Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=276663

Декември-месец за купони,Коледа посрещат НОЕМВРИйските'06 бо
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
eyoree
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 8:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, страхотна година на всички!!! Пожелавам на всички мами плануващи втората си рожба реализация до края на годината!

Най-напред да благодаря на
мама Ива за подаръчето, което беше като поличба. Отварям аз подаръка на Влади и гледам самолетче. В този момент звъни телефона и познайте кой-мама Мими, която ме пита мога ли да отида на летището да чакам едно самолетче. Направо се шашнах и за ммиг не знаех какво става. Embarassed Rolling Eyes Laughing а пък с тоз самолет кави бяха емоции....някой друг път ще разказвам. Тук е момента да благодаря на мама Мими, която направи новата ни година наистина много интересна. От дете не съм тръпнала в очакване за подарък, както тези няколко дни покрай емоциите с този самолет. И ще си позволя без знанието на мама Мими да покажа малко снимки на Никол, за да могат и другите мами да й се порадват както ние с Венци и Влади. Ето я й нея, нашата малка чуждестранна фея:

Мамо Гери, страхотна публикация си написала за списание "Мама", гояма си била поетеса, а само се спотайваш тук.Много ви се израдвахме с Владко.

А ето малко за нашите празници. Беше страхотно и много магично всичко около нас, но честно макар да не ви познавам някак си ми липсвахте на празниците. Получихме много подаръци, сурвакахме заедно с Влади ( за негово сефте) и се предстваихме мисля блестящо. Но, какво ви разкавам , нека по добре да ви покажа...

Малко Сурвакарче
Посрещане на новата 2008 година
Коледа2007

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
MariaManeva
Пристрастен

Местожителство: Chicago

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 5:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,мамички!

Честита Нова 2008-ма година! Дано на всички донесе много здраве, послушни свекърви и ни увеличи с по още един малък човек (на Ники и се падна братче от баницата)
Все така да сме си заедно и другата година да се запознаем лично!
На мен ми се падна късмета от баницата, а на тати работата!

Мамо Гери, картичката е много сладка! Благодарим за пожеланията!
Все така не виждам къде трябва да гласувам за теб. Отваря ми страница на английски, където никъде не виждам нищо за конкурс. Опитах да се регистрирам, но пак не ми отвори пустата страница!
Честито ви първо зъбче! new
А къде мама Ели ти е видяла коремчето new Нещо не виждам аз!
А публикацията в списание "Мама " аз как мога да го прочета! Дайте идея! В кой брой е?

Мамо Анни, скорошно оздравяване и тази година да не чуваме вече за сополи!

Много се изкефих като видях, че и софийските мами са си направили събиране! Искам и аааааааааз!
Опаааа, сега прочетох че пак ще си имаме изненада! Урааааааааааа
Нямам търпение вече!Мамо Ели, страхотна си!
Наистина големи преживелици покрай нашия подарък. Беше от сърце, дано ви е харесал!
Мами, на снимката, която мама Ели е качила Ники е с блузката, която тя ни подари! Страхотно и стои!
И слайда е много як! Кажи как си го направила, моляяяя!
Бе, всички снимки са супер! Да го нацелуваш малкия сурвакар!

Мамо Ани, картичката е много яка! И пожеланието ти е много истинско! От твоите уста в Божи уши!

Честито кътно зъбче на Мишето! Мамо Иве, най-после успях да изгледам песента, с коят сте се представили на Евробгвизия. И двамата с тати я оценихме с 6-ца! Аз не си падам по този стил музика, но нали ти си ритма на песента, се изкефих максимално!

Мамо Дима, страхотно пожелание! Благодарим от сърце!

http://www.dailymotion.com/NicoleDamyanova/video/x3wjqx_movie-nicole_family- И на края да ви се изфукам с филмчето, което творих почти две седмици. Изнервих всички в къщи, но си засужаваше!

го^re
val02
Отличник

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 9:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА ! НЕКА БЪДЕ МИРНА И ИЗПЪЛНЕНА С ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ !

Мамо Миме поздравления за това ,което си сътворила - СУПЕР Е ! А и музиката на Ения направо ме довърши ( нали ми е любимка )Гледахме го заедно с Поли - беше притаила дъх , а където Никито маха за здравей и Поли и махаше и взе да и говори нещо. Very Happy Very Happy Very Happy Най-много ми хареса , където заспива на паяка милата , явно много е припкала.Още веднъж поздравления мамо Миме.

го^re
eyoree
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 12:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами, много се радвам че отново се връщате на линия.
Аз първо да се оплача колко разочарована останах от "Български Пощи". Вчера мни върнаха и пратките за мама Валя и мама Мими, ака че аз тепърва утре ще пращам всичко наново. Жалко,ч е не можахте да им сепорадвате навреме, но пък така ще е по-добре. Всички деца са получили много пдаръци по празниците, така че няма да е зле да получат нещо ей така повреме на нищото, защото този месец няма празници за нашите дечица.

Мамо Мими, страхотна си и подаръка е страхотен.Вече съхне на простора и веднага щом го облека на Влади ще го снимам.

На снимките от Коледното прати не се вижда много коремчето на мама Гери, но аз г овидях и много му се зардавах. Чак и завидях благородно.
По този повод да ви споделя мъката си - започнах едно лечение сега, защото след посалените ми изследвания се оказа, че имамалка вероятност да не мога пак да забременя Crying or Very sad но все пак ми изписаха ееидн куп букклуци за пиене , направиха ми специален режим и ме посъветваха да се паза все пак до май месец , за да лечението д аима ефект, и тогава да се постараем малко повече за да има резултат. А така искам сестричка за Влади!!!

го^re
Misi
Отличник

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!! През новата 2008 ВИ пожелавам 12 месеца здраве, 53 седмици късмет, 365 дни щастие, 8760 часа успех, 525600 минути любов, 31536000 секунди приятни изживявания!!!

го^re
genova
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mамо Мими,Поздравления за страхотното филмче,а и отделно изгледах и всички клипчета на Никито и останах очарована и развълнувана много.Браво на теб,мила.Как ти е дошло на ума такова нещо аз за пръв път виждам,че и филмчета могат да се правят,ей сега се залавям и аз за работа,а я кажи музиката как си я качваш и избираш?.Абе,номинирам те за майка-гений.

го^re
genova
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 7:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ехоо,къде изчезнахте тази година всичките?Какво правите в тези снегове и поледици?Как са дечицата?Правят ли белички?
Водих Хриско на консултация и му биха ваксинка против паралич.Държа се много мъжки.При вас как премина?Болничките оздравяха ли?Нас докторката ни кара да отучваме Хриско от биберончето,че ще видим как ще стане номера?Давайте идеики.Той сега го цоцка като заспива и по някога през деня като се кисне много,като му я дадем и се успокоява и си се радва и играе после.Още да ви питам-давате ли сокчета купешки на дечицата ви?И по колко грама?Хриско вода не иска да пие въобще само сокче.Иначе е добре и сега е толкова сладък-разбира вече какво му се говори и изпълнява различни "команди".Покажи това....дай колата...покажи ми това...и др.
Чао за сега от нас.Дано се включите вече всички, Razz че ми е много тъпо като вляза да прочета какво прави някое Ноемврийче и няма писано Crying or Very sad

го^re
ivahilator
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ех и аз най-накрая да се докопам до компютъра. Да знаете нямам много време вече покрай Мишето - навсякъде пипа, бърка и лапа и трябва да я следя непрестанно Smile нестига това, ами ако реша за миг да седна на компа започва да се гушва в мен и ако не я гушна - реве та се пушек дига. До тоалетна не може чавек да отиде ...
Стига съм ви се оплаквала, я какви хубави стихотворения сте написали за новата година и коледа. Като ги прочетох, останах приятно очарована какви поетеси си имаме.
Мамо Гери Честито ви зъбче! Аз успях още тогава да гласувам за теб - станах номер 26. На другия ден пак се опитах (нали беше писала че може по-няколко пъти), но не стана. Може би от друг компютър ще мога (явно помни IP-то на компа). Какво стана с резултатите. А къде може да се прочете статията ти в списание Моето бебе - има ли я някъде в интернет. Аз понеже не го купувам та затова питам.

Мамо Ели радвам се че подаръка ми е бил поличба. Хареса ли го Влади. Ми нали пилот ще става ... доколкото си спомням. Да вземе да стане един ръководител на полетите - поне ще взима страхотна заплата. А за мъжа ти - и моя мъж каза че страшно му е допаднал мъжа ти. Естествено че пак ще се видим. Само да се затопли, че с тия снегове количка не може да мръдне. Да живеят шейните!!!

Като казах шейни и се присетих че за новата година стъкмих една анимирана картичка с Мишето на шейната която баба й и дядо й подариха за празниците. Страшно й харесва да я возя. Да не повярваш как кротко си седи в нея. Друг път ще кача клипче от една разходка и снимки. Ето ви линк към файлчето . Само трябва да натиснете Run. ТУК. http://ivahilator.data.bg/Ivahilator%20Daughter/exe/Happy%20New%202008%20Year.exe

Мамо Мими страхотно клипче си сътворила. Нямам деми! Един ден Ники като го види и ще изпадне във възторг (е когато стане по-голяма де).

Ох мами Мишето се събуди и прекъсвам. Вечерта ако остане време ще си допиша и ще кача снимки

Последната промяна е направена от ivahilator на Пет Яну 11, 2008 9:31 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
eyoree
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мами набързо да споделя и с вас радостта си...утре най-накаря ще ни предадат апартамента и ключовете и дай боже след няколко месец ада се нанесем.

го^re
goris
Редовен

Местожителство: София - Дианабад

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 12:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мамо Ели, браво! Страхотна новина! Пожелавам ви много мераклийско и прекрасно нареждане на апартамента!
Между другото, ви гледах и в "Горчиво". Мнооого ми харесахте. Very Happy

го^re
MariaManeva
Пристрастен

Местожителство: Chicago

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 7:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, мамички!
Мислех, че съм пропуснала много, но явно не само аз не намирам време за форумчето. Тати ни е в къщи от Коледа и си обръщаме внимание. Освен това на Ники и излизат три зъба на веднъж и много фасони придава.
Много се зарадвах, че ви е впечатлило филмчето на Ники, защото доста време ми отне.
Мамо Ели, пожелавам ти от все сърце всичко да е наред и първа да ни се похвалиш, че ще имате момиченце!
Радвам се, че ви се е харесал нашия подарък и чакам снимки с него. Той трябва да ви е малко големичък, защото го избирахме за пролетта.
Честито за апартамента! Страхотна новина!!! В кой квартал е? Пиши повече!
Пиши ми пак от коя дата е било предаването в Горчиво и някой ако си го е смъкнал от някъде да каже, че и аз искам да го гледам!!

Мамо Вале, мило ми стана като си представих Поли как се радва на Никито. Ех, как ми се иска да се срещна с всички вас...

Мамо Светле, благодаря за готиното новогодишно пожалание! Да ти се връща!

Мамо Ани, благодаря за номинацията! new Музиката трябва да си я смъкнеш от интернет, а си я избираш според вкуса. По приляга бавна музика (това е моето мнение), но ти сигурно вече си се ориентирала как става хавата. Аз си смъкнах музиката от www.zamunda.net, но може би има и в други сайтове. Ако имаш още въпроси- пиши и после чакаме и твоето филмче!
Ние биберона го махнахме като беше запушен носа на Ники. Реших и го скрих. Мрънка доста време- сигурно около седмица (особено когато я приспивах), но не трябва да се отказваш. Решаваш и го хвърляш. Сега ми се е случвало от някоя кутия да изпадне биба, но Ники е забравила за какво служи и не започва да я цока. При нас, обаче, се промъква друг кофти навик. Май ще си смучем пръста. Дано не и хареса. Няколко пъти я виждам да го прави, но за кратко. Не реагирам, за да не и стане интересно.
На Ники сокчетата и ги разреждам с вода- колкото сок- толкова вода, но и давам детски (купешки), но мисля, че и от нашите сокчета да му даваш вече няма да има проблем, щом вече стомачетата им са готови за нашата храна не би трябвало да ги затрудни сока. Пробвай и ако няма кофти реакция, значи можеш да даваш.
И Никито вече изпълнява елементарни команди, а понякога ме гледа умно и уж тръгва да донесе нещо и се разсейва и забравя. Обича да ни храни. Доста се забавлява с това.
Научила се е да казва "Хай". Не съм я учила, аз само на български и говоря, но в магазините понеже много се смее на хората и те като я поздравяват го е научила. Казва го много сладко. Иначе сме още на мама, тата, баба и понякога деде. Когато и предлагам храна я питам дали има "мням-мням" и тя отговаря "ня-ня" и отива до столчето за хранене и вдига крак да я кача, а ако я питам иска ли да къпем патенцата направо се заичва към банята.
Вдига крак след крак като я събувам, но нещо взехме да се излагаме с гърнето. Май и харесва да си ака в гащите. По едно време беше почнала да ме води даже до гърнето и почти винаги имахме попадение, но сега не мога да се похваля. И с храненето сме зле. Само банани плющи и нещо като царевични пръчици. Почти всичко ми отказва, а така добре ми се хранеше new

Мамо Иве, няколко пъти опитах, но не ми се отваря файлчето. Дали само при мен е пак проблема new

Мамо Гери, как си? Как е бебо? В кой месец е вече?

го^re
goris
Редовен

Местожителство: София - Дианабад

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет! Very Happy
Ние сме добре - Софи спи и тати ми освободи за малко компютъра.
Мамо Иве, ако са минали 24 часа от предишното гласуване, позволява да гласуваш отново. Ако не са минали, не може.
Мамо Миме, добре сме. Сега сме в 6-и месец.
За храненето и гърнето - не се притеснявай, това е моментно. Важното е ти да си упорита с гърнето, а с храненето - предлагай, но не насилвай. И на Софи й омръзва често да седи на столчето и започва да се изправя и дори вдига крак да слиза - тогава й предлагам още веднъж и ако ми бутне ръката, не я насилвам повече. Нормално е и децата като нас да имат периоди за храненето - и за количество, и за тип храна.
На София също любимата й дума е "ам-ам" или "мам-мам", също отива до столчето, или пък до мен /ако ме види, че идвам с храната Very Happy /. И тя си вдига крачетата като ги събуваме. Ама сложим ли я да легне - ела да видиш рев.
Мама Ели и Венци ги имаше май в четвъртък в "Горчиво", ама не знам откъде може да се изтегли. Нека тя да си признае. Wink
Мамо Миме, а вие няма ли да си идвате?

Приятен ден! Very Happy

го^re
dima 1980
Начинаещ

Местожителство: добрич

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 9:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет и от нас с Криси.При нас всичко е на ред,да чукна на дърво не сме се разболявали Exclamation Учим се на гърне,вече като му кажа пиш или ака и си взема гърнето.В началото имаше повече на вън,отколкото вътре Embarassed Laughing Ще се научим.Стана няколко дена,спането ни пак е отвратително,на половин- един час и се събуждаме със рев,направо незная какво да правя Question Сънува нещо ли,зъбите ли,които ни мъчат от 4 месеца и още не са избили...незная.Излизаме по обяд докато е по-топличко на вън,голяма радост е.Стяга му се душичката,горкия вече вкъщи.И аз гледах мама Ели на горчиво,не направих връзка,докато не прочетох тука за участието им.Лек и спокоен ден на всички.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com