Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=271276

Шуменските мами са най-сладките мадами!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
мърбълхет
Начинаещ

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 11:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Поизостанали сме с темичката, ама дано да станем по-активни. Включително и аз. Много ми се пише днес, но сега пък трябва да тичам за храната на дребния. Ама аз какво искам да сме активни все пак празници идват. Много весела глъчка из къщи ви пожелавам.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snejanav
Отличник

Местожителство: CHUMEN

МнениеПуснато на: Сря Дек 19, 2007 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing ЗДРАВЕЙТЕ!МНОГО СТУДЕНО Е ДНЕС ВРЕМЕТО АУ! Rolling Eyes
А ТАКА ИСКАМ ДА ГО ИЗКАРАМ АЛЕКС И ДА СЕ ПОПЪРЗАЛЯМЕ ЗАЕДНО Razz
АЗ СЛЕДОБЯД ПАК ЩЕ ПОИЗЛЯЗА ИЗ ГРАДА ,ЗАТОВА ТАЗИ СУТРИН СЪМ НА ЧАЙ А НЕ НА КАФЕНЦЕ.
НА АЛЕКС МУ РАСТЕ ЗЪБЧЕТО,И ЕЗИЧЕТО МУ Е ВСЕ ТАМ /ГОЛЯМА СКИЦА Е /
КАК СА ВАШИТЕ ДЕЧИЦА ХАЙДЕ НЯМА САМО АЗ ДА ПИША Laughing Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dilqna 23
Редовен

МнениеПуснато на: Сря Дек 19, 2007 5:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Как сте момичета Very Happy ?Стоите ли си на топличко вкъщи?Сигурно се приготвяте активно за празниците,щом не пишете.Аз тъкмо наготвих и изчистих и реших да драсна няколко реда.Ох,вече толкова бързо се изморявам,кръста въобще не ме държи.Утре ще ходя пак при Йорданов.Вече не се и надявам да видим пола на бебето,свикнах с тази мисъл.Сигурно до край ще се крие.Да ви се похваля,вчера ходих на фризьор да си правя кичури,много хубави станаха.И вече към края като изгасна тока,а навън беше тъмно.Наложи се фризьорката да ми мие косата на една свещ.Тръгнах си с мокра глава,понеже нямаше как да ме изсуши.И мъжа и ме докара до вкъщи.Поне резултата беше добър.Хайде чао засега,утре пак ще съм на лице.Приятна вечер!

го^re
мърбълхет
Начинаещ

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 10:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Дилянче, ще посрещнеш бебчо красива. Аз в това отноше ние съм много зле. От както се е родил Виктор съвсем съм се зарязала. Косата ми е вечно прибрана, изтощена е и суха. А като бях бременна в деветия месец ми става само едни дънки - бях направо като буре и хем ми писна от тях, хем не ми се дават пари за дрехи за няколко дена. Беше ми направо кошмар. 070914

го^re
snejanav
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЗДРАВЕЙТЕ!ДИЛЯНКА БРАВО ЧЕ СЕ ГРИЖИШ ЗА ВЪНШНОСТТА СИ.И АЗ ДОКАТО БЯХ БРЕМЕННА ОТДЕЛЯХ ГОЛЯМО ВНИМАНИЕ НА ВЪНШНОСТТА СИ,САМО НЕ СЪМ СЕ ПОДСТРИГВАЛА ЩОТО НАЛИ КАЗВАТ ЧЕ НЕ Е ХУБАВО. Very Happy И СЕГА СЪМ ТАКА ОСТАВА МИ ВРЕМЕ ЗА ВСИЧКО 070914 070914 ДО СКОРО
БЯХМЕ НА КОНСУЛТАЦИЯ ДНЕС

го^re
мърбълхет
Начинаещ

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 8:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Снежи, я разкажи какви са резултатите от консултацията. Нашите дечица са долу - горе на една възраст. Дай да обменим инфо. Друго, което ме вълнува е темата за режима. Той при нас е направо мираж. Все е чудя на тия хора дето казват, че са научили децата си да заспиват еди как си - с песен, с люлеене и не знам още как. Аз от месеци насам го приспивам по един и същи начин, ама тия дни ми се взе тока. Не иска и не иска да заспива. Голям зор.

го^re
dilqna 23
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мамки!Да ви кажа наистина гледам да се поддържам малко повече сега,дори го правя повече отколкото преди,понеже с една бременна жена настъпват толкова много промени.Много е лошо на една жена да не и пука за външния вид,за това как изглежда.Повечето момичета като забременеят и се отчайват,отпускат се и заприличват на нищо.Е,и моето тяло се деформира доста Very Happy Very Happy Very Happy ,но то от това няма измъкване.Аз вчера ходих на консултация,засега бебчето се очертава да е момиченце.Не е сигурно,понеже не се вижда нищо,все се крие.Обаче Йорданов ми каза,че ако било момченце трябвало да се види досега чурката.И аз незнам вече,толкова се обърках,искам вече да науча какво е.Вие как сте?Много мамчета не са се включвали скоро,да не би да са болни дечицата?

го^re
p4eli4kata_86
Отличник

Местожителство: гр.Шумен

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрваейте мамчета!Аз също съм от тези който не са се включвали скоро,но покрай бебчо не ми остава много време.Той вече не спи толкова много през деня има само по един сън или сутрин или след обед а през другото време си будуваме риткаме усмихваме и си говори нещо на бебешки.От ден на ден става все по хубав и забавен.Ох нямам търпение да мине тая зима вече направо не я понасям.И аз през бременоста си се подържах добре да изглеждам винаги,само не се постригвах понеже послушах хората не че аз ги вярвам тея неща.След като родих 20дена след това вече тичах по фризьори а към края на януари ще се боядисвам.В къщи сега постоянно ми е прибрана косата понеже доста ми пречи,но ако излизам някаде винаги си я пускам и се пооправям няма да ходя като вещитца.
Ние във вторник ходихме на консултация и разбрах че сме порастнали доста добре вече сме 5,080гр. и сме 57см. а от болницата ни изписаха 3,750гр. и 54см.
Аз тази година нямам време да ходя да купувам подаръци а и нещо не мога да измисля подарък за мъжа ми и май той тази година ще се размине без подарък,но не вярвам че се расърди не смятам че бебчое малък подарък който съм му дарила.
Лека вечер на всички.

го^re
azra
Начинаещ

МнениеПуснато на: Нед Дек 23, 2007 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами,
Да ви се похваля имаме си вече малка принцеска родена на 12-ти декември, 2950 гр. , 48 см. която я кръстихме Азра. Хайде засега чао малко ми е трудно да пиша защото нещо не мога да влезна в час с бебка, но когато мога ще ви пиша.

го^re
dilqna 23
Редовен

МнениеПуснато на: Пон Дек 24, 2007 12:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мамчета!Честит празник на всички.Да сте живи,здрави,много щастливи и да не спират да ви радват малките дечица.Да не спира да радва мама и малката рожбичка на Азра.Азра честито,ти имаш най-хубавия подарък new new .Да ти е жива и здрава и да порасте едно хубаво и щастливо дете.Ох,като се сетя че идва и моят ред след по малко от 2 месеца и тръпки ме побиват.Толкова много искам да си гушна малкото бебче от една страна,а от друга така ме е страх.Понякога само затова мисля.Приятно изкарване на празниците и утре ще чакаме да видим кой какъв подарък е получил.Чао засега.

го^re
galenceto
Сериозен

МнениеПуснато на: Пон Дек 24, 2007 12:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей шуменски мами, и аз се завръщам след мнооогооо дълго отсъствие, ама като се има предвид какво ме сполетя, ще ми простите нали?
Както виждам Пчеличката Мая се е сдобила с едно прекрасно бебе, не съм те чувала и виждала за да ти честитя. Дано да порастне едно хубаво, здраво и послушно дете Smile Как се казва малкия бебок?
Аз след преживяния грип, без малко да стане една бела..с мен и с бебето и честно казано все още се възстановявам. Сега пия хапчета, прахчета и най-различни глупости за да може бебо да си остане все още в коремчето на мама. Със сигурност разбрахме, че ще е момиченце и решихме дори името - Мария.

го^re
p4eli4kata_86
Отличник

Местожителство: гр.Шумен

МнениеПуснато на: Пон Дек 24, 2007 3:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мили мамчета!
Да честитя на Азра малката сладуранка,нека да ти е живичка здравичка и да расте много послушно и весело детенце за радост на мама и тати.Предполагам точно сега какво ти е и надали толкова много ти е до празнуване но все пак ти желая най-веселата коледа!
На всички желая да си изкарате хубаво и нека дечицата ви а и вие самите да получите много подараци на който да се радвате много.И нека да има много любов.
Здравей galenceto много се радвам че се завърна,надявам се да се възтановиш напълно съвсем скоро и да празнуваш най-веселата си коледа за последно сама,а от догодина ощепо весело с малката ти принцеска!!!Малкия се казва Радослав ние вече сме големки 40дена му правихме вчера,мина добре.Ходихме на гости у мама и татко че тука при нас е доста тясно и не става за гости!Ради събра доста подараци е разбира се те са и за утрешния му имен ден който ще отпразнуваме с другите баба и дядо на село за 2 часа.Дано да издържа!!!
Весело изкарване на празниците на всички в нашата темичка!!!

го^re
мърбълхет
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Дек 25, 2007 7:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честита Коледа! Много здраве и усмивки на личицата на нашите дечица. На очакващите мами - най-хубавите бебета.

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Вто Дек 25, 2007 10:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добър вечер и от нас!Ние се завърнахме от гостито и сега сме си вкъщи.Весела Коледа-Нека магията на Коледната вечер влезе в дома Ви и донесе здраве, мир и благодат!Честито бебче на azra-нека малката принцеса да е здрава, да няма колики и лесно да й избият зъбките.От утре започваме да се приготвяме за Нова Година и за роденния ден на Вики.Очертава се голям купон.Лека нощ от нас.Утре ще ви пиша пак.

го^re
snejanav
Отличник

МнениеПуснато на: Сря Дек 26, 2007 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

МНОГО СЪБИТИЯ СА СЕ СЛУЧИЛИ НЕЗНАМ НА КОГО ДА ЧЕСТИТЯ ПО НАПРЕД!ВСИЧКИ ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО УСМИВКИ ВИ ЖЕЛАЕМ С АЛЕКСАНДЪР.[color=red][/color] 070914 070914
МНОГО ПОДАРЪЦИ ПОЛУЧИХМЕ ОТ ДЯДО КОЛЕДА НАЛИ СИ БЯХМЕ НАЙ ПОСЛУШНИ ДЕ Laughing Laughing Laughing ,ДАНО ВСИЧКИ ДЕЦА СА ЩАСТЛИВИ И ЗДРАВИЧКИ.
НАШИТЕ ЗЪБЧЕТА РАСТЪТ ,ВЕЧЕ ПЪЛЗИМ /СЛАГАМ ИГРАЧКА ПРЕД МАЛЧУГАНА И ТОЙ СЕ ПЛЪЗВА И СИ Я СТИГА/ Cool Cool Cool

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Следваща
Страница 15 от 16

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com