Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=274984

Как се справяте с дългото чакане?!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Галя Гицова
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 15, 2007 5:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Седем съвета как да се предпазим от безплодие
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=3689

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dimitrova.d
Сериозен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 9:16 am    Заглавие: Момичета, не се отчайвайте! Отговорете с цитат

Момичета, току що се регистрирах в този форум.Искам да ви кажа,че се интересувам все още от тази тема.Да - все още!През 2000г. започнаха моите мъки - в подробности не искам да се впускам.Сега съм горда мама на 4-годишен син и през ноември пак ще стана мама, вероятно пак на юнак!Не се отчайвайте, а думи от сорта "не го мисли и ще стане" не ги слушайте.Как да не мислиш за нещо, което толкова силно желаеш?!Стискам палци на всички! Само за информация ще споделя, че тази радост дължа на д-р Методи Генов от 1-ва АГ Св. София!БЛАГОДАРЯ!!! Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe

Местожителство: gr.VARNA

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2007 12:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние чакахме 7 месеца.И аз се бях отчаяла.Но стана точно когато най малко очаквах.

го^re
Lilito
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 7:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаше едион период, в който бях превъртяла да искам бебе... аз исках, то не ставаше...след това с толкова много работа се затрупах на работа, че нямах време да мисля за бебето и то взе, че стана... Просто търпение ....

го^re
ваня
Фен на Mamaibebe

Местожителство: VARNA

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 6:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

МНОГО ЗАВИСИ ОТ ПСИХИКАТА НА ЧОВЕК КАТО МИСЛИШ ПОСТОЯННО
КАТО ФИКСИДЕЯ ТО НЕ СТАВА ПОНЕ АЗ БЯХ ТАКА ЦЯЛА ГОДИНА ПРЕДИ ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ С ДЪЩЕРЯМИ ВСЕ НИЩО НЕ СТАВАШЕ И МИ ПИСНА СПРЯХ ДА СИ ГО СЛАГАМ ЗА ЦЕЛ НОМЕР ЕДНО ДАЖЕ И НЕ МИСЛЕХ ЗА ТОВА И ПОЗНАЙ СЪВСЕМ КРАТКО ВРЕМЕ МИНА СЕ НЕ МИНА И БЯХ БРЕМЕННА

го^re
ewka
Редовен

Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 7:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хубаво е да си направиш изследванията по-рано,защото това че поне една година трябва да мине са глупост.аз така чаках около година,отидох на лекар,а се оказа че проблема си ми е бил много от преди тази година,така че и по-рано да бях отишла пак щеше да се знае и без да чакам,ама хе на.И така след изследванията и решението как да се лекувам минаха 2 месеца и вече бях бременна,така че се замислих,че чакането е могло да бъде само 2 месеца,а не година и 2 месеца.така че прави изследвания,а пък ако се окаже че нищо няма или е нещо леко,това много помага на психиката,за да се отпуснеш.....дори да е нещо сериозно,поне човек знае какво е и как да се справи,така че въвъ всички случаи известното е по-добре от неизвестното.УСПЕХ!

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com