Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=278611&

Курс по танци

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 9:05 pm    Заглавие: Курс по танци Отговорете с цитат

Обожавам да танцувам, но все по-рядко ми се случва, на клуб не помня от кога не съм ходила, а вкъщи някакси не става.
Преди време изнасилих мъжа ми да отидем да проверим един курс по латино танци, който се провеждаше в училището до нас. Ама мъжът ми е такава тежка гемия, че отидохме един път да видим какво става ( бяхме с Гергана) и до там беше.
И сега много ми се ходи на някакъв такъв курс, където всякакви хора, не стройни и професионални, си танцуват за кеф.
Някоя от вас посещава ли такова място?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ianitza
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 9:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямам си идея къде има такива танци, но страшно много искам да се запиша на ориенталски танци.
Ако някой знае пък за такива къде има и колко струва на час нека пише.
Снежи, ако те интересува има приятелка, която посещава школата на този дето беше жури при Слави(няма да му пиша името, че сигурно ще го сбъркам, този гръка) и може да я питам за разни работи.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
silzdrav
Фен на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 9:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз преди изявих желание, но не стана.Хубаво е да си намериш мъж, иначе с момиче ще танцуваш. Много са дефицитни мъжете

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

О, аз запиша ли се, моят ще тръгне веднага от зор да не ме остави да танцувам с друг мъж.
Преди време ходех на курс по латино танци, но там си танцувахме всяка за себе си и учехме стъпки само. Само че ми беше много далече, по цял час пътувах на отиване и още толкова на връщане...

Яни, онзи се казва Бамбусили Памбус , или нещо подобно. Но при него ходт само много добри. Аз искам така първоначално, ако напредна може и там да отида.

го^re
belladonna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 9:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Казва се Памбос. Школата му се намира на площад “Гарибалди”, до KFC, в сградата на КТ “Подкрепа”. Не се притеснявайте, че при него ходят само добри, това не е така – има групи и за начинаещи, които почват от първите стъпки. Отначало се учат само стъпки, всеки си танцува самостоятелно, и чак след около месец почват танците по двойки.
Напишете в Гугъл “Памбос” и ще ви излезе сайтът на школата. Като го поразгледате, ще се ориентирате за много неща.

го^re
Ianitza
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nifada написа:
О, аз запиша ли се, моят ще тръгне веднага от зор да не ме остави да танцувам с друг мъж.
Преди време ходех на курс по латино танци, но там си танцувахме всяка за себе си и учехме стъпки само. Само че ми беше много далече, по цял час пътувах на отиване и още толкова на връщане...

Яни, онзи се казва Бамбусили Памбус , или нещо подобно. Но при него ходт само много добри. Аз искам така първоначално, ако напредна може и там да отида.

Снежи, не ходят само добри. Има си няколко групи като първата, в която попадаш е за начинаещи, учат се основните стъпки, когато станеш добър в тази група минаваш в следващата.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще го проверя, но ми е далече пл. Гарибалди. Май трябва да си пусна търсачка с името на кварталаSmile

го^re
Vvqra
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди време ходих на салса няколко пъти със една приятелка. Бяхме голяма група от хора, които танцувахме, за удоволствие и отмора. За съжаление нямам никакви кординати, знам само че танците се провеждаха във стадион "Васил Левски". Съжалявам, че не мога да помогна повече Sad .

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com