Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=271809

В Шумен мама Коледа празнува, а бебчо лудува!
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Сря Дек 26, 2007 9:11 pm    Заглавие: В Шумен мама Коледа празнува, а бебчо лудува! Отговорете с цитат

Добър вечер и от мен и хайде заповядайте на новата тема!НИе малко сме болни-настинка.Имаме сополки, но днес я водих при д-р Стойкова и пак съм много доволна.Изписа ни два вида капки, едно мазило и едни хомеопатични хапчета.Каза, че е от зъбите.Два са наболи отдолу и скоро ще изникнат. Very Happy Дилянка видях те в сайта на Моето бебе и аз.Утре май ще излезе списанието и ще гласувам за теб.Вики сега спи, а аз изпращам тати на работа-нощна смяна за първи път и малко ми е кофти, че ще съм сама и с болна бебка.Лека нощ от нас и приятни сънища.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mariya_bratoeva
Сериозен

Местожителство: Shumen

МнениеПуснато на: Чет Дек 27, 2007 9:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравеите и от нас отново
След дългото гости отново сме си в къщи
ЧЕСТИТО АЗРА МНОГО ДА ТЕ СЛУШКА И МНООООООГО ДА ТЕ РАДВА new
Дилянка ще гласувам за теб бъди сигурна и сега като изляза до магазина веднага ще си взема новия брой
Мами сега ще ви чета докато си пия кафето

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mariya_bratoeva
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Дек 27, 2007 9:15 am    Заглавие: Re: В Шумен мама Коледа празнува, а бебчо лудува! Отговорете с цитат

irina78 написа:
Добър вечер и от мен и хайде заповядайте на новата тема!НИе малко сме болни-настинка.Имаме сополки, но днес я водих при д-р Стойкова и пак съм много доволна.Изписа ни два вида капки, едно мазило и едни хомеопатични хапчета.Каза, че е от зъбите.Два са наболи отдолу и скоро ще изникнат. Very Happy Дилянка видях те в сайта на Моето бебе и аз.Утре май ще излезе списанието и ще гласувам за теб.Вики сега спи, а аз изпращам тати на работа-нощна смяна за първи път и малко ми е кофти, че ще съм сама и с болна бебка.Лека нощ от нас и приятни сънища.

Като тази жена друга непознавам - много е всеотдайна и нямам думи

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Дек 27, 2007 9:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ехо къде сте всички?Хайде черпя Ви по едно new .Викито new , а аз ще й сготвя едно пюренце и нещо за нас за довечера.ТАзи нощ спа по спокйно, но много трудно й слагам капките.
Забравих да приветствам новата бъдеща мама Марта new -Добре дошла при нас.Желая ти леко раждане и да се похвалиш като се излюпи малкото Козироче.Да знаеш, че са големи дяволчета. new За педитата бяхме си писали в миналите теми-виж там.Аз съм при д-р Русанка Петкова.В началото бях много доволна, но като вдигна миналия месец Вики температура се наложи да ходя на частно при д-р Стойкова и вече май там ще ходя.Всички педита май са отбий номер.На това ми мирише и всички лекари са гладни за пари.Така е ако щете ми вярвайте.Хайде чао че много се разписах. 070914

го^re
мърбълхет
Начинаещ

МнениеПуснато на: Чет Дек 27, 2007 3:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Новата тема да е пълна само с хубави работи. И нови бебета. 070914

го^re
galenceto
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Дек 27, 2007 3:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами, лекичко да се вмъкна в дискусията за педиатрите. Къде се намира тази д-р Стойкова, за да се ориентирам от раничко и аз Smile

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Дек 27, 2007 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

galenceto тя е шеф на Неонатологично отделение т.е на бебетата на 3 етаж.Като родиш ще се запознаеш с нея.Аз ходя на частно при нея и съм много доволна.Тя извади миналата година Вики от калта както се казва.Държа я 7 дни в интензивен сектор.Аз й бях малко сърдита че толкова време я държа, но я оправи жената и жълтеницата и инфекцията от мама.Тя не работи с Здравна каса.Днес Викито е по-добре и всеки ден и се обаждам и тя ми дава съвети.Дано съм ти била полезна.

го^re
dilqna 23
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Дек 27, 2007 11:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Как сте мамчета тази вечер?Иринка,Вики също я има в списание Моето бебе,днес си го купих.Голяма сладурана е,в този кош за пране.Само как я познах,докато видях снимката и викам това е нашето момиче.Аз да ви се оплача,днес много ме боли стомаха,сега особено едвам стоя.Ниско долу усещам нещо като мускулни болки без да спират.Утре ще взема да се обадя на Йорданов.Може да е от пренатоварване,като сме излезли с една приятелка на обяд,чак в 18.30 се прибрах.Така се изморих.Вече няма да правя така,че да не си навлика някоя беля.И толкова много ми тежи вече,чувствам се като пингвин.Хайде чао,аз да отивам да си полегна.Лека нощ.

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 7:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро майчета и бебчета!Хайде черпя ви по едно new.Сега Ви пишем с Вики двете сме на компа и тя слуша музика.Станахме в 6,30часа и цяла нощ плака милата и спа неспокойно.Тази хрема ще я умори и зъбите са капак,но има подобрения.dilqna 23 вече попълнихме талончето за най-чаровна бременна.Аз поначало все гласувам за мами от Шумен, нищо че не ги познавам.Нека някой и от провинцията печели.Ти май имаш контракции според мене и си се преуморила.Не пиеш ли нещо-папаверин, но-шпа или някакви спазмолитици други? Аз като бях бременна спечелих шише и биберони от това списание.Тя и Викито печели много.Днес ще ходя да поръчвам торти за Вики за рожденния ден new , че нали ще има много почивни дни.Очертава се купон 3 дни. new Вчера й купихме свещичка и парти комплект от Кауфланд и балони.Лек ден от нас! 070914

го^re
mariya_bratoeva
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 9:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

irina78 написа:
galenceto тя е шеф на Неонатологично отделение т.е на бебетата на 3 етаж.Като родиш ще се запознаеш с нея.Аз ходя на частно при нея и съм много доволна.Тя извади миналата година Вики от калта както се казва.Държа я 7 дни в интензивен сектор.Аз й бях малко сърдита че толкова време я държа, но я оправи жената и жълтеницата и инфекцията от мама.Тя не работи с Здравна каса.Днес Викито е по-добре и всеки ден и се обаждам и тя ми дава съвети.Дано съм ти била полезна.

Иринка - за каква инфекция става дума Питам 4е и ние изкарахме там една кокова и казахач 4е е от менБяхме на антибиотици и то 5 дена

го^re
dilqna 23
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 10:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро майчета,как сте днес?Аз съм малко по добре.Имам чувството,че тия болки бяха от нередовно ходене до тоалетна.Някоя от вас имала ли е такъв проблем.Аз го имам от преди да забременея.Тази сутрин пих дуфастон,но не помага.Незнам вече какво да правя,стомаха ми е толкова надут.Ако някоя знае нещо,което помага да даде съвет.Сега отивам да чистя,че тия дни се бях поотпуснала.Лек ден ви желая.

го^re
snejanav
Отличник

Местожителство: CHUMEN

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 12:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

КАК СТЕ ?НИЕ ПАК СМЕ ТУК.ОТ МНОГО ГОСТИ И ПОЧИВНИ ДНИ НЕ МИ СЕ ПИШЕ Laughing Very Happy
АЛЕКС СЕ ЧУВСТВА ДОБРЕ ВЕЧЕ 2 ДОЛНИ ЗЪБЧЕТА ПОИЗРАСНАХА ,НАПРАВО СИ ОТХАПВА ЧОВЕКА Laughing
МНОГО ХУБАВО ЧЕ ЗАПОЧНАХМЕ НОВА ТЕМА ,НАДЯВАМ СЕ ДА Я ИЗПИШЕМ,АМА ВСИЧКИ ДА СМЕ ПО РЕДОВНИ>ЧАКАМЕ РОЖДЕННИЯ ДЕН С НЕТЪРПЕНИЕ НА ВИКИТО 070914
ЩЕ ХРАНЯ АЛЕКС С ПЮРЕНЦЕ ДО ПОСЛЕ

го^re
kremi7
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SHUMEN

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 12:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет и от мен да се запиша и аз в новата темичка че тук въобще не съм редовна,моята беба нещо не наддава много ,само на кърма е и от пет дни започнах с оризова каша да я захранвам по съвет на педито,отначала я забърквах с водичка и въобще не и харесваше,но пробвах и с кърма и о,чудо както не искаше и да помирише лъжичката сега започна дори да се усъвършенства и в преглъщането,абе мои неволи ама ще свикне кво да се прави хайде целувки на бебоците

го^re
petina_georgieva
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 1:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
И аз реших да драсна някой ред, че и аз не съм от редовните. До скоро нямах интернет в къщи.
Споделете колко често извеждате детето си на вън и при какви температури. Моят син е на 5 месеца и половина и макар да е студено поне на 2-3 дни го извеждам. Малко ме е страх ама...
Желая Ви весели празнични дни!

го^re
kremi7
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SHUMEN

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не съм излизала с количката откакто застудя многа, но иначе бяхме взели беба с колата до Била и вътре в магазина на ръчички,страх ме е да я изкарам навън ,днес напича ама температурата е почти минусова

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 1 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com