Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=226634

МЕЖДУ ТЕСТА И ОВУЛАЦИЯТА 2
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kukumizin
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 1:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета вчера си направих тест три дни преди цикъла и имам две чертички,но втората е по бледа ,на вас случвало ви се е и дали трябва да се надявам

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rumi_R
Пристрастен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля,4е да.Аз също си направих днес и показа две 4ерти4ки,но във вторник отивам и до АГ-то,4е пък аз бях болна и на антибиотик.Дано вси4ко е наред.И на теб Kukumizin мисля,4е трябва да ти кажа-4ЕСТИТО Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
isi

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте, аз много отдавна не съм писала, но чета редовно. това което прочотох днес е доста радващо и дано повече чертички да има. аз днес бях на преглед защото ми закасня 12 дена/ а така се надявах/ и ще ми правят изследвания на хормоните, по точно прогестерон. от предните ми изследвания прогестерона е много нисък и доктора каза че това е вероятната причина да не става бебето. искам да питам имали някой със същия проблем и как протича лечението, какво взима и дали всичко се е оправило? Crying or Very sad Confused
Благодаря предварително!!!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aseto_vider
Пристрастен

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 5:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, момичета! Днес за първи път четох тази тема и искам да ви кажа че стискам палци на всички ви да си имате по едно (или още по едно) голямо здраво бебе!

Kukumizin, искам да ти споделя моя опит с тестовете: правих си два в седмицата преди датата, на която трябваше да ми дойде и двата бяха отрицателни. 2 дни след споменатата дата обаче аз още си чаках и реших да пробвам с трети тест... и това преобърна живота ми! Износих и родих прекрасно момиченце и сега й се радвам как расте! Така че ако те притеснява цвета на втората чертичка можеш да пробваш след някой-друг ден пак! А и момента е такъв че емоциите надделяват... и на мен ми се виждаше много бледа чертичката, а мъжа ми отсече че си е чудесна и я вижда перфектно! Така че стискам палци и успех!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tedi_ivanova
Модератор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТО на Кукумизин и на РумиWink
Желая и на двете ви лека бременност и най-прекрасните дечица на света Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
krasunkaa
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2007 9:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде честито за вторите чертички и на двете ви...Дано бъдат това което искате....

И хайде на новата тема:

http://www.mamaibebe.com/forum/viewtopic.php?t=8004

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Страница 16 от 16

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com