Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=244391

Рецепти за заек!!!Спешно!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Готварско форумче
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stefania_K
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Ное 26, 2007 3:54 pm    Заглавие: Рецепти за заек!!!Спешно! Отговорете с цитат

Моля ви,помагайте!
Утре ще правим на Ицко прощъпулника и решихме,че най-подходящо е да направим заек,за да бяга като зайче Wink Днес го купихме,но аз не знам как да го направя.Искам с фолио на фурната,но не знам как става,защото досега не съм правила.Чакам предложения!
new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kate
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Ное 26, 2007 4:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз го правя така...

Предварително го варя в херметическа...
След това в друга тенджерка задушавам гъби, лук, моркови,чесън магданоз...и подправки на вкус добавям заека малко да поври със зеленчуците-но да не се разварява в никакъв случай....
всичко това поставям в тавичка и прибавям нарязани домати на шайби.
Покривам с фолио и пека на слаба фурна. За около 3 часа е готово.
За гарнитура правя запечени картофи с масло... Wink

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
eyoree
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 26, 2007 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Олеле, и твойте не е лесно Rolling Eyes Да ти кажа аз по принцип заешко не ям, но се налага да готвя на мъжото, и обикновено го правя задушено в тенджера под налягане или йенска купа във фурната. Става доста сполочливо според него...Та значи първо кисна заешкото в чашка-две винце (червено) за да го алкохолизирам зайчето и да не усеща какво му правя, а после го нареждам в съда който ще се готви на редове заедно с зеленчуци (каквито харесвате и имаш подръка) кмато аз слагам ред заешко, ред пилешко, зе;енчуци...и такаредувам докато запълня съда. Имай впредвидф че му трябва доста време обаче Wink Стандартно рецептата е със заешко, пилешко и свинско на редове (поне така го правеше баб ми) но аз не слагам свинско.УСПЕХ!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Готварско форумче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com