Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=283427&sid=e4a94f5560b7f3bb03aa5e2f01e3fc5a

СЕПТЕМВРИйска '07 бубка сладка, първа Коледа очаква! 3
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
daniela80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 10:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тони,дано днес Анджи вече е по-спокойна.И Ния беше нещо неспокойна,5-6 пъти се буди и сега спинка.Днес и направих първите куйручета,по-късно ще ви ги покажа.Искам да попитам мамите,които дават зел.пюре-с кое пюренце започнахте?Ние ще започваме захранване,ама не зная какво пюре да взема-моркови ли,нещо друго ли?Споделете вашия опит!Лек ден на всички и весели бебоци!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

daniela80 написа:
Тони,дано днес Анджи вече е по-спокойна.И Ния беше нещо неспокойна,5-6 пъти се буди и сега спинка.Днес и направих първите куйручета,по-късно ще ви ги покажа.Искам да попитам мамите,които дават зел.пюре-с кое пюренце започнахте?Ние ще започваме захранване,ама не зная какво пюре да взема-моркови ли,нещо друго ли?Споделете вашия опит!Лек ден на всички и весели бебоци!

Дано, и аз се надявам мерих и темп и стигна до 37,6 и изплю термометъра и заспа, неможа да се измери напълно. И на мен ми е интересно това за пюретата , защото педи каза да я захраним вече, ама на мен ми каза с плодово, аз ще изчакам и петък,защото ще ходим при др ни педиатърка, защото на тази, която е задължителна не и вярвам нещо, караше ме да захранвам малката на 1 месец и щях да я бия, изрично и казах че по-късно искам да я захраня и сок да и давам ама то проклетооо, та затова се принудих и на часно да ходя new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
иветоо
Сериозен

Местожителство: Elin Pelin

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ПО ДОБРЕ ПОЧНЕТЕ С ПЛОДОВО А ПОСЛЕ С ЗЕЛЕНЧУКОВО ЗА ДА МОЖЕ ДА СВИКНЕ.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
angel4eto_7
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 11:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

daniela80 аз захраних с картофи и морков смесено но аз си го приготвям по заръка на педито.Каза отначало да му го правя отначало по редичко и с да му го сгъстявам с течение на времето и после да минавам на копешките,ама аз продължавам да си му давам домашно направени.
Тони Анджи да се оправя бързо

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
иветоо
Сериозен

Местожителство: Elin Pelin

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ANGEL4ETO КАЖИ НИ КАК ПРАВИШ ПюРЕТО. ПУСНАХ НОВА ТЕМА.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

angel4eto_7 написа:
daniela80 аз захраних с картофи и морков смесено но аз си го приготвям по заръка на педито.Каза отначало да му го правя отначало по редичко и с да му го сгъстявам с течение на времето и после да минавам на копешките,ама аз продължавам да си му давам домашно направени.
Тони Анджи да се оправя бързо

И аз съм за домашните пюренца, защото мн ми е мерак да и ги правя Smile Само една корекциика, малката е Анжи new 070914 , дано да се оправя бързо!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
iveto*

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 11:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

на нас педито ни каза като за начало да и намачкам сварен картоф,с мъничко масло и да го разредя с АМ.Аз обаче още не съм и давала.До момента сме пробвали само сокчета от прясно изцеден морков или ябълка, но Ева не ги харесва

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Страница 16 от 16

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com