Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=284086

Диетата на Пиер Дюкан
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Диети
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
elid
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Разлог

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичета.
Аз трици още не мога да си намеря, но вече се снабдих с книгата на Дюкан. Поръчах я по интернет и днес дойде. После почвам да я чета.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
harmonia
Начинаещ

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Звездица с какво ми препоръчваш да си овлажнявам кожата? new

го^re
rosidi4
Начинаещ

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря момичета за отговорите! Ще се порбвам с третата фаза, може би не така стриктно в началото. И мен това за токсините при рязко отслабване ме притеснява. Мислех да изчакам да спра да кърмя, ама съм +20 кила и не мога да се понасям просто вече. Crying or Very sad
Ще си сложа и линийка за допълнителна мотивация. Разчитам на подкрепа!!! Smile успех на всички

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 3:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rosidi4, въоръжи се с търпение, мила. Знам какво ти е,защото аз като родих бях много по-слаба и качин по време на кърменето, а и от недоспиване.

Мацки, на мен днес ми е 4 ден в смесения. Карам и утре и минавам на 5 дни протеини. Нали така се редуват. Не съм обезкуражила, въпреки, че откакто ям зеленчуци не съм свалила 1 кило. Тези 4, които свалих за 6 дни ударен режим, си стоя на тях. Но аз живея с мисълта, че това ще продължавам месеци наред и за това не ми тежи.

Исках да питам Звездица, която е виждала резултатите... Имам чувството, че ми се топи целулита по краката и по кръста. На килограми съм същата, но от два дни наблюдавам нещо такова. Една пола вече ми се върти като на точилка.

го^re
harmonia
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 4:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nifada аз за това ти написах какво пише в книгата там пише, че и през този период се слабее, но краиния резултат го виждаме като минем на чисти белтъци и се вижда смъкнатото

Редуването е 5/ 5 правилно от утре трябва да си на чисти белтъци

Аз въпреки, че съм все още на ударния режим при мен ефекта с целулите беше видим още на втория ден и наистина кожата направо се изглажда, много е хубаво

Момичета колко време да спазвам ударния режим сега ми е 7-ми ден и с какво да си хидратирам кожата?

Какви зеленчуци вкарахте във втората фаза?

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен 7 дни е най-добре. Нали след 7-мия не се сваля вече...
Аз имам книгата и знам, че не се сваля, за това съм спокойнаSmile Днес ми е 4 ден, ще изкарам и утре, и после сменям. Да станат 5/5

го^re
Звездица
Начинаещ

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От 5 до 7 дни е най-добре да е ударния период.
Нифада, добре е и да си измериш обиколките. Дори и да не сваляш килограми мерките спадата и е много мотивиращо. А и ще може да ги сравняваш.
Хармония, нещо не съм много спец по козметиката. Аз съм си взела един крем на Орифлейм, по-скоро ми го подариха и го ползвам. Просто вземаш овлажняващ крем и се мажеш. Ако си ползвала досега може да си го запазиш, ако не се допитай до някоя приятелка или някой от тук да ти отговори.
Целулита наистина намалява с режима, което си е супер. Може би му помага и количеството вода, нали знаете ,че е хубаво да пиете повечко. Дюкан препоръчва минимум литър и половина на ден, но мисля ,че оптималният вариант е 2.5 - 3 литра.

го^re
harmonia
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами може би още от утре съм на смесен режим Smile))

Ще си взема крем да се мажа по два пъти дневно, за да не ми се напука кожата повече Surprised

Аз за водата проблеми намам направо съм си жаба 2.5 литра ги приемам всеки ден Wink

Аз трябва да се премеря и да вида килата дали мърдат Embarassed , че още не съм се мерила Confused ще взема и метърчето защото както Звездица казва е най-добрия показател Very Happy

го^re
harmonia
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 9:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Момичете, new

от днес и аз съм на смесения режим new (или според мен период на задържане), подготвила съм си и зеленчуци, въпреки, че в този сезон няма кой знае какво изобилие new , но нищо каквото има все пак

Защо според Вас не се разрешава да се ядът моркови на всяко хранене?

Да ви се похваля и аз си имам вече овесени трици и от вчера закусвам кисело мляко с овесени или пшеничени трици new , много е вкусно само ме притеснява това, че не знам как точно влияят на организма и да не се получи така, че заради обилната ми закуска (кофичка кисело мляко 0.1% масленост и 1 чаена лъжичка трици) да се блокира свалянето на килограмите 070914 Има ли такава опастност според вас или опасенията ми са глупави

Успех в свалянето на всички new new 070914 new

го^re
harmonia
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 9:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

това е само за проба Smile

го^re
harmonia
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 10:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам най специално да благодаря на krasunkaa за многото рецепти които ни е предоставила, вчера ги видях и почти всички много ми харесват, дори мисля тези дни да си поприготвя от тях

Благодаря new 070914 new 070914 new 070914

го^re
Имар
Редовен

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 1:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен,аз също имам книгата и трябваше да запо4на диетата,но забременях и сега я 4ета и се 4удя дали мога да спазвам диетата и докато съм бременна,мисля като отида на консултация да питам докторката,но ми се щеше да 4уя и вашето мнение.

го^re
harmonia
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Имар,

не съм била бременна и наистина не мога да ти дам правилен отговор, но според мен жената в този етап трябва да поема повечко въглехидрати, а те се отричат от режима, а и по-добре лекичко да се ограничаваш в количествата храна които приемаш, но не и да се подлагаш на строга диета. Все пак най-важното е ти и бебечето ти да сте добре.

Пожелавам лека бременност и здравословно лишение от големите дози

го^re
rosidi4
Начинаещ

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравете момичета! Определено не очаквах първите дни да ми е толкова трудно. А съм правила и преди диети. Сега дали от честото ставане нощем или пък от кърменето много често огладнявам. Даже си прегреших малко вчера, без да се усетя изядох салатата си с олио и филийките бяха три , а не две Embarassed Продължаваме напред обаче Smile
Успех на всички!!!

го^re
Звездица
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 11:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хармония, овесените трици са позволени 3 супени лъжици на ден.
Морковите съдържат много въглехидрати, затова се препоръчват ограничено количество.
Могат всякакви зеленчуци без катофи и бобови. Дано не изпускам някой.
Колкото до рецептите ... те бяха повода за регистрирането ми в този форум. Просто ги копираха от другаде, където сме ги писали и сме положили доста труд върху тях и дойдохме тук да изразим възмущението си Smile

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Диети Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Следваща
Страница 10 от 11

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com