Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=232943

Детска кухня

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
natalisim
Пристрастен

Местожителство: Sofia, BG

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 8:35 am    Заглавие: Детска кухня Отговорете с цитат

Предварително се извинявам ако дублирам темата, но не видях такава. Интересуваме от кога записахте Вашите бебочета на детска кухня. Ние вече 3 седмици сме на кухня, но го записах на частна. В държавната нямало места, чааааааааааак евентуално през декември, но пък честно казано каката ни изобщно не я ядеше държавната. Тук го записах в тази Джуниор, яде я, но аз нещо не съм очарована. Вчера, а и друг път се е случвало в местната супа да ми плуват 2 огромни буци кайма,който не могат да се разбият, картофите бяха полусварени и ужасно хрупаха, а десерта беше толкова сух, че не можеж да го гребнеш с лъжичката, пък камо ли да го преглътнеш. За второто да не говорим - ориз (от този бланширания, който не се разварява) с домати. Беше една седмица при майка ми в Ловеч и тя го беше записала в детската кухня там. Първо тя е на групи, второ сипват с големия черпак и яденето стига и за вечеря, докато тука ми се налага да взимам по 2 порции, и трето - МНОГО Е ВКУСНА. Замислям се дали да не пробвам тази HERR BEBE. Ако някои от Вас са я пробвали, моля Ви дайте съвет.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kama4e
Модератор

Местожителство: Горна Оряховица

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 9:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.mamaibebe.com/forum/viewtopic.php?t=88&postdays=0&postorder=asc&start=0

Темата се заключва поради дублиране.
Модератор.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com