защото аз не съм много добре.Нещо се поразболях,като ме пипна една хрема и едни болки гърлото,не ме оставят.Точно сега не трябваше,в края на 8 месец.Притеснявам се за бебето.Смуча Стрепсилс и си пръскам в гърлото с един спрей.Това ми изписа Йорданов.Вчера ходих при него,бебето както обикновено пак се криеше.Иначе всичко е наред.Каза,че бебчето било мъничко.Днес трябва да отида да ми напишат болничен,че от 9 излязох по майчинство.Питах го и за тази епидурална упойка,и той като чу ми вика-''изрично ти забранявам''!''Да не съм чул такова нещо''.А пък аз толкова много се надявах на нея,но той ми каза че толкова много увреждания имало от нея,че да не съжалявам после.Даже ми каза,че ако в последствие на раждането се наложи секцио в последния момент,и ако ме питат дали искам с епидурална или с пълна упойка да искам пълна.Вика,в никакъв случай да не съгласявам на епидурална.Вчера му викам,да не взема да родя скоро.И той ми вика,спокойно имаш още доста да се мъчиш,не му се излиза.Поне се успокоих,че все имам чувството че раждането е на път.Ох,стига съм ви занимавала с моите проблеми,дано не съм ви отегчила.Чао засега и пишете по честичко.Целувки на малките бебоци.

го^re
деси
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dilqna 23 не се притеснявай за настинката само дано не прерастне в нещо по-сериозно.Аз в началото на 8м и дори в средата на 9м бях с гнойна ангина и на антибиотици,но на бебо нищо му нямаше.За всеки случай обаче те съветвам да се обърнеш към личния си,ако вече не си го направила,защото самолечението в това състояние е най опасно.Понякога съвсем невинни на глед лекарства могат да се окажат много опасни за бебчо по време на бременността.А по отношение на епидуралната упойка и аз не съм чувала хубави неща за нея и по-добре не рискувай,а и едно раждане е нещо съвсем естествено и не е чак толкова страшно нещо.Не боли толкова,колкото казват повярвай ми.Е хайде чао за сега,че доста ви отегчих.

P.S.мърбълхет пратих ти,или поне се опитах да ти пратя ЛС,но с моите хакерски способности не съм сигурна дали успях.

го^re
мърбълхет
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Деси, влизам да напиша "И аз съм тук." Very Happy Моята работа върви на издивяване. Не съм излизала с количката от Коледа. Само вися като сопол на терасата и се чудя как да удържам дребния. Много ми е гадно. Вече не ме свърта. Диляначе, освен лекарствата си помагай и с бабешки лекове да ти мине по бързо.

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ехххоооооооо здравейте мами!Как сте в това гадно време.Разбирам, че и Вие като мен издивявате.Добре, че поне излизам за храната от кухнята и до магазина когато мъжо е вкъщи.Днес Вики е станала от 6 часа и не иска да спи.Чак сега заспа и аз седнах да ви пиша и да изпия едно кафенце.
dilqna 23 и аз те съветвам да си родиш нормално и знай, че на всички мами слагат болкоуспокояващи и за разкритие хапчета.Що се отнася до секциото го правят в екстремни случай и не са много навити на него.Макар, че стоях 3 дни в предродилна и ми загубиха и тоновете и вече по обяда се двуумяха към 11 часа за секцио д-р Начев направи всичко възможно да не ме срежат.Гадно е да стоиш в предродилна ама няма как.Споко ще ти обърнат внимание.Аз съм много доволна от родилно, ама от неонатологично и по точно от сестрите-не съм.Ще стискаме палци, че май наближава.
мърбълхет и деси Вие май сте раждали по едно и също време и от родилното ли се познавате?И аз съм приятелка с една мама, която роди преди мен на 04,01 и бебчетата са приятелчета.
Хайде лек ден от нас!

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com