Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=284294

А КАК СЕ РАЗБИРАТ....
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
daniela80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 7:30 pm    Заглавие: А КАК СЕ РАЗБИРАТ.... Отговорете с цитат

СЪПРУГЪТ И БАЩА ВИ?Моите засега са в добри отношения,но мъжо малко се ядосва,защото тати много често се меси със съвети,той е голям педант,забелязва и се дразни от дреболии и като дойде и види нещо и започва да мърмори-защо мъжо не ми бил оправил вратичката на фурната,кога щял да сложи видийка на дръжката и....адски подреден и последователен е,а мъжо малко е разсеян и разхвърлян в действията си.Но и аз съм си виновна-като изникне някакъв проблем звъня на тате за съвет,не че мъжо не се справя сам,но аз да чуя.И съпругът ми страшно ми се ядосва.Опитвам се да не правя така,ама ...тате е много изобрпетателен и пълен с идеи.Как само пиша-ТАТЕ,нищо че съм на 28-м,но нали съм момичето на тате!!! Embarassed

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stefania_K
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 7:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбират се добре,не бих казала,че са много близки,но често си ходим на гости и теми за разговор си намират...златната среда Very Happy

го^re
Jilina
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дори и не се познават. Аз не говоря с баща си от години и мъжо не се е запознал с него даже. Не дойде на сватбата и не е виждал и внучката си.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Имар
Редовен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 8:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моят за съжаление по4ина,но успяха да се опознаят с мъжа ми(тогава още гадже),тъй като,когато татко по4ина бяхме гаджета ве4е година.Знам,4е много го хареса и знам,4е и той беше сигурен,4е ме оставя в добри ръце,защото беше доста старомоден и си ме държеше изкъсо(или поне се опитваше Smile )Но за времето,в което се познаваха се разбираха.
4ак ми стана мъ4но като се сетих за него,минаха ве4е 5 години,откакто го няма.

го^re
natalisim
Пристрастен

Местожителство: Sofia, BG

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

О, баща ми и мъжът ми се чуват по телефона по-често, отколкото аз с двамата. Бисер все ми дава зор да ходим в Ловеч, че да се видели с баща ми, да си пиели ракията и т.н. Слава Богу баща ми много го хареса, а като го знам какъв беше - едва ли не аз нямаше да се омъжа, защото за него всички бяха .......... да не изреждам. Само един пример да ви дам: в училище сядах с едно момче на чин, и той звъни на домашния да ме пита нещо, баща ми вдига, поглежда ми и затваря без да каже нищо. Аз го питам кой е звънял, а той ми отговаря - Някакъв петел те търси! new Та нямаша достоен за мен!

го^re
Златомира Пенчева
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Нова Загора

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 10:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

stefania_K написа:
Разбират се добре,не бих казала,че са много близки,но често си ходим на гости и теми за разговор си намират...златната среда Very Happy

ММММММММММММ да няма начин Мъжо е Стрелец и му се митка, а тати Дева и е кротичък и спокойничък.

го^re
Adamant
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Златомира Пенчева написа:
stefania_K написа:

ММММММММММММ да няма начин Мъжо е Стрелец и му се митка, а тати Дева и е кротичък и спокойничък.

Ами и моя тати е Дева, но да видиш как му се митка.....все едно от казармата излиза.... Very Happy
По темата - разбират се, колкото да не се скарат...."здравей-здрасти" и общи приказки. Не са имали взимане-даване, няма какво да делят, за да се карат де...

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kremi7
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SHUMEN

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 11:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за съжаление моят баща почина когато бях на 15г. така че въобще не се познават със съпруга ми и не мога дададм мнение е виж с майка ми много се обичат

го^re
petq_d
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 11:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъжото и баща ми не се познават - родителите ми са разведени.Баща ми последно го видях преди 12г.От тогава не ме е търсил и не се интересува как съм.Та за това няма начин да се познават,та за някакви отношение да не говорим!!!

го^re
jozi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 8:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мойте се разбират чудесно...даже си говорят
с едни умалителни от рода на "БАТЕ"ахахха
много са ми смешни

го^re
evangeline
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 8:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами, добре се разбират, ама пък на мен не ми изнася, защото аз с баща ми сме в лоши отношения. Като ходим при тях, баща ми само го навива против мен - че съм била с характер, да ми стъпвал на врата отрано, абе глупости от 1001 нощ, ама това е положението. Всъщност, като се върна назад във времето, като заведох Калин за първи път в нас, баща ми вдигнал преди това луд скандал на мама - къв е тоя, за какво ще идва и т.н. глупости, все едно живеем в средните векове. А сега само си пият ракията заедно и забелязвам наистина (не мисля, че си въобразявам), че след посещенията ни у нас, мъжо се държи по-лошо с мен. Но съм взела решение - да си ходим възможно по-рядко, та да си нямам семейни проблеми кслед това заради баща ми.
Извинете, че се отплеснах, ама имах нужда да споделя.

го^re
SLANCE
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 9:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

разбираха се перфектно , докато баща ми беше жив , винаги са ни помагали и са го подкрепяли , мъжо много го уважаваше
баща ми беше благ и кротък човек
за разлика от баща му
моят се отнася с уважение и обич към мъжо а собственият му баща с пренебрежение и подигравка

го^re
katia_dim
Редовен

Местожителство: Asenovgrad

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 9:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

чудесно се разбират, мъжа ми само чака да дойдат на гости с майка ми и слага ракията и салатата...

го^re
Elisha
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 9:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Слава Богу се разбират много добре. Аз от малка съм си глезаната на тати и му беше малко трудничко да свикне, че съм вече омъжена жена, но постепенно се нагласиха нещата. И въпреки че съм голяма, още обичам да си се гушкам при тати, а мъжът ми няма нищо против, че от време на време искам съвети от него.

го^re
baby_born
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 10:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

В началото докато се опознаят малко се заяждаха на някои теми.Сега вече им мина и на двамата.То ревност ли беше,какво ли?
Сега са първи приятели,пък и се виждат основно по празниците...

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com