Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=258712

Декември-месец за купони,Коледа посрещат НОЕМВРИйските'06 бо
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
eyoree
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 09, 2007 11:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз сам набързо ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДВЕТЕ МАМИ С ИМЕТО АНИ! Бъдете много обичани и желани майки и съпруги и всичко най-най!
Утре няма да имаме ток цял ден и ще ходим на гости на приятелчето на Влади, така че ще се видим чак утре вечер за повече, че бая се насъбра за разправяне и показване при нас Wink

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
genova
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Дек 10, 2007 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Maмо Анни,Честит имен ден и от мен!
Благодаря,много за честитките на всички.
Хриско от три дни е със хрема,ама хрема и от снощи започна здрава кашлица,милият почти цяла вечер не сме спали и днес е толкова крив,че повече от това няма накъде.Сега спинка и пак не спира да кашля.Чакам го да се събуди,че да го водя при докторката.Слагах му капки за нос-Хуламетазолин(детският),Несита,морска сол и не можах да я спра тази хрема и неможах.Сега му давам и Проспан за кашлицата,но за сега никакъв ефект.Дано педито да предпише нещо по ефикасно.

го^re
MariaManeva
Пристрастен

Местожителство: Chicago

МнениеПуснато на: Вто Дек 11, 2007 3:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето ме и мен! Честита нова страхотно оформена темичка!!! Поздравления, мамо Ели!! new

Честит 8-ми декември на студентстващите мами и честит имен ден на мама Ани и мама Анни!

Мамо Ели, дано вече си оздравяла!!!

Мамо Иве, разгледах всички снимки, които ми се отвориха, но както предположи, не всичко ми се отвори!
Очаквам с нетърпение снимките от новия апартамент и дано вече имаш повече време за клипчета, да се забавляваме и ние с Мишето!
Поздравления за участието на твоята група!! Как мога да си го изтегля от интернет- с какво заглавие?

Мамо Гери, снимките ви както винаги са страхотни! Гледаме с Влади и всеки път ви се чудим как не ви е страх да покорявате планините със Софи на гръб!! Евала! Пиши за бебо! Как се чувства? Ти как се чувстваш? В кой месец си вече?

Мамо Анни, вече седмица спим с чувалчето за спане. Аз съм спокойна, че кръста на Ники е завит, но не вярвам на нея да и е удобно да и се мотае нещо в краката. Върти се из цялото легло, но аз не се отказвам. Вчера, пък, се събуди към 5 часа и до 8 се въртя, пуска си музиката в леглото, мята се върху мен... Ужас! Днес чак в 4 след обед, след като си дремнах 3 часа. Добре, че тати си беше в къщи да ме отмени!

Мамо Вале, Поли спинка ли вече по- добре?

Мамо Ани, как ти е Хриско? Дано бързо оздравее!!! Ние от една седмица влачим сополи, добре че поне пресекохме кашлицата!

Айде, много целувки на всички и приятно писане в новата темичка!!!

го^re
eyoree
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Дек 11, 2007 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На патерица ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМА СВЕТЛА! МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!!!

Мамо АНи, то явно това си някакъв грип пак, аз така почнах с хрема, мина на ужасна кашлица, а псле не питай...цяла седмица ме държи и още не мога да кажа че съм добре. Но поне нямам вече температура и Влади геройски не се дава и е здравичък Laughing

А сега д апочвам да разправям, че то много се събра...давидим сега откъде да почнем Rolling Eyes ПКК-то на Влади показа занижен хемоглобин 107 и доста отрицателни стойности на елергения тест, за съжаление...пак се връщаме дет се вика в първи кляс и спираме ХА млякото Crying or Very sad На Никулден бяхме на гости на баща ми и Влади се забавлява изключително много с едно куче-играчка и една кукла, която той наричаше Поли Laughing гали я,говори й, целиуваки и дава абе шоу голямо. И най-важното за пръв път опита рибно пюренце - дадох му Филе от риба треска в билков сос (на на Семпер) няколко лъжички и май му понессе, но само май Rolling Eyes хапна си трошийка и успя да набара едн алюта чушка без да го видим и като почна ам-ам, а-а-а-(т.е. това ядене е акано) почва да мрънка че му пари и после пак в устата и пак същото,бая се позабавлявахме за негова сметкаRolling Eyes
Понеже моята приятелка Катя (Katia M) нали е бременна и ни е пратила едни снимки Дани как и целува коремчето т.е. бебето и така научих Влади, че бебето е в коремчето...е да ама той взе да показва моето коремче и да вика беб-то което значи бебето Laughing и естествено всеки ме пита да не съм бременна, ама не съм Laughing
В събота на 8декември бяхме в Младост и се отбихме в FUNCITY. Лелел как се позабавлявахме само и Влади и ние с Венци покрай него. Там има огромна зала само с детски колички, въртележки и прочие и е направо зашеметяващо. Влади си тръгна с рев оттам защото искаше още и още...ПОсле ние поиграхме боулинг (в съседната зала) и едната топка я хвърлихме с помошта на Влади, който тупна по дупе, но пък събори всички 10топки или там както се наричат тези неща. И така денят и на трима ни беше страхотен.
В Неделя пък ходихме на едното село на Венци (гара Яна) ама то нали сега е квартал на София та и там бяха едни емоции Laughing
Вчера пък понеже нямахме ток през деня беяхме на гости на една приятелка , която има детенце 3 месеца по-малко от Влади и те двамата бая се позабавкяваха. То не беше гонене кой сам кой с проходилка, то не беше лазане, то не бе караници за играчки, а накрая се бутахахвзаимно на една кла...първо единия се вози а другия го бута, а после обратно.И така...аз със сигуност изпускам нещо, затова после като се присетя пак ще пиша и ще добавам снимки за гледане от всичко разказано Wink Сега целувки на всички

го^re
Gabonchi
Сериозен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Дек 11, 2007 2:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мамо Ели радвам се ,че се пооправяш вече и най- важното е,че Влади е здравичък пу- пу!Страхотни емоции сте имали напоследък!Влади вече и боулинг значи играе.Поздравления!
Мамо Ани как е Хриси. За жалост и ние се присъединяваме към хремавия отбот - и Поли и аз , и Габи сме така. Много се надявам само с хремата да си останем, но то ще се види по нататък как ще е.
Мамо Миме радвам се,че Ники спи в чувалчето. И на мен ми е по-спокойно когато Поли е в него и макар,че е свикнала не съм много убедена ,че и е много удобно. Щом се събуди и започва ъ-в да го махна,е не може да се движи с него.
О и сутрин почти винаги като се събуди и си вдига едната ръчичка нагоре и пак казва е- е или ъ-ъ. Това в превод означава "Хайде мамо пущай музика, ще танцувам" Голяма сладурана ми е, но белите с всеки ден стават все повече.
Ей мамчета вашите дечица инатят ли се. Моето на моменти като си науми нещо и много се сърди. Чак понякога сяда на земята, понеже не иска да я местя от"нещото" и реве.
Мамо Светли честит рожден ден и от мен на патерици!Обаче искам и аз датите на рождениците!

го^re
eyoree
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Дек 11, 2007 2:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Датите от мен при първа възможност. Изчаквам ако още някой ми прати датички сега, че висчки наведнъж да кача, което ми напомня мамо Ани, че ти ни си ми пратила все още вашите Wink

Забравих да добавя за чувалчето и аз, че пробвах, но уви при нас въобще не се получава. Влади не дава да е "вързан" по този начин

го^re
santangela
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Дек 11, 2007 5:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мамо Ели, страхотна тема. new
Благодаря ти! 070914 070914 070914
Добре, че Влади е ноемврийче, защото ако беше се родил през друг месец, ти щеше да правиш темичката на други мами и ние щяхме само да им завиждаме new

Мамо Светле, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН (на патерички) ОТ МЕН И ОТ ВИКИ!!! ДА СИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА ЖЕНА!!! 070914

Мамо Анни, и Вики на моменти е много крив. Ако иска нещо и не му се даде, започва да реве, да се тръшка на земята new
Най-вече това го прави в понеделник, защото в събота и неделя тати е "развалил дисциплината", като му изпълнява всичките прищевки.

Мами, украсихте ли вече за коледните празници? Аз вече украсих елхата, закачих гирлянди по стените и полилеите, залепих новогодишни лепенки по прозорците. Най-голямото ми изумление е , че Вики не им обръща никакво внимание. Ама то си е за радване, иначе щеше да има едно разнасяне на елха из стаите Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
genova
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Дек 11, 2007 8:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мамчета,много се радвам,че вече повечето сме на линия!Това мамо Ели е заради хубавата темичка,която си ни направила.Ти да оздравяваш бързо.
Мамо Светле и от мен Честит Рожден Ден(на патерички).Пожелавам ти здравето да е винаги с теб, щастието да те съпътства на всяка крачка, любовта винаги да е под ръка, а късметът да те чака зад всеки ъгъл.
Сега да кажа,че Хриско вчера го водих при педито.Тя го прегледа и каза,че му няма нищо.В смисъл,че не е нищо сериозно-простудил се е.А,той снощи не кашля въобще,а днес на следобедният сън се скъса от кашлица пак Rolling Eyes
Абе,пожелавам на всички скорошно оздравяване и да ни подминават вече тези неприятни неща,че такива хубави празници идват.
Мамо Гери и аз преди малко преключих с украсата,сложих топки на герлянди на вратите и на картините, по секцията в хола увих лампички,а чакам да си дойде тати,че да направим заедно елхичката.
Ами така ми се повдигна настроението,да ви кажа,може да звучи по детски,но аз все още се вълнувам доста като започна да украсявам.
Мамо Иве как сте с моята любимка Мишето?В неделя не можах да те гледам,но ако има някаъде запис моля те да пуснеш линк.
Мамо Мимемного причтно ми стана,че и вие с Никито сте на линия.И аз пробвах Хриско,да спинка в спалното чувалче,но не му е удобно на детето,бе!А и той си спинка при мен на спалнята така,че си го завивам постоянно,но и той пък голямо мятане и въртене из това легло по цяла вечер.Тези кътници(долните)веднъж да пробият,че в чудо се видях с тях.
Мамо Ани ами той Християн от 2месеца някъде си предава инати,бе,че като ми набара телефона и започва да натиска безразборно копчетата и по някога набира неволно,добре че дом.тел ми е първи в регистъра,та така де,че като му го взема започва един рев с тропане на крачетата и ляга на земята по корем и почва да думка с ръчичките.Ей,какво го правиш такова дяволче,а?
Мамо Ели хубаво е това,че Влади стои далеч от болестта ти.За мен ли се отнасяше,че не съм ти пратила датите?
Чао,за сега.Целувки на всички от нас с Хриско.Почва един филм за земетресения по БТВ.

го^re
eyoree
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Дек 11, 2007 9:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

genova написа:

Мамо Ели ...За мен ли се отнасяше,че не съм ти пратила датите?
...

Не, мила, за мама Ани2, понеже иска и тя да знае кой кога празнува, а пък още тя самата не ми е дала техните Laughing

го^re
Gabonchi
Сериозен

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 10:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен беше, че искам пък даже аз не бях дала инфо!
Мамо Ели изпратих ти нужното Smile
Много ти благодаря за темичката за първолаците. Да си призная и темичката ,която е за мама Гери си харесах, че и тя има общо с нас.
Мамо Ани какво пръскаш на Хриси за хремата, че аз този път май само стермар слагам, но не знам дали ще помогне, че много започна да и се запушва нослето?

го^re
ivahilator
Сериозен

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 11:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мамо Ели току що прочетох за зодията на детето Скорпион - страхотно съвпадение new Пожелавам ти скорошно и бързо оздравяване. Браво на Влади, че отстоява фронта. Чудесно е, че се забавлявате така. Само положителни емоции!!!

Мамо Светле как е Ивко? Още не съм дочела темата, но напредвам. Та за това те питам, въпреки че сигурно си го писала няколко пъти. Гледа ли в неделя? Ама видя ли накрая коментаторите, колко бяха злобни - сакън някой неизвестен да дръзне да се появи на хоризонта и тяхната територия. Такава манипулация на вота не бях виждала (гледайте на 21.12. кой за ТРЕТИ път ще вземе най-много гласове). Разбирам да кажат нещо за изпълнението, но да ми говорят за музиката и аранжимента на песента .... при все, че повечето от тях нямат музикално образование. Това е ярък пример за хора, които след като са получили слава са забравили от къде са тръгнали. Ами Надето, какво го направиха ... нямам думи - много ясно че няма да кърши снага на сцената, след като песента й е лирична и бавна. Абе простотията няма граници ... хайде, спирам new

Мамо Ани по-долу ще дам линк. Радвам се, че Хриско се пооправя вече. Хайде ще дочета темата и ще добия повече инфо, че да не чакам на готово да ми пишете пак за вас.

Мамо Анни хайде и на вас тричките ви пожелавам БЪРЗО оздровяване. Чела съм, че някои мами практикуват следното - капят 1-2 капки вит.С в нослето за да пресекат сополките. Опитвала ли си да даваш мултивитамини за подсилване на имунната система - напр. Саностол. Знам също че комбинацията Калциев Глюконат с вит. С също страшно подсилва имунната система.

Мамо Мими за чувалчето - и ние сме с чувалче от 2 месеца някъде. Обаче цаката е да сложиш Ники след като заспи в него щото иначе ще се опитва да става с него и така няма да заспи въобще. Жалко, че от Америка не виждаш някои неща - сигурно всички Java Скриптове не се показват. Нищо. Аз ще ти пратя по някакъв начин клипа, но няма да е през data.bg. Мисля че имаше един сайт за трансфер на големи файлове - една приятелка така си праща до Америка разни неща. Ще я питам как беше и ще ти пиша на e-mail. Клипчета ще кача по-късно.

Мамо Вале вие как сте? Оправя ли се Поли?

Ето закачих малко снимки и от Рождения и Имения Ден
ОБЩИ СНИМКИ ДО 1 ГОДИНА
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=91207&view=1&photo=321
ОБЩИ СНИМКИ СЛЕД 1 ГОДИНА
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=188367
ПЪРВИ ИМЕН ДЕН
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=147683
ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=147684
ПРИЯТЕЛИ
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101710&photo=93

Мишето се събуди - после ще дописвам ....

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
genova
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мамо Иве,страхотни снимки. Laughing Я,кажи от къде са ти тези хубави рамки с цветята,че много ми харесаха. Wink Малее,колко е порастнала Мишката и голяма красавица е станала.И нея я искам за снаха.
Мамо Анни,малко по нагоре съм писала какво му слагам за хремата.Аз да ти кажа,това го отдавам на зъбките,но ще видим.Бързо оздравяване на всичките. Razz

го^re
Gabonchi
Сериозен

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 2:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мамо Ани благодаря!Аз уж го четох пък после пак да питам.Извинения!
Мамо Иве Мишето е страхотна.Днес се отдадох на гледане на албумчетата и.Рамките са невероятни, тортата също. Пренесох се една година назад.Какви бяха малки онези душички, които си прибрахме от родилния дом... а сега са си истински човечета , даже с характер. На всички дечицата да са здрави и да ни радват много!

го^re
genova
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 8:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето малко веселба:

http://www.sibir.bg/index.php?page=videoAlbumPreview&albID=78429&VideoID=33716&others=1

Много са му интересни тези книжки с животните,постоянно ми ги носи да му ги показвам.

го^re
MariaManeva
Пристрастен

Местожителство: Chicago

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 1:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит рожден ден и от нас, мамо Светле! Много здраве, щастие и успехи ти желаем с Никито! new new
Пиши как сте изкарали празника и получи ли готини подаръци!

Мамо Ели, скорошно оздравяване! Браво на Владко, че е здравичък! Дано все така не се дава на болестите!
Никито и тя от две седмици влачи едни сополи... Вчера посетихме докторката и ни даде ново- по- силно сиропче. Дано то помогне! Иначе сополите не ни се отразяват на желанието за бели!
Тук няма готово пюре с риба и трябва да се наканя аз да измайсторя нещо.
Представих си физиономиите на Влади след лютата чушка. Милия!
Разкажи повече за FUNCITY. Има стая за забавления за децата, така ли? И колко струва на час?
Мислех си ако решим да се установим в София колко ще ни струва да оставим Никито някъде за час-два. Влади настоява да сме в Разград, за да се ползваме от помощта на бабите, но като си помисля колко е скучно там.. Много ме човърка кое ще бъде по- добре за нас new

Мамо Анни, скорошно оздравяване на всички! Зимата сополите ще са неизбежни, това е положението май..
Разбира се, че и Ники се инати. Ако иска нещо не помръдва от мястото си докато не го получи. Сочи го и реве. Малиии, какво ни чака!

Мамо Иве и аз искам линк към запис на вашето участие, моляя! Освен това много искам да направя на Ники диск с всички нейни снимки до 1 годинка, но да вървят на музикален фон. Моля, кажи, от къде да си дръпна такава програма new
Гледахме с удоволствие снимките ви с Никито. Бяха супер както винаги!

Мамо Ани, Хриско май най- голям инат се очертава, като чета за другите ноемврийчета! Чак тупка по земята с юмручета... Ще ви командва ми се струва! Не, че другите ще се разминем..
Скорошно и безболезнено пробиване на кътниците! Ние сме още на три зъба new
Обявявам Хриско за бебе на деня след клипчето, на което успешно имитира как прави магаренцето! new new new
И Ники много обича книжки с животни. За рожденния ден и подарихме енциклопедия с книжки с животни, които са с дебели корици и тя много се забавлява с тях.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com