Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=263992

Много ли искам от него
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
аnnakalo
Редовен

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 11:55 pm    Заглавие: Много ли искам от него Отговорете с цитат

От известно време сме в семеен конфликт със съпругът ми,моля помогнете,аз ли съм луда....Става въпрос за това да пътува ли по корабите или не.До преди година работеше на туристически кораб,като зам.управител на ресторантите заплатата там е около 5-6хиляди евро 6месеца работи 2 почива,когато се роди бебето си намери работа тук в България в просперираща хотелска верига на подобна длъжност,но парите са 1200лв.Но да уточня това не се намира във Варна и лятото се прибираше за по 1 ден седмично,а сега всеки ден пътува до там и обратно,като се прибере е уморен хапваме и дошло време да лягаме.Аз казвам че този начин на живот не ми допада,защото пак не се виждаме почти,а преди поне си имах 2 месеца,а да не говорим и за финансовата част,която в тези дни не е маловажна.А той е на мнение,че вече имал дете и така поне го виждал,е да ама това дете има и нужди според мен.Дано ви е станало ясно....

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mi6a
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 9:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм напълно против пътуването по корабите. 2 примера имам - баща ми пътува по товарни кораби. Толкова много неща е изтървал от моя живот, а сега от живота на внуците, че каквито и пари да е спечелил не си струва. Когато се запознах с мъжа ми разбрах че учи в морско училище. Веднага го отписах. Сама не искам да живея! Втория пример ми е пресен пресен - една бивша приятелка сега се развежда с мъжа си който пътува. Кой крив кой прав в случая е трудно да се каже, само дето тя изперкваше докато си гледаше детето тук далеч от нейните родители и него. Случиха и се доста здравословни проблеми - катастрофа и гинекологични - и накрая се стигна до изневяра от нейна страна. Аз отначало я разбирах, защото реших че и е липсвала подкрепата на мъжа и през това време.
Май се отплеснах, но не пращам мъжа си доброволно за нищо на света да пътува.
А и няма ли по-голям шанс тук да си намери друга работа, която да ви устройва повече като работно време?

го^re
Radost_Tina
Отличник

Местожителство: Shumen

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 9:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Моят мъж го няма по 3 месеца, а след това 3 седмици е тук! Тежко ми е, самотно ми е, кофти ми е, но искам да имаме всичко необходимо! Рзликата е, че плануваме това да продъжли още 2 години и след това да се подредим някак тук. Защо не се уговорите за подобен вариан?! Не се карайте за пари, щом той иска да е при семейството си... нормално е...
Много кофти тема! Дано да стигнете до консенсус!

го^re
daniela80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 10:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също съм против дългите отсъствия,пък били те на кораб или не!Мъжът ми е военен,но от миналата година доста често се налага да е извън България за по 3-4месеца.Невероятно много ми е трудно без него.Но аз едно нещо не можах да разбера-ти искаш мъжът ти да започне пак да пътува или просто роптаеш,че нямате вашите мигове?Напълно те подкрепям,че магията между двама не трябва да умира,това положение ми е познато-ние сме с бебе,мъжо работи,връща се изморен,аз не съм спала,но се стараем да поддържаме огънят жив-къде с романтични вечери,къде само с гушкане...За финансите също си права-но парите не са всичко!Аз лично предпочитам мъжът ми да си е тук,пък нека му е по-ниска заплатата!Мъжът ти е прав,според мен,че мястото му е при детето ви,при вас де!Но така мисля аз!Желая ви всичко най-добро ,бъдете щастливи заедно и намерете най-добрия вариант за всички ви!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла