Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=268508

киста при бременност

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vaikolina

Местожителство: гр.Лясковец

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 3:23 pm    Заглавие: киста при бременност Отговорете с цитат

Здравейте! Искам ако някой може да ми отговори на въпроса! Закъснява ми и днес ходих на лекар! Лекарката ме гледа на видеозона и ми откри киста 6см,но ми каза че също може да има наличие на бременност.Но в матката не се вижда още.От както ми свърши минали месец с моя не спира ме да пробваме. Тя ми изписа лекарства и ми каза ако не ми доиде до 4 януари да отида.Но мисля че имам симптоми.Зърната ми са толкова подути и гърдите са ми твърди.По рано прди да ми идва се скъсвах да ям сладко а сега не,предпочитам нещо кисело.Кажете ми БРЕМЕННА ли съм?Ще се побъркам вече Sad Crying or Very sad разчитам някой да ми каже Rolling Eyes

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
eyoree
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 4:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно е възможно да си бременна, но от медицинска гледна точка е възможно закъснението на цилълът ти да се дължи имено на тази киста. И аз имах проблем с установяането на бремеността ми заради трикамерна поликистоза на десния яйчник, но слава Богу накрая бебчо се видя, а кистата отстраниха медикаментозно, без да се налага оперативна намеса. Стискам ти палци!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com